Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7701/9202 anonim ***** válasza:
57%
Most mivan? Irszi írta ki??? Tiszta jó lenne ha tényleg igazad lenne Évi :)
2014. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7702/9202 anonim ***** válasza:
57%

Azt mondta ha sikerul nem írja a blogot es ugye senki se éri el... Azt pedig ő írta ki hogy ma történt vele vmi... Szoritok hogy az legyen:))))))

Évi

2014. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7703/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Évi miért hagyná abba a blogot? Sztem az nem ok. Honnan tudod, hogy Irszi írta ki azt amit vki kiírt?

:-P

2014. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7704/9202 anonim ***** válasza:
71%

Jajj de jót nevettem lányok!!!!!!!!!!!!

Igen, én "vicceskedtem"!

Nem, sajnos nem vagyok kismama, de akkor tényleg befejezném a blogot, úgyhogy üzenem azoknak akinek nem nyerte el a tetszését, hogy HA VÉGRE KISMAMA LESZEK, ki is törlöm!!!!!!!!!!

Ez csak erre a FET-re vonatkozik, de állom a szavam.

Nem értitek, igaz?

Szóval ma VALAKI csinált valamit OTT, és közölte, hogy ezt is írjam le a blogomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Köpni -nyelni nem tudtam!!!!!!!!!!!!!!!! Igen, OTT!!!!!!!!

Én annó kiírtam a h.án -mert segítettem vele másoknak azt hiszem- a blogom elérhetőségét, és bizony -bizony, nézegetik a meddőségiben........

Igaz az is, hogy nem szabad úgy írni másokról, hogy én nem vállalom az arcom, de azt hiszem annyi személyes dolgot írtam le, hogy ember legyen a talpán aki vállalja!

A másik meg az, hogy arccal ezeket az ember le sem írja.......

És én sem szeretem amikor a munkámmal kapcsolatban kritizálnak, és sorolhatnám.

De értek én a szóból, és meglátom a saját szemben a szálkát. A szavakat tett követte.

Szóval ennyi volt, minden nevet megváltoztattam, a helyszíneket is, mindent. És letitkosítottam. Így kellett volna az elejétől:-(

Úgyis eredetileg magamnak kezdtem el írni (és a gyerek(ek)nek.

Azt az egyet nem tudom, hogy itt esetleg olvassa-e valaki ezeket a soraimat, akinek esetleg nem mondanám el....

Szóval nem leszek ennyire bőbeszédű :-(

És nektek is legyen tanulság; nem szabad túl sokat elárulni magatokból :-) Nem ebben a helyzetben, hanem az élet bármilyen területén.

Mindegy, amiket leírtam az mind úgy volt és igaz volt; szóval akár vállalható. Így legalább beleláttak a lombikosok lelkébe :-/

Kár hogy nem azt szúrták ki belőle, csak azt, ami épp nem tetszett.... régen bezzeg ódákat zengtem:-(

Mindegy.

Ha ez nem sikerül, akkor úgy is lesz pár év szünet. Addig lecsitul mindenki lelke.

Már a 3 évre készülünk ám.... :-(

A lényeg: szerintem a jövőhéten megkapom a csemetét. Most nem fogok nagy feneket keríteni a dolognak, persze vigyázok, de nem úgy. Ezt is kipróbálom.

Évike, ne szülj meg az izgalomtól! :-) Puszika!!!!!!!!!!!! I. (ezennel lerövidítem a nevem is...........

2014. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7705/9202 anonim ***** válasza:
57%

Óhhh basszus erre nem gondoltam volna... Akkor most nem is olvashatjuk a blogod??? szomorú ha igy lesz mert én szerettem olvasni nagyon..

Kedves I. Még egybe vagyunk :) de vártam mikor írsz.

Eviv

2014. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7706/9202 anonim ***** válasza:
57%
Irszikém!Megdöbbenve olvastam soraidat,de megértelek és igazad van.Drága lányok!Ma nem jött meg,de a tesztek negák...na ez van :( Ettől függetlenül jöl vagyok,Évi,nemsokára te jössz,minden rendbe lesz,utány Klaudia és aztán Vicám! Izgulok értetek,most megyek pihenni.puszi.Livi
2014. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7707/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

I! Ez döbbenet, de komolyan, ezért nem raktam én fel teljes arcos fotót, csak azt a levágottat ha emlékeztek, amin a szemem látszik csak. Sosem lehet tudni.....ki olvassa. A nevem sem teljesen hivatalos.:)

Inkább tanulniuk kellett volna abból amit leírtál, nem pedig a szemedre vetni, és ez egy híres-neves fizetős intézet, az eszem megáll, de komolyan.

Lívi sajnálom nagyon :( Egy pici remény után olyan rossz csalódni tudom.

Én ma voltam dokinál, csodák-csodája nincs cisztám most, úgyhogy inszem lesz megint. Pedig picit" bíztam "benne , mert akkor pihizős ciklusom lenne. Szerintem engem hizlalnak ezek a gyógyszerek, és kemény diétába akartam fogni. Na mindegy.

Vica és Évi sokat fogytatok hogy csináltátok? Én régebben nagyon gyorsan fogytam, ha akartam, de most ezek mellett a gyógyszerek mellett nem megy le 1 gramm sem. Pedig alig eszek ch-t, és 1300-1400 kalóriát/nap talán. Szóval azért nem éhezek, de hogy ne menjen le semmi pár hónap alatt, nem akarom elhinni. :( Huh de elegem van, pár kiló csak, de bosszant,hogy szinte csak gyarapodnak észrevétlen. Mi lenne ha rendesen kajálnék? 120 kg lennék már.

Hízott valaki a stimus gyógyszerektől? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Kriszti?

Ja sikerült beutalót szerezni?

Puszi Csajok

2014. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7708/9202 anonim ***** válasza:
57%
Én hiztan Lilla.50kg voltam,most 60 vagyok...nem akar lemenni.durva.Livi
2014. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7709/9202 anonim ***** válasza:
57%

Végre tudtam aludni erre kezdődnek a rémálmok :(( nagyon rossz

Évi

2014. máj. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7710/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla 85 kg-ról indultam, merckformin diéta és minden nap 1 óra torna Béres Alexandra legjobb formádra. Így sikerült csak.

Vica

2014. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!