Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7741/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jajj istenem de cuki baba :) végre a karodba foghatod a kis cuki fiadat :)

Sok egészségeset :) és jó babázást :)

2014. máj. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7742/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Évi <3 gratulálok gyönyörű fiad született!!!!:-) Mindjárt elsírom magam annyira örülök nektek. :-)

Gyógyulj hamar a császár után, aztán ha lesz energiád, időd mindent tudni akarunk ám!! :-)

Klau bizony Te jössz:) :)

Nekem tegnap megvolt az inszem, úgyhogy már csak a pozi tesztre kell várnom :-) I! Drukkolok neked nagyon. Tegnap a SOTE-n egy 1.lombikos lányka az UH-ról fotóval jött ki :)), ami tudod mit jelent? :)

Puszi Csajok! Szép hétvégét Mindenkinek!!:)

2014. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7743/9202 A kérdező kommentje:

Jaaaaaj!!!Istenem Eviiii!!:))))♡♡♡De nagyon tunder edes szepseges a kis Ádám!!!:)))Nagyon aranyos!!Szep gombolyke kisbaba igazi edes en is ilyet akaroook!!:))Gratulalok!!♡♡Hat udvozlunk kis Ádámunk nagyon orulunk h.megerkeztel!!Istenem Evi most volt pozi a teszted!:)Jajj en se birom konnyek nelkul!!:))Magyon sok boldogsagot kivanok en is es jo egeszseget es sok kistesot ;)Pihikezzel sokat gondolom nem leaanyalom a csaszar utan...de hogy volt Evi?nem volt fajas meg semmi csak ugy dontottek csak kiveszik?elaltattak es mikor felebredtel mar ott volt eleted legszebb ajandeka?:))

En azt hitzem jovoheten "szulunk" ugyh.mot nagyon kellemes meglepi ert!:))

Orulok nektek nagyoooon!!!))

Egyem meg a kicsi szivet :)♡♡

Lilla eljen akkor te is babas vagy mar!;)remeljuk a 4 tuszobol valamelyik(ek) megtermekenyult(ek) es boldogan osztodik a baba :)Jo lesz a megerzesed sikerult es kesz nem is lehet maskepp!!:))Koszonom a labor infot nagyon!!!sztem ebbe megyek nem taltam igy hirtelen olcsobbat.Oda is idopont kell Lillam?ezclehet h**ye kerdes de oda is reggel ehgyomorral kell menni?

Nekem tuti peteeresem van gorcsolt a hasam tegnap is :) ...meg a nyákom is olyan ...es hat tegnap 3* bunoztunk a Szerelmemmel olyanok vagyunk mint a nyulak :-D :-D

I.-kem orulok h.visszakaptad a fagyibabot!!:)) ez most tuti osszejott mert Melinek is a masodik lett jo es akkor neked is igy lesz mert osszetartunk :);) Irj majd h.hogy erzed magad :)

Klau bizony te jossssz!:)) ne felj minden jo lesz es nem sokara te is a karodban tarthadod a Kincsedet!;)

Vica mi ujsag!?Hogy vagytok?Csabika meg boldogan lubickol anyaba :))

Livi drukkolunk majd a mutetkor nagyon!Ugy fogsz orulni h.megcsinaltattad majd meglatod!:)

Oruljunk a kis Ádámnak nagyon nagy boldogsaaaag!!:)♡

Meli ha van erod es kis idod akkor jelentkezz!Irj valamit nekunk milyen erzes a kicsi Babaval lenni es Apukaja mennyore orul es a gyerekeid babusgatjak-e?Mindent tudni akarunk :)

Puszi Csajok Mindenkinek!!:)♡

Ádám:))))))♡♡♡♡

2014. máj. 24. 11:27
 7744/9202 anonim ***** válasza:
57%
Évi,nagyon jó egészséget,sok boldogságot!Gyönyörű baba! :)))))))) Livi
2014. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7745/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok, itt Vica, velünk minden oké, beléptünk a 23. hétbe.:)))) Ma egész nap Pesten voltunk, eléggé elfáradtam , de vettem ruhát, mert 21-én megyünk esküvőre.

Évike gratulálok a kisfiadhoz! Nagyon szép kisfiú!!!

Mindenkinek drukkolok lányok, mindenkinek, hogy átélhessétek ezt a csodálatos dolgot :))

Itt a ruha

[link]

Csabika is kapott egy rugit :)

[link]

Itt van még kis bady neki

[link]

ttp://kepfeltoltes.hu/view/140509/ruha_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2014. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7746/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Évi GRATULÁLOK A CSODÁLATOS ADAMHOZ♡♡♡

Szerintem nagyon hasonlít rád ;-) gyors gyógyulást kívánok!

Vica gyönyörű vagy és csodaszép helyen laksz!

Lilla vigyázz magadra és tudom sikerül most! !!! Akárcsak I-nek is! Ki lesz a KÖVETKEZŐ zebrás lányok?

Kriszti vesd be magad az összes dokinal, ne hagyd magad!

Klaudiarajtad a világ szeme ;-)

Meli gondolom babazik :-) huu biztos nem unatkoznak hehe


Velem semmi extra , sokat dolgozok ,kikeszítenek a vásárlók ...rakás pénzes kinomban nem tudom mit csinaljak vásárlók.

Puhitom Atit a koltozessel kapcsolatban...majd lesz valami :-/


Millió puszika!

2014. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7747/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon aranyosak vagytok :))

Az egész úgy történt hogy mar itt bent 130-as vérnyomásokat mértek...aztán elkezdett emelkedni de tegnap délután rosszul is voltam..szédülés,tarkó fajas..minden előjött...estére nem jobb hanem roszabb lett..150/100 es gyógyszerre se mozdult..azt mondtak megfigyelnek a szülőszobán es jövök I ha minden rendbe..na de hívtak a dokim aki elindult be es üzent hogy nem kockáztat kivesszük..pont a műtőbe erzestelenitettek a hátam amikor jott mondta nyugalom tud mindent nem kockaztatunk...csak bólogattam mert annyira féltem hogy remegtem..kész voltam kb 20 perc alatt...utana jott a rossz az őrzőbe..de inkabb senkit se akarok elijeszteni...a lényeg hogy megéri :))

Meli tényleg hova lett?????

Évi

2014. máj. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7748/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Évi biztosan megéri és biztosan nagyon boldog vagy, de azt megkérdezném, hogy nem altattak el? Nem értek hozzá. A szülés rejtelmeibe még ástam bele magam itt a neten, előbb csak a teherbeesés még a "szakterületem" :-) :-D

Vica szép kismama vagy nagyon, és csak úgy ragyogsz :)

Krisztikém kérj időpontot, én kértem, mert terhelésre mentem hozzájuk, de szerintem egy vérvételre is kell időpont. Én egy sima progeszteronra is kértem. Utána e-mailen megküldik az eredményt, szóval csak egyszer kell menned. Terhelésnél éhgyomor kell, de hormonnál nem , könnyű reggeli ajánlott. Ezt még a SOTE-n tudtam meg én is :)Pár falatot egyél, ha hormon vizsgálatra mész.

Ha terhelés is lesz, akkor ülj szépen nyugodtan, és ne mozogj, mert a laboros néni azt mondta nekem, h nyugodtan elmehetek sétálni, én nem akartam, de a 60 perces vérvétel után wc-re kellett mennem, és hát gondoltam akkor úgyis van egy órám hazasétálok, én kb 5 percre lakom a labortól. Az eredményemen látszik a séta, olyan a 120. perces mintha ettem volna valamit. Szóval a májam tolta a glükózt a vérembe mert mozogtam:(

Ha gondoljátok felrakom ide az eredményeim:)

Kicciri tudom miről beszélsz sokáig voltam vendéglátós:):-D Hva költöznél szívesen?

Köszönöm Csajok a drukkot :)) Most stratégiát váltok elhiszem hogy sikerült és kész. :-)Meg érzem is, és most nem lesz pofáraesés:)

Amúgy valahol olvastam, hogy a babát várni kell , készülni rá és az sem baj, ha baba sarkot rendezünk be és kiscipőt veszünk neki. .-D Ez mekkora marhaság, ha elkezdnék babasarkot berendezni, a férjem rám küldené a mentőket szerintem:), tuti azt hinné elment az eszem:):-D

Puszi Lányok

2014. máj. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7749/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszönöm lányok!

Lilla nem rossz ötlet, ha babasarok nem is, de egy pici zokni vagy cipőcske csalogató lehet. Én mindig toltam magamtól az ilyen dolgokat, de mióta olvastam a lelki ok miatt késik a baba című könyvet, ott le van írva hogy igenis venni kell valamit a babának vagy a terhesség elején, vagy előtte. Nekem amikor pozitív lett a tesztem, rögtön vettem a kis zoknit ha emlékszel :) Aztán legközelebb akkor vettem a zsiráfot mikor megmozdult, a 18 hetes után badyt kapott, most meg ha Pestre megyünk mindig kap valamit :)))

Vica

2014. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7750/9202 anonim ***** válasza:
57%

Mi kb. 1 eve gyűjtöttük a babacuccokat :) mondtam is ferjemnek nézd mit hoztam :) megmutattam aztán féltem hogy mehogy igyak előre a medve bőrére..es tessék :))

Mikor kismama lettem 12.hetes korig nem mertem semmit..utana pedig fokozatosan :)

A történetem ugy kezdődött hogy kedden semmi ok nélkül a dokim azt hagyta meg hogy maradnom kell szulesig..

Na azon a heten megbeszéltük hogy másik het masodik felébe meg császároz...ha addig nem lesz semmi..igen am de nekem a vérnyomásom gondolt egyet es felment..végülis pénteken 140-150 között mozgott Perje 100 volt azaz mindkettő magas..

Este mondtak bevisznek szülőszobára es megfigyelni hogy a baba hogy van..beertem es ott rátettek a gépre..közbe próbáltak levinni de semmi..majd jon egy doki es elmondta hogy a dokim elindult es meg császároz..onnantól zajlott minden..borotválas,öltözés,branül ,infuziok hada en remegtem mint a kocsonya..jott a műtős aki bevitt ..ott elkezdtek volna szúrni mikor az aszisztens azt mondta lehet nem kéne...na akkor megijedtem.aztan vagy 6szor szúrtak meg mire sikerült :((((

Jott a dokim mondta mindent tud de mar nem kockáztat..elkezdtek le kenni meg ragasztani 5 perc kint is volt Ádám :)) 15perc múlva en is kész voltam :) kivittek az őrzőbe ahol elkezdtem jobban verezni igy több oxitocint kaptam..ami ott történt na azt nem kívánom :(( ott volt minden fájdalom...rossz érzés..na de sebaj..12 orat ott kellett fekudni es ki osztályra ...kb ennyi

De a cukrommal kinlodok mert állandóan leesik :(

Évi

2014. máj. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!