Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7611/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok lányok!Én már nagyon régen írtam,mert próbáltam kicsit elengedni ezt a témát.Ettől függetlenül képtelen voltam arra hogy ne nézzek be minden nap hozzátok,és ne olvassak el mindent amit írtok.Mindenkiről mindent követek,minden blogot olvasok és tanulok sokat tőletek.Kriszti,Lilla,Írszi,Kicciri le e kalappal előttetek,csodás emberek vagytok,és csodás anyák lesztek.Évi,Meli,Vica ti pedig végre átélhetitek ezt a csodálatos dolgot,amit mi mindannyian szeretnénk,és jó olvasni azt hogy hogyan is zajlik egy terhesség,és hogy milyen boldogok vagytok!Melinek már gratuláltam a facebookon,majd olvassa :)Gondolom ha azt mondtam magamnak hogy elengedem kicsit ezt a dolgot,akkor el is kellene,de nem megy...így 34 évesen.Persze attól még élem az életem,feltalálom magam ,de elengedni szerintem úgy isten igazából nem tudom.Férjemen úgy érzem neki sikerült,vagy csak azt mutatja.Szeptemberben megyünk egy másik dokihoz,ő szerezte nekem. :) Majd meglátjuk.Addig is elkezdtem a méhpempőt,bajom nem lesz tőle :D Jó olvasni titeket,az életem részévé váltatok még akkor is ha mostanában nem írtam.Drága lányok!Puszi mindenkinek!Vigyázzatok magatokra!Irok majd! Livi voltam
2014. máj. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7612/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica tényleg cuki a ruci :))

Én ugy jartam hogy sokat kaptam de lehet sok az 56os ami kicsi lesz :(

Livi en gondoltam rad sokat a másik fórumon is hisz en ha jól tudom általad kerültem ide :)

Megertelek hogy nem adod fel es nem is szabad!!!szoritok nagyon hogy ez az új doki segítsen nektek :)

Mehpempot en is szedtem pont 1 eve lesz juniusba :)

Évi

2014. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7613/9202 Kicciri ***** válasza:
72%

Ooooo Livi mi is imadunk! !!!!!

Ezt a témát ideig-óráig elengedjük, DE nem torodunk bele! !!!! Ezért is van az h minden hónapban újra meg újra felallunk kihuzzuk magunkat és azt mondjuk:Nem baj, majd a következő hónapban!

Csak így évek is elmulhtanak. Sztem a legrosszabb az , hogy bmilyen erősek is vagyunk pont ezt nem tudjuk befolyásolni és ez néha rámegy az elmenkre!

Livi irjal amikor jól esik és olyan jooooo hogy olvasol minket a kis csaladodat ♡♡♡

Köszönöm

2014. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7614/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri ezt szépen mondtad :)

Szeretlek titeket gyakoris család :)

Évi

2014. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7615/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Csajok megvan Fecus babánk!! <3 Isten hozta erre a szép világra, úgy várom a fotókat :))))

Szép kis fiús csapatunk lesz egy pici lánykával Zoéval (eddig), illetve Lilivel aki már ugye kis hölgy:)Tényleg Szilvi ha ráérsz fotót kérünk Lilikéről is.

Emerencia mi lesz a pindur neve? Persze ha nem titok. Mindenkitől megkérdezem:)

Vicus nagyon helyes a pocikád, és a ruci is:) Nagyon-nagyon szerencsések vagytok lányok:)

Érdekességképpen ugye már írtam, hogy nővérem is Meli a férje Fecó :-D És ma szült ő is, délután megszületett a kis unokahúgom Anna:)))

Lívi örülök hogy írtál, sokszor eszembe jutsz, de mindig mondom biztos szólsz nekünk ha a csoda megtörténik veled:)

Legalábbis ajánlom, hogy tudasd velünk! <3 :-D

Annyi mindent akartam írni, most meg nem jut eszembe :)

Évi teljesen ráindultam a fánkodra :), ma egész nap édességhiányom volt :-d

Köszi a drukkot lánykák, láttam egy hullócsillagot 10 perce és kívántam valamit, de titok :-) (persze nem nehéz kitalálni)

Krisztikém, SOTE ARO száma, ahogy ígértem, ha esetleg meggondolnád magad: 06 20 825-42-34, és hétköznaponként 13-15 óra között tudsz időpontot egyeztetni. És igen minden TB támogatott, lombikoznak is ha végigmentek a protokollon:)

Puszi lányok Mindenkinek

2014. máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7616/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla milyen érdekes :) gratulálok nagynéni :) és persze a szülőknek is :)

En pedig kivancsi vok befordult e a babám :)

Néha úgy érzem mas is normál úton szült utana pedig Óhhh a csaszar se rossz..na mindegy eldöntöttem hogy a hétvégére megnyugtatom magam hogy bent nem marad :) minden jó lesz :)

Puszi mindenkinek

Évi

2014. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7617/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok lányok!

Melit császározták,megviselte nagyon,pokolian fáj neki:(

Oda van szegénykém:((

De amugy minden rendben van vele is meg Fecussal is!

Képet küldök,ahogy küldi Meli!

Sajna a császár az ilyen...

Szilvi

2014. máj. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7618/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!!!Eljeeeeeeeeen!!!!:)))))))))Megszuletett varva vart Feco babank!!!:)))))Jaj Csajok ezt nrm lehet kibirbi oromkonnyek nelkul :)))♡

Koszonjuk Szilvi a tudositast!;)Varjuk mar h.Meli is kicsit pihenjen es kuldje a kepeket :))

Vica de szepen alakul a pocakod!:)Csini a motoros szerko!Nagyon vagany lesz benne Csabikank!:))♡

Emerencia kisfiad lesz :))♡Pocakfotot tegyel fel nekunk!:) A pici pocakokat is nagyoooon szeretjuk!!:)

Livi orulok h.irtal es h.olvasol minket!:)♡Neked is lesz babad meglatod!Pihizd ki magad aztan probaljatok inszemet,v.lombikot mert az ido csak telik es mindig ugyanugy es egyre jobban vagyunk ra meg ha ugy gondoljuk nem is...A tokom tele van nekem is mar en se akarok semmit csinalni most h .nem sikerult a 2.inszem se de muszaj mennem tovabb mert nincs idom.Szoritok Neked nagyon Livi!:)♡

Kiccirikem sajnalom h.megjott :/ hatha a mehpemponek meg kell egy honap h.teljesen beepuljon.Drukkolok!♡

Lilla koszi az infokat es hat szivbol gratulalok a kis jovevenyhez a csaladban :)sok boldogsagot a kis Annahoz Tesodeknak!:)Remelem a hullocsillag meghallgatta es teljesiti a kivansagodat!♡

Ti most mit csinaltok?Pihi honap vagy megy tovabb az inszem??

Irszikem mar alig varom h.vissza kapd a fagyibabadat!!Melinek is a 2.sikerult neked is az fog!!;)♡

Evi remuljuk Adam jol helyezkedik ;-) szoritok h.beforduljon!Nem sokara veled is megyunk szulni gondolatba es fogjuk a kezed meg mindenedet!!:)))

En meg mensizek...nagyon keveset de meg van.Nah megyek takaritgatni :)

Puszi Mindenkinek!!

Meli!!!!!:)))))))♡♡♡♡♡♡♡

2014. máj. 10. 08:29
 7619/9202 A kérdező kommentje:
Szilvi most olvasom...akkor csaszi lett neki :/ hat elhiszem h.nem kellemes szegenyke :/ de a lenyeg h.egyebkent jol vannak olyan boldog vagyok :)))Meli biztos el gan olvadva a Babatol milyen sokat vart ra Istenem milyen boldog lehet!!!:))
2014. máj. 10. 08:35
 7620/9202 anonim ***** válasza:
57%

Itt a kép Liliről:

[link]

[link]

2014. máj. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!