Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7651/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!

Ahh csajok én nem tudom miért de nem tölti fel a képet ez a fránya net :(

Én ma voltam védőnőnél aki közölte h.faros a babám már megint és kb 3 hete van h.még át tudjon fordulni. ha nem fog valoszinű császár lesz. Én totál kiakadtam :S

A lábam egyre vizesebb és a védőnő az arcomon is lát egy kis vizesedést. naon jo 32 hetesen :S

teljesen kiakadtam h.már csak 3 hete van Fanninak befordulni..mert utánna már nem fog tudni

2014. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7652/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lívi, holnap reggel facelle oké?? Halványan én is látom, de a gábriel nekem még később is halvány volt, facelle az igazi :)))))

Vica

2014. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7653/9202 anonim ***** válasza:
57%

Huuu Livi én a masodik teszten látok vmit :)) tiszta izgi :) annyira szoritok hogy csak na :))) várom a holnapi tesztet de ha esetleg nem erősebb ne ijedj meg mert általában ket naponta duplázódik :)

Klau látod holnap leszünk 37 hetesek es faros vagy épp keresztbe van ma NSTn a tanulok kitapogattak...

Szerencsére nálunk minden rendbe csak a vizesedes maradt állandó :( mar kezem es szám is nekem is....

1 het múlva kontroll :) addig mindent elrendezek :)

Évi

2014. máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7654/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klaudia, drukkolok hogy beforduljon, próbálj meg lemenni négykézlábba és hintáztasd a pocid, hátha átfordul :)

Évi majd gyere a hírekkel

Irszikém, drukkolok neked is, minden nap olvasom a blogod:)

Vica

2014. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7655/9202 anonim ***** válasza:
72%

Lívi áttettem neked negatívba, és ott is látszik a csíkod, nagyon drukkolok szivem :)))

[link]

Vica

2014. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7656/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Vicaaaaaaaa!!Ezt nem hiszem el,ez facelle,mégis furcsa nekem.Komolyan ha nem látom a szememmel,nem hiszem el!!


nagyon köszönöm a negatívját,annyira aranyos vagy,de nem tudom mi lesz.Annyit ígérek,nem fogok összetörni,mint a múltkor.Puszi lányok

2014. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7657/9202 anonim ***** válasza:
57%
Kettőt vettem,van még egy :) Livi
2014. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7658/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi!!!!!!!!!!!!!!!

Én is látom, én is látom! ÉS , ami a lényeg, én rózsaszínnek látom!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAjj de izgulok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))))))))

HA te most terhes vagy, akkor nekem is sikerül ez a mostani fagyis lombikom; érzem! :-) Irszi

2014. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7659/9202 anonim ***** válasza:
57%
Irszi!De aranyos vagy!!Nagyon!De az a baj,hogy olyan szétfolyós ez is,és most ahogy nézegetem beszürkült,nem tudom,mindenesetre rendesen megviccelnek most ezek a tesztek...
2014. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7660/9202 anonim ***** válasza:
57%

Eszem megall :) én látom negativba is meg a másikon is :)) nagyon nagyon szoritok

Irszi ezt mondom hogy most sikerülni kell :) lehet ő a legerősebb :))

Évi

2014. máj. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!