Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7641/9202 anonim ***** válasza:

Lilla annyira sajnálom én nagyon szoritottam :(

Évi remélem minden rendben lesz holnap és nem kell még bent maradnod. Bár már lassan eljön az idő h.maradni fogsz...és küldheted a babádrol a képet :)

Izgi már csak te vagy előttem. .. utánnad én jövök :)

Nem izgulsz.???? mert én eléggé. Ah.nő a hasam egyre jobban nem tudom h.fog ez a csepp csaj kiferni :)

2014. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7642/9202 anonim ***** válasza:

Klau ne is mondd :) míg Meli egybe volt nem féltem,de most hogy én vok a soros tényleg egy babszem se fer el hátul :) :D

Raadasul ez a borgyulladás a pocimon van kettő es felek hogy csaszarnal nehogy vmi a sebbe kerüljön :(

Ma mentem ujra dokihoz es nem érdekelte őket hogy kismama vok es holnap befektetnek :( menjek holnap mondtam de reggel megyek a dokihoz de letojta :( ilyenek....

Jujj közelít az idő :))) lábamon olyan víz van hogy mar kemeny :(

Évi

2014. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7643/9202 anonim ***** válasza:
Tegyél fel kepet :)
2014. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7644/9202 anonim ***** válasza:

Istenkém, milyen gyönyörűek ezek a gyerekek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mindegyik! egyik szebb, mint a másik!!!!!!!!!!!!! :-)

Fecuska, tünemény, Erik kis herceg, Lili meg a legeslegszebb csaj a világon!!!!!!!!!!!!!!

Fecus, Isten hozott köztünk!!!!!!!!!!! :-) Melikém, igazi hős vagy, és Fecó és, hogy ilyen ügyikén itt vagytok végre egymásnak! Megérdemeltél egy kisfiút, én azt mondom....... imádni fogja az anyukáját!:-))))))))))))))))))))) MEnnyit fog majd udvarolni, édesem!!!!!!!!!!!!! :-)

Az agyam eldobom, ennyi szépségtől ahány babát és pocit itt láttam!!!!!!!!!!!!!

Emerencia, örülök hogy jelentkeztél, és én is csodálkozom hogy nem golyóztam be!!!!!!!!!!! :-) Örülök hogy olvasol!!!!!!!!!! :-) Így tényleg van értelme írni!


A mai helyzetjelentés: minden oké, csütörtökön újabb uh és vv, aztán szerintem jövő hét elején beülti! Nagyon várom, és nem, nem gondolom hogy sikerül, de izgulok! :-) Drukkoljatok! Irszi

2014. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7645/9202 anonim ***** válasza:

Irszi nagyon drukkolok nektek :) lehet pont ez a kicsi esély fog nekunk csodát okozni :) Kívánom hogy igy legyen :)

Én ma megyek a masodik nstre es kiderül hogy be kell e fekudni vagy eleg jovoheten...szívem szerint jovohetet szeretnem

Egyedül nagyo rossz lesz ott bent :( messze a családtól :(

Na mindegy ha kell megyek de ha nem annyira fontos meg egy hetet maradnék azert is mert nem rendeztem el mindet amit kellett volna..ruhák,kiságy ilyenek..vártam a dekoraciot de nem jott meg most se ami kimaradt..irtam a csajnak aztondta este megnézi mert lehet rossz címet irt ra...csak nem értem akkor elsőnek hogy tudott jó helyre jönni ????

Másodszor meg harmadszor nem...pedig miatta van mert kimaradtak a virágok es napocska megis ki kellett fizessem :((((

Na szóval Szorítsatok nekünk ma :)

Évi

2014. máj. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7646/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Köszönöm Lányok :) <3

Csütörtökön megyek orvoshoz meglátjuk mi lesz a továbbiakban, remélem nem lett cisztám megint.

Évi gondolok rád, szorítok nagyon :)

A matricákkal kapcsolatban meg ne hagyd magad :)

puszi Csajok

2014. máj. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7647/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Most olvaslak neked is drukk ezerrel Irszi.

Csajok! Mi a különbség a rövid ill hosszú protokoll között lombiknál? Bocsi de nem tudom.

2014. máj. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7648/9202 anonim ***** válasza:
57%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Sziasztok!Ezt meg kell hogy mutassam,én tettem fel a kérdést,hihetetlenül megviccel a gabriel teszt.Nem hinném hogy baba,de ilyet még életembe nem láttam.2 nap van a nem vártig. Livi voltam

2014. máj. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7649/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Lívi tesztelj holnap( másik fajtával) és írj!!! Szerintem baba lesz <3 Drukkolok nagyon nagyon :)))))
2014. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7650/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vettem már facelle tesztet,holnap reggel kiderül,mert sztem 1 nappal előbb már látszani kell ha van valami.Jajj csak ne a gabrielt vettem volna.Minden volt már velem,több hónapja tesztet sem vettem,most meg egyből ilyen kétséges dolgok.Na mindegy.Puszi lányok! Livi
2014. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!