Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7771/9202 anonim ***** válasza:
0%

Lívi, egyetértek veled, múltkor már felvetettük hogy menjünk zártba valahová én benne vagyok :)

Vica

2014. máj. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7772/9202 anonim ***** válasza:
0%
A babaneten lehet zárt topikot csinálni, képeket is lehet feltenni, ha gondoljátok, és oda csak azokat kell beengedni akik itt az ismerőseink.
2014. máj. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7773/9202 anonim ***** válasza:
0%
Jól van Vica,majd reagálnak a többiek is és akkor megcsináljuk.Nekem a tanulság az,hogy nem szeretnék ide írni többször a dolgaimról,mert mindenféle jött-ment is olvashatja!Én szókimondó vagyok,ha nem tetszik akkor is így van!Puszi!!!! Livi
2014. máj. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7774/9202 anonim ***** válasza:
17%

Hm, ezek szerint nem én vagyok az egyetlen "zugolvasó".

Kedves N!

Egyetértek veled, fehér ruhát esküvőre a menyasszonyon kívül másnak illetlenség felvennie. Kivétel - ahogy te is írtad, bár ezen egyértelműen mindenki átsiklott- ha a menyasszonyt ez nem zavarja. Itt a komment, akinek nem sikerült elolvasnia: 7760 komment "Csak olvasni szoktalak benneteket, írni nem, de a fehér ruha eskuvore kiakasztott. Hacsak a menyasszony nem valami mas színben esküszik vagy kifejezetten megkért arra, hogy fehéret viseljen a vendég, akkor a világ legnagyobb pofátlanság fehérben odallitani egy eskuvore. N" Mellesleg ezután még azt is írta: 7763 komment " Ha a menyasszonyt nem zavarja, akkor oké, de alapból nem illendő. "

Erre jött a kérdező igencsak -hogy is fogalmazzak- lesajnáló? gúnyos? cinikus? megjegyzése. Nekem se tetszett. Az meg pláne nem, hogy szinte mindenki nekiugrott.

2014. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7775/9202 anonim ***** válasza:
0%

És te ki vagy utolsó, megkérdezhetem?

Vica

2014. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7776/9202 anonim ***** válasza:
0%

Mindenkit az én fehér ruhám érdekel????????:)))))))))))hihetetlen, komolyan.

Lányok, remélem igennel szavaztok hogy kilépjünk innen :(

Vica

2014. máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7777/9202 anonim ***** válasza:
66%

Sziasztok.

Én rendszeresen olvaslak Titeket,és bámulatos ez az összetartás.És érdekes módón a 2hozzászólot a ruha kérdés fogta meg ebben az egészben és nem az hogy mennyit küzdöttek/küzdenek a babákért.Én személy szerint sajnálnám ha nem olvashatnálak tovább.Sok erőt és kitartást kivánok Nektek!Bea

2014. máj. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7778/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sejtettem, hogy rengeteg olvasónk van :-)

Nagyon sokan éreznek velünk együtt és hiszem azt is hogy segítünk rengeteg olvasónak!

Évi Drága amint otthon lesztek minden jobb lesz hidd el. Otthoni környezet apa anya gyerekek. ...tudod ♡♡Biztos beindul tejcsi is és fantasztikus dolgok állnak elotted. Kitartás és írj amint tudsz! !

Puszi

2014. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7779/9202 anonim ***** válasza:
57%
Akik pedig olvasnak minket és segítünk nekik ezzel,azoktól pedig elnézést kérek!Sajnálom,hogy ilyen előfordult!Tényleg nagyon sajnálom! Livi
2014. máj. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7780/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én is ezt mondom Kicciri, ha otthon lesz tuti minden más lesz :)

Mostanában a Lifenetworkon szoktam nézni a hazajön a baba, hát az tündéri sorozat :)

Jajj itt készül a vihar :(

Vica

2014. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!