Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7571/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti, reggel 7-kor is volt ez a kommented :)

Évi szorítunk, gyere a hírekkel!!

Lilla a 37 feletti hő nagyon jó jel :))))Nincs esetleg egész görbéd, vagy csak úgy méregeted?


Vica

2014. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7572/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajszik!

Krisztikém igen ezt reggel is küldted:) A rendszer bolond:-D

Köszönöm Csajok a drukkot!!! :-) <3

Sajnos nincs egész görbém, csak pár napja méregetem :), mert tesztelni nagyon nem szeretnék ...még:) nincs is itthon, de talán holnap veszek egy Facelle-t:), és csütörtökön megcsinálom, az már a 13.dpo lesz:)

puszi:)

2014. máj. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7573/9202 A kérdező kommentje:

Jujjj de izgi!!!Lilla vegyel is es csutortokon hagy sirjunk mar a boldogsagtol!!!:))Varom nagyon!Hat meg Te!;))

Nahat ez a komment...lehet h.veletlenul elkuldtem megint azon gondolkodtam.Mert nyitva volt a telon tobb oldal is a neten es arra mentem ra egyikre nem nyitottam uj lapot es lehet h.ranyomtam...gondolom ez lehetett...azert csak nem kuldozget a "rendszer" kommenteket nem?:)

Vagy ki tudja.

Ja en ma ugy ereztem delutan h.nagyon meg akar jonni be is tettem tampint mert torlesjor olyan nagyon halovany tejeskave szinu vmit torolgettem ki na mondom tuti most indul meg.De a tamponon is 1.5 ora mulva ugyanaz a szinu keves vmi volt ugyh.nem tettem be ujat de azota tiszta a budipapir.Hat lehet h.holnap jon meg vagy ejszaka...de akkor felrugom:))ugy utalok ejjel ezzel bajlodni.De hat meg szokott lepni ejjel.Erdekes mert mindig felebredek ra szerencsere szoval jo h.nek akkor ebredek amikor mar minden elazott.Ez a szerencse.

Evi miert nem irsz?Mi volt a dokinal jol vagytok?!

Ne csinald mert elkezdunk itt aggodni ertetek!!!♡

Nah megyek nezem az Euroviziot...drukkolok a "magyarnak" bar jobban tetszett nekem a Bogi de ez van.

2014. máj. 6. 21:00
 7574/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lehet hogy Évit már bent tartották?


Vica

2014. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7575/9202 anonim ***** válasza:
57%

Na itt vok :)

Elvileg minden rendbe az NSTn de volt mikor semmi csíkot nem húzott es a pulzus szerintem magas volt mert 170 fölött volt...

Amikor beindult és rendezkedett hat az érdekes volt mert a gép csak ugy kattogot :) azt mkndta a nő kis tökéletlen ...na tessék :))

Doki vett kenetet es azt mkndta a mehszaj jo melyen van es teljesen zárt igy koraszules biztos nem lesz :) Uh nem volt ezért szomorú vok de gondolom NSTn látszott volna ha mégse jó az áramlás..

Kaptam papírt hogy őt fogadtam meg de vannak benne részek hogy miert van a doki védve ha nem jönne be mégse...hat remelem ilyen mem lesz...mondta hogy be kell fekudni de hogy mikor azt nem igy jovoheten megyek nstre es viszem a cuccom is mert lehet haza nem enged mar annyira vizesedek is :(

Remelem Meli és Feca jól vannak :)

Lilla es Kriszti hajra :))))))))))

Mindenkinek előre :)

Puszi nektek

Évi

2014. máj. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7576/9202 A kérdező kommentje:

Jo reggelt Csajok!

Na latod Evi minden jo a kid Adam jol erzi magat odabent :)♡Akkor lehetch.mar jovoheten meg lesz??Juuuuj de jooo!:)Uristen Evi szinte tegnap irtad h.pozi lett a teszted annyira emlekszem!!Most meg nem sokara ossze-vissza puszilgatod :))))Orulok elore is :)

Vica amugy en is mar arra gondoltam hatha szulunkces Evi mar ketten jon haza :-D

Nekem megjott ma reggel Csajok.

5!nappal az utro abbahagyasa utan.Jol kihuzta.Hat nem kell ma tesztet vennem.:(

Asszem rendelek a neten olcsokat attol nem lesz akkora lelkifurdalasom ha majd tesztelgetek.Jovohet szerda nogyogyasz aztan endodoki.Addig meg se veszem az inofolicot hatha nem lehet szedni a vervetelekkor.De utana megveszem ugy tervezem.

Na Lillam rajtad a vilag szeme!!!Holnap reggel teszt!Pozitiiiiiv teszt!!!:))Hajraaaaaa Lillllllaaaaaa!:)))

2014. máj. 7. 07:23
 7577/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti annyira bíztam hogy most sikerült :(

Igen nemrégen teszteltem nagy meglepetés volt és tessék :) mindjárt itt a nagy nap :))) Felek es várom is :) csúcs vok ;))))

Ádám fészkelődik most is és elkezdett csuklani szegeny :( bírom mert van amikor olyan ideges tud lenni emiatt :) kos méregzsák :)

Meli miért nem ír???Szilvi????

Huu a lábam nagyon durva..cipőbe mar nem tudok felvenni szerintem :( tegnap hogy nem pihentem kemeny ödéma lett rajta :( mondok en 1 het es befekszek...

Megyek pihenek ameddig tudok :)

Évi

2014. máj. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7578/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Kriszti sajnálom tényleg :(( nagyon:-(

Azt gondoltam, hogy a SOTE ARO-t miért nem próbálod ki? Ott komplett ki lennétek vizsgálva férjecskéddel, és a vérvételek is úgy zajlanak ahogy kell, az az első, hogy teljes hormonsor. Ingyenes minden, és nagyon aranyosak, tényleg mindenki. Ha érdekel szólj, és leírok mindent velük kapcsolatban, hogy zajlanak a kivizsgálások stb... és persze a számot is amin időpontot tudsz kérni.

Tudod mi oda járunk. Közben persze endokrin nénivel is konzultálj, mert ő az IR specilaista.

Köszi a drukkot Csajszik;-) Vettem tesztet ma, reggel megcsinálom:).

A hőm még mindig magas, ma reggel 37,3 volt :)

Évi örülök hogy minden rendben veletek:) Tényleg mintha csak most lett volna, hogy teszteltél egy gyönyörű két csíkos pozitívat:)

Szegény kismamák elhiszem hogy féltek, és örültök is egyben. Én már most félek tőle, pedig még terhes sem vagyok :)Nővérem (érdekességképpen ő is Meli):-) ma feküdt be szülni, szegény nagyon szenved ő is, magas a vérnyomása nagyon, be van dagadva a lába, nála már befordult a baba, szóval bármelyik pillanatban kezdődhet nála is a szülés:)

Puszi Csajok

2014. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7579/9202 anonim ***** válasza:
78%

Lilla a 37,3 tuti hő :))) drukkolok! Én holnap megyek kontroll UH-ra a dokimhoz:)

De reggel meglesem a kétcsíkos teszted!!


Vica

2014. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7580/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Vicus drága vagy, a próféta szóljon belőled :)))

Írj majd UH után :)

2014. máj. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!