Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7731/9202 anonim ***** válasza:
57%
Évit befektették! Rem minden oke vele. Azt mondta irni fog akkor is bekerül a korhazba. rem hamarosan jelentkezik.
2014. máj. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7732/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Reméljük hamarosan ír Évi, hogy megvan Ádám:)Gondolunk rád! :-) <3 Klau aztán Te jössz :) <3

Vica ez olyan jó érzés lehet, bízom benne mi is megtudjuk hamarosan. :)) Most már tényleg kellene egy pozitív teszt! :)

Örülök, hogy mennek a vizsgálatok szépen Kriszti, de nem a SOTE endokrinológián voltál ugye?

Én ebbe a laborba szoktam járni, ha kell valami, szerintem jók az árai is, fent van a listájuk a honlapon. Lehel tér-nél van a Viktor Hugo utcában.

[link]

Lívi ne félj, nem lesz semmi baj, hamar túl leszel rajta:)

Meli reméljük jól van, csak nagyon elfoglalt a babával.

I!!! Hogy vagy? Minden rendben?

Nekem pénteken lesz az inszem. A 3. tuti sikerül, most ezt érzem, nem tudom miért. Amúgy két nagyobb, és két kisebb tüszőm van.

Puszi Csajok

2014. máj. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7733/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok :) évi vok

Bocsi hogy nem jelentkeztem de mindig volt vmi...kedden befektetett tegnap volt vervetel ami nem lett rossz de a Vizeletbe eleg sok minden van ami nem kéne...pl.oxalat kristály :(( vesekőre vagy vesehomokra utalhat...de terhesseg alatt azt olvastam nagyon nem jó :((

A doki tegnap a vert mkndta hogy ok meg menjek az altatos dokihoz de ennyi..ma a vizites doki kicsit furcsán allt hozza...hogy nem nőgyógyászati a baj... Nem akartam mondani hogy előtte sose volt vele baj de márciusban se..akkor ne mondja hogy nem függ össze..vmi labor ki is maradt :(( ahh elkezdi mindegy... Ma a dokimat megkerdezem az biztos hogy mondjon mar vmit ...,

Jovoheten lesz a csaszar a het masodik felébe...azt mondta a 39. Hetet meg kell várjuk.... Lábam nagyon dagad...VIP szobába vok már így kényelmes de unalmas :(( nem szól hozzam senki :((

Ma jon a család :)) alig várom :))

Jajj en nagyon félek :((

Úgy szeretnem ha túl lennénk mar rajta :)

Hajra csajok:) menni kell es leszarni az ilyen köcsög dokikat..bár tudom nem könnyű.. En a védőnővel vok ugy hogy tegnap durván válaszoltam neki...

12:30 kor szokott kezdődni a tanácsadás erre felhívott 15 elott hogy nem megyek tanácsadásra??nem tudtam nem durva lenni így azt válaszoltam hogy akkor mar ott lennék..azonnal megkérdezte hogy akkor be feküdtem??Azt akartam mondani neki igen örülhetsz hogy en itt idegeskedek es rosszabb mintha otthon lennek..ahh felidegesitett

Most meg hozzak a reggelit majdnem 9 ora..lassan. Tízóraizni kene..de ami kiakasztott hogy tegnap kaptam kenyeret,bucit,sütit,ivolevet ami mknd cukros es egy Norbis joghurtot..ezaz egy amit megehettem..napi 5 étkezés van kiírva erre ma kiszúrja a szemem fehér zsemlevel es felvagottal..10 órai sehol...Ahhh nem is érdekek mar :((

Mindig van vmi amiért sírok :((

Nem akarok itt lenni....

Évi

2014. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7734/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évike drága, nyugi, nemsoká túl lesztek rajta, hiszen már 39. hét... milyen hihetetlen lányok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nemsoká ösze -vissza puszilgathatod te is a gyönyörűséges kisbabád!!!!!!!!!!!!

Ügyesen, tarts ki!

Mindenkinek nagy -nagy puszi! Hű, assan sorra jönnek a babák; úgyhogy kell megint egy löket, hogy sorra jöjjenek az új kismamák is!!!!!!!!!!!!!!!!

Én megkaptam a fagyikámat;ł szerintem nagyon szép babakezdemény!!!!!!!!!!! Jobb ez így, spontán ciklusban!

Tesztelni fogok, de folyamatosan szúrnom kell magam HCG-vel, így pozitív lesz a tesz (végre olyat is látok!!!!!!!), azt kell figyelnem hogy halványodik, vagy erősödik! 02.-án vv,. akkor minden kiderül... (vagy nem? már semmit sem tudok...) Szorítsatok! Puszika! I.

2014. máj. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7735/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi kitartást. Már nem sok van hátra. Annyira izgalmas :)

Nem sokára babázol :)

Na utánna izgulhatok én :)

Lilla naon szoritok :) sikerülnie kell :)

legyetek jók csajok :)

2014. máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7736/9202 anonim ***** válasza:
57%

Huu I. De jó hogy vissza kaptad :))

Nagyon szoritok nektek csajok hogy mostmár megint kell egy kis babas hullám :))))))

Vhogy kibírjuk csak most eléggé zsibbad a kezem nem tudom miert ....ha roszabb lesz szólok a dokinak...sajnos sok az oxalat kristály a vizeletembe :(( azt mondtak igyak sokat es sokat....

Most pedig táncba kezdett .... Ami kicsit fájdalmas es nem akar aludni..remelem mem most éjszaka akar kiindulni :)

Évi

2014. máj. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7737/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ma este megszületett a fiam ;) holnap írok

Klau te vagy a soros :)

Évi

2014. máj. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7738/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi gratula :) aztaaa de ráéreztél h.este kibújik a drágád :)

Te jó ég èn vok a soros... most aztán bepánikoltam.

Hogy vagy??

2014. máj. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7739/9202 anonim ***** válasza:
57%

Elkezdett emelkedni a vérnyomásom es nem ment le igy a dokim igy döntött ki is veszi a babát ;) 3200g 54cm ;) gyönyörű :))))))

Hát a csaszarrol inkabb nem mondok semmit...alig várom felkelhessek...

Évi

2014. máj. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7740/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Ádám :)

2014. máj. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!