Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7591/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Lilla ♡♡♡

A teszt az csak teszt .....hány meg hány volt már korábban negatív aztán utana meg pozitív a lányok körében! Mikorra nem varod?

Millió puszika!

2014. máj. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7592/9202 anonim ***** válasza:
57%

Na a pcos oldalon egy csaj ugy járt hogy negatív volt a teszt...azóta 7 nap eltelt es ideges volt hogy mi van már...ma írta hogy a kukát mikor kivitte akkor látta hogy ket csík van rajta :) ma tesztelt és tényleg :) csak időn túl mutatta ki :) szóval meg van még a teszted?? :)

Évi

2014. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7593/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Évi :)

2014. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7594/9202 A kérdező kommentje:

Huuuuuuuu Evi neked tenyleg mindjart kidurran a pocakod :-)))) De jooo!Mosolygos Kismama ;))Gyonyoru a pocakod :)♡♡♡♡

Lillam tenyleg idon tul se pozi?

A hő...az nekem is magas ovu utan 37 folotti de az leesik mielott megjon...vagy utana egy nappal.Szamomra nem jelent semmit sajnos :/ de remelem Lilla neked azert magas mert babas vagy!♡

2014. máj. 8. 19:37
 7595/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Puszi Csajok Drágák vagytok! :-)

Nincs már meg a teszt, de bevallom délutánig nézegettem, de semmi. Aztán mérgemben összetörtem és kidobtam, a szemét meg már a ledobóban:)

Ma vagyok a 26.cn-on szóval elvileg 2-3 nap múlva jön meg, Utrot nem szedtem most sem, bár gondolkodtam inszem után hogy beszedem ami itthon van, de aztán mégsem szedtem. Nekem 37-nél mindig megállt a hőm, max 37,1 volt, azért is gondoltam, hogy ez talán más..:) Na mindegy, azért még nem mondok le róla teljesen csak ha itt lesz a ronda piros valóság:D

Évi de helyes mosolygós kismami vagy :-) <3 Clau rólad pocak fotót láthatunk majd?

Puszi drága kislánykák

2014. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7596/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jó kis poci, Évi!!!!!!!!!!!!!!! :-) Én is ilyet akarok már!!!!!!!!! :-)

Lilla, amíg nem jön meg.. akkor is, ha elcsépelt, akkor is, akkor is van remény! HA én visszamegyek ezért a babáért, hátha sikerül, akkor egy (bocs) nyamvadt kis negatív tesz ne szegje senki kedvét!!!!!!!!!!!!!!!!

Lányok, a lombikos fórumon is vannak egy csomóan, akik a vérvétel napján reggel hatalmas negatívat teszteltek, és tessék, 300 a HCg-jük! Meg 500!!!!!!!!! Ne kérdezzétek hogy egy 25-ös teszt miért nem mutatja ki, de rengeteg ilyet olvastam már!!!!!!!! Szóval szúúszá! :-)

Hétfőn Kaáli megint! MAjd írok, puszi! Irszi

2014. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7597/9202 anonim ***** válasza:
57%

:) aranyosak vagytok :)

Lilla szerintem még várj :) igaza van Irszinek :)

Irszi hatha nekem lemegy a poci neked pedig megnő :) szorítok a Kaalihoz :))

Puszi

Évi

2014. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7598/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli most szül....

Drukkoljatok lányok neki nagyon!!!!Ráfér!!!!

Ennyit tudok,ha van valami,azonnal irok:))

Szilvi

2014. máj. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7599/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jujj Szilvi nagyon szoritunk nekik :)))

<3

Évi

2014. máj. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7600/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Evi nagyon szép vagy! !!!

Hajrá Meli atya ég , beindultak a dolgok :O

Irszi veled vagyunk! !!!

Lilla én sem hiszek a teszteknek de rendesen.

Mensizek. Sajnos pedig vártam a mehpempo hatását. Mindegy gondolhattam volna

Puszika

2014. máj. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!