Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7681/9202 anonim ***** válasza:
57%
12,9 az FSH szintem.Stimuláció nélkül állítólag nem nagyon van peteérésem,bár én mindig érzem.Progi hiányom nincs,és én barnázni nem szoktam.Ha megjön az mindig piros vérrel kezdődik.Meg a vérvételnél sem volt azzal gond.De mivel peteérés nem nagyon van,ezért a proginak nincs miért termelődni.Rosszul lettem bekötve :D Tudjátok annyi csodát olvasok mostanában.Vica is egy ilyen,és van egy másik nagyon régi ismerősöm,38 éves múlt és 14 éve küzdött a babáért,és egyik nap kirakta a facebookra a 13 hetes kis csodáját!!!Sírtam bevallom!Úgyhogy csodák vannak.Igy nekünk is lesz babánk lányok! :))))Nem fogom feladni!
2014. máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7682/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lívi, ezt nem hiszem el :(((

Tök negatív, tuti?

Vica

2014. máj. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7683/9202 anonim ***** válasza:
57%
10 felett FSH értéknél tényleg nincs ovuláció:( 3. napi ennyi?
2014. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7684/9202 anonim ***** válasza:
42%
igen,a 3, napi.Teljesen negativ lett.De fáj is alul a hasam már tegnap óta.Nem baj Vica,majd csak lesz valami.
2014. máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7685/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi.ez annyira fura. Én a helyedben varnek pár napot és ha nem jön meg tesztelnék még egyszer! Annyira jó látni h.nem adod fel :) De nem is szabad :)

Ahh Meli remélem lassan jelentkezel... :)

Évi hogy viseled ezt a frontot??

Tegnap nekem full keményedett a hasam.. meg szúrkált is lent rendesen. Ahh már naon megvisel engem ez az időjárás.

2014. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7686/9202 anonim ***** válasza:
80%

NAgyon -nagyon sajnálom hogy negatív lett a teszt! :-((((((((

Én is úgy vagyok vele hogy nem szabad feladni! Ha a szombat reggeli is negatív, akkor azt hiszem tényleg nincs semmi, ha addig nem jön meg, akkor nyugi! Még nyugi. Ez semmi, de semmit sem jelent lányok! (majd ti is vigasztaljatok ezzel három hét múlva, jó???????????????)

Egyébként tényleg így van! De ezt már ezerszer leírtam!

Kismamák, szegénykéim, a vége áldott teher, az biztos! Már nincs sok hátra! Hogy egy baba befordul-e vagy sem, csak a jó ég tudja, de vessetek be minden praktikát! Egy ismerősöm -nem tudom mi- mesélte, hogy az övé még a szülés napján is pörgött össze- vissza, bár izgálga baba volt, az tuti! erre emlékszem! VAnnak csodák; ebben is!

a blogom: aldottallapotban.blogspot.hu

Krisztike, drukk a dokinál!!!!!!!!!!!!!!

Puszika nektek, és nagyon megy a drukk azért hogy ez a mai negatív teszt csak vicc legyen: Irszi

2014. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7687/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Lívi nem is szabad feladni egyszer lesz nekünk is bizony :)

Ezt olvasd el légyszi:

[link]

2014. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7688/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klau,teljesen kivagyok :( itt ezaz idő is meg a védőnő olyan ideget csinált belém hogy ha ma nem szülök meg komolyan csoda lesz!!!!

37. Hetet töltöttük ma..voltam gondozáson és csak nézett miert nem fektetett be a doki???Mondtam mert még 37 vok és valószínű hogy jovoheten fog...na akkor elkezdte sorolni hogy sok betegségem van és nehogy lepény levalas legyen vagy elhalás.... Mondtam minden rendbe nem vagyunk rosszul..na utana bementem a teruleti dokihoz aki megbiztatott hogy lesz 4 kiló a baba..sebaj a lényeg jól legyen..adott időpontot jovohetre es mondtam lehet akkor mar bent leszek..jó szülést kívánt en megköszöntem :) ha jöttünk es hív a védőnő hogy nem nyugodott es beszélt a teruleti dokival hogy kérjem az orvosom fektessen be..addig idegesitett es sírtam hogy felhívtam es mondta az alap betegségek nagy része inkabb a teherbeesést gátolta...most pl ha pcos vok ha nem semmi változás..cukrom van kicsit vizesedek de ennyi... Vérnyomás rendbe baba mozog rendesen :)

Kérdezte mikorra vok kiírva??mondom június 3... Elkezdi oke akkor 39. Hetre fektet na de elkezdi huu basszus az mindjárt itt van :) mkndtam igen bizony :) na végülis jovoheten kétnaponta NST kedden Uh is es hétvégére lehet befektet..szóval megpróbálok megnyugodni met amióta sírtam Ádám össze vissza rúg :( nagyon fáj már :,( de sebaj legalabb tudom jól van :) szóval rendeztem amit kell es fel készülök mindenre

Évi

2014. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7689/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nah Évi ez komoly. Az a védőnő naon beakart küldeni a kórházba... lehet jót akar de az orvos csak jobban tudja h.mikor van itt az ideje.

Az agyam eldobom h.37 hetes vagy... már csak 3 hét...max.

Nyugi nem lesz semmi baj és ne idegesítsd fel magad mert látod a fiad megrugdos h.magadhoz térj. :)

bár sztem én is pont így reagáltam volna.

Mikor tudod.meg h.befordult.e már..???

És telodon van net h.tudj nekunk írni ha bent leszel?

Na jol letámadtalak :)

2014. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7690/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem támadtál le :)

Ezt mondtam hogy a dokim csak tudja mit csinál :)

Jövőhéten tuti befektet majd..

Lehet ez a rossz idő is rátesz egy lapáttal mert annyira keményedik a pocakom hogy csak na.... De a derekam még nem kezdte el..szóval nem jósló...kérdeztem a dokit hogy csaszar vagy sima szules azt mkndta ha szépen tagulok sima de lehet ennyi minden utan jobb lenne a csaszar..mondtam hogy szerintem nincs befordulva most se igy azt mondta kedden azt is megnézzük :) nagyon aranyos volt:)

Igen van met a telómon innen írok nektek ilyen sok helyesírási hibával :)))

Mindenképp írok hogy mi a helyzet... Kezdek kicsit felni :) de nagyon várom hogy kezembe lehessen :)

Évi

2014. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!