Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7601/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Meliiii szorítunk gondolunk rád, az angyalok vigyázzanak rátok!!! <3

Kicciri sajnálom hogy megjött neked, de ne aggódj eljön még a Te (Mi) időd/időnk. A méhpempőnek is biztos idő kell, de bízzunk a következő ciklusban :)

Irszikém hétfőn gondolok rád.

Puszi Csajok

UI: és tényleg egye meg a franc a teszteket:-)))) döbbenetes, hogy 4-500 as hcg-t nem mutatnak.

2014. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7602/9202 anonim ***** válasza:
72%

Sziasztok lányok Vica vagyok!


Csabikánkkal minden rendbe, ki volt terülve doktorbácsinak :))))Méhszáj teljesen zárt, vett le hüvelytenyésztést, és megkaptam a beutalót a cukorterhelésre és a teljes vérkép és vizeletre is. :)))

Megvettem neki első kis ruhácskáját:)))

Ilyen a pocakom

[link]

Első ruhája

[link]


Lilla, én még drukkolok!

Irszi nektek is !!!!!

Melikénknek is megy a szurkolás!!! Évi nagyon szép a pocakod, már nem sok van hátra!!!

2014. máj. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7603/9202 anonim ***** válasza:
57%

Megszületett Fecus baba,2630 gr és 50 cm:)

Sajna többet nem tudok,de a lényeg hogy végre kinnt van:)

Szilvi

Jelentkezek a részletekkel,de még nem hivom Melit,pihenjen még...

2014. máj. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7604/9202 Emerencia76 ***** válasza:
57%

Sziasztok kislányok!

Meli reméljük könnyű szülésed lesz/van! Vica de szép a pocid :D Én ma kezdem a 23. hetet de nincs ekkora pocim mint Neked :/ Bár szerdán voltunk dokinál és kiderült hogy teljesen fent van és haránt fekszik :D Krisztike neked nagyon szurkolok hogy sikerüljön minél hamarabb!!! már nagyon megérdemelnéd!!! Lilla drukkolok amíg nem jön meg van remény! Irisz... hát nem is tom... minden tiszteletem a tiéd hogy még nem golyóztál be :/ Mindig olvasom a blogod... kitartás és nagyon szurkolok. Évi nagyon szép a pocid :D de szeretném már ha enyém is gömbölyödne :o de majd idővel biztos. Én is a fiuk csapatát gyarapítom mert kukacos van a pociban :D cukrom jó hál égnek diétával karban van nem kell inzulin. :D puszi nektek olvaslak mindig titeket néha néha jelentkezem majd :D

2014. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7605/9202 anonim ***** válasza:
57%
Meli naon gratulálok :) de kiváncsi vagyok a drága fiadra :)
2014. máj. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7606/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli de jó :))))))))))))))

Üdvözöljük Fecót :))) remelem könnyű szülésed volt.

Várjuk majd idővel a kepet :) azt hittem nagyobb baba lesz hisz akkora pocid volt :) jujj nekem akkor mennyi???Kivancsi leszek ...

Emeremcia így akkor tényleg fütyis egy csapat :))) na de a lényeg rendbe legyenek :)

Szépen fog a poci nőni mindenkinek :) nekem itt a végére nőtt ugye jobban es mar nem hiszik hogy simán kövér vok :)

Találtam sütőbe sült fánkot :) most pont bent van :) durum lisztel es xilit tel van :)

Hétvégén feljeszitem magam hogy pár het remelem mar mem olyan sok es en is meg Ádám is jövünk haza apjához ;)))

Évi

2014. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7607/9202 anonim ***** válasza:
57%

Még nem tudom hogy hogyan szült...remélem nem császárral...

A pocakméret nem a baba súlyára utal:))

Valószinű sok volt a vize:)

De uh-ra lehet alapozni,nekem 42 hetesen megmondta a doki hogy 3500 gr és 3520-al született Lili,ez a doki a középső lányomat is tök pontosra saccolta és az már 11 éve volt,szóval....

Szilvi

2014. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7608/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli mostanaba nem írta hogy mennyire saccoltak de neki. Eleinte is nagy volt a pocija,igaz neki 3. Terhesseg igy lehet azert is :)

En is kiváncsi vok hogyan szült...

A súly becslésbe szert nem hiszek mert baratnomnek is el lett mérve 1 kilóval 4,5 lett :) nekem pedig a kis combja mindig nagyobb volt a hetekhez kepest...mint az apukájának :)

Na majd ha kint lesz meglátjuk :)

Évi

2014. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7609/9202 anonim ***** válasza:
57%
Gratulálok Meli!!! Isten hozta Ferikét :))
2014. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7610/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Wellcome Feco ♡♡♡♡

Gratulálok Melikem! !!! Kívánok hosszú és boldog életet! !!!!


Lilla igazad de MIKOR?????

Emerencia jó hogy írtál. Vigyázzatok magatokra ;-) írj többször!

Vica nagyon jó hírek ezek és szép a baba ruci ,veled együtt;-)

2014. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!