Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7541/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ó szegénykém :( ez a vizesedes tényleg nagyon rossz :( vhogy éreztem hogy van vmi velük..remelem rendbe lesz az a trombocita.. Mem is értem az miert ment le neki

Mi most keltünk fel es Ádám beindult :) csak ugy jobbra balra kapom a dolgokat...olyN cuki mert ahogy ébredek ra 10 percre kicsiket mozgolódik es elkezd nyújtózni :) ami feltűnt hogy most máshol rugdos... Kicsit mintha fentebb :) most vagy felrakta a fejéhez a kezet vagy a lábat

Szilvi még annyit hogy ha ilyen az értéke es vizesedeik nem csaszarozzak meg?A pocim napról napra hatalmasabb :)

Tegnap elérte a kormányt :) hatra kellett toljam az ülést

Klaudia nekem meg szerintem azert mondjak hogy nem fog fordulni mert régóta igy fekszik ahogy most..na de sose lehet tudni

Évi

2014. máj. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7542/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Mai teszt negativ 15 nappal inszem utan ugyh.abbahagyom a progit.

Szilvus koszi j.irtal!Remeljuk minden rendben lesz Meliekkel!:)

Klau szia!;)Orulok h.irtal nekunk!Puszi a pocakodra :)

Evi amugy a bepanthen plusz nalunk is csodakenocs az nagyon jo!!

Megyek reggelizni...

2014. máj. 3. 09:43
 7543/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszikém ha bírjátok még anyagilag, adjatok esélyt a fagyi babának ,de csak ha bírjátok.

Melinek megy a drukk, szerintem császározni fogják, de a lényeg a baba jól van és megérett a kinti életre.

Kriszti sajnálom hogy negatív a teszted :(

Évi lehet Ádám most fordul be ha fentebb érzed.

Lányok mi ma töltöttük be a 20. hetet, félidőő el se hiszem :)))

Vica

2014. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7544/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti :(

Vica :))) de jó :()

Mar most megint lent érzem ... Nyúzza jobbra balra a pocim :)

Alig alszik

Évi

2014. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7545/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nyugtalan a front miatt szerintem :)

Hoztam nektek 20 hetes pocakfotót Csabikáról :))

[link]

2014. máj. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7546/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok csajok!


Kaptam T-mobilos netet, gyorsan írok!



sajnos még mindig baromi alacsony a trombocitám, és még tovább romolott a májamban két érték, ez a három pedig életveszélyes a császárnál, ezért nem mernek hozzám nyúlni. várnak és reménykednek, hogy visszaindulnak az értékek és emelkedik a trombocitám.


Valami terhességi preeclampsiám van, ami olyan, hogy fokozatai vannak, azaz vizesedés, magas vérnyomás, fehérje vizelés, végül már trombocita esés is, azaz vérzékenység és az utolsó a rángógörcs, ami halálos lehet.


Én még nem tartok a rángógörcsnél, de a többi már megvan, és annyira vérzékeny vagyok, hogy még nem császároznak meg.


A Fecust nézik naponta 3x CTG-vel, mert állítólag Ő is bármikor rosszul lehet és akkor percek alatt császár kell :(


Napi két vérvétel is van, meg mindenféle vizsgálat, sokat kínoznak, de a baba és az én életem a fontos most.


Nem tudom, meddig vagyok bent, de egy percre sem engednek haza :(


Ha meglesz a pici, tájékoztatlak ám titeket. (Sajnos a dokim még mindig faros szülést akar hüvelyi úton, pedig a megkérdezett 5 doki közül 5 egyértelműen azt mondta, hogy kizárólag csak császár jöhet szóba.... nem értem... :( miért nem akar császárt???? )


M.

2014. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7547/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli kitartást... hátha rájon a dökid h.jobb lenne a császár!! Naon.szoritok h.minden gyorsan vége legyen es rendbe legyen!!!


Kriszti sajnálom :( Az a baba naon várat magára h.akkor sikeruljon amikor már feladnád... de tuti sikerülnie kell.


Irszi.. neked is naon szoritok ám!!


Évi te nem vagy folyamatosan álmos??


Én minden délután kidőlök.állandoan almos vok...

2014. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7548/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jaj Meli nagyon szorítok hogy javuljanak az értékek és hogy minden rendbe jöjjön. Nem is tudom mit mondjak, bízzunk benne hogy minden oké lesz, a preeklampszia eléggé veszélyes, de nem lesz semmi gond!!!Ferike kibírja, te szervezeted is rendbe jön szorítok!!!

Vica

2014. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7549/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hu Meli hogy neked mennyire nem könnyű :(

Sajnálom hogy ez van de tudom rendbe lesztek mind ketten

Bár a dokidat se értem hogy miert szules.. Ott is verzel... Baratnőm emiatt kapott vert..kapsz vmi gyógyszert hogy jobb legyen ezaz értek???

Hogy derült ki hogy vmi njncs rendbe,??Rosszul voltál???Vagy csak vervetel???

Klaudia van olya hogy ülök es hirtelen leesik a fejem :) nagyon furcsa :) napközben megpróbáltam ma lefeküdni de Ádám nem hagyott :)

Vica szépen növöget a pocid :))))) cuki nagyon

Évi

2014. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7550/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)Vica nagyon szepen novoget a pocid szepen gombolyodsz :))

Melikem kitartas!!!!Nem sokara babazol!!:) Csak erre gondolj!Semmi rosszra mert minden jo lesz!!:)

Koszonom Csajok az egyutterzest hat ez most nem jott ossze ugyh.intezkedem endodoki ugybe.Ki tudja oda is mikor jutok be.

Lilla sokara kapok idopontot a Soten endidokihoz?Vagy mi a tapasztalatod?Neked sokara adtak?

Nekem meg nem jott meg a mensim gondolom az urto meg hat.A 14.napig gorcsolt a hasam de mar nem.Gondolom meg 1-2 nap.Az a gaz h.gondolom 3.napi vervetellel kezdik ...azt meg lecsuszom mindenkepp...de hat optimista voltam azert is nem intezkedtem elobb idopontugyileg.

Koszi Lilla elore is ha irsz rola :)♡

Puszi Csajok!:)

2014. máj. 4. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!