Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7621/9202 anonim ***** válasza:
57%
2014. máj. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7622/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Bamulatosan szép Lili babank! Előre sajnálom Liliapukat :D:D:D:D:D

Meli gyogyulgas szépen minden rendben lesz, veled vagyunk! Biztos rettentően fáj :'( Ó Meli napról napra jobban leszel és majd szaladsz a kis Feco után ;-)

Kriszti nem mész lombikra? Vagy most mi a következő lépés?

Lilla gratulálok Annahoz! Nem lesz sok különbség a két uncsiteso között majd meglátod!

Puszika

2014. máj. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7623/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Szilvi, de gyönyörű pici lány, kész vagyok teljesen :-) És milyen szép a szeme, szempillája oda vagyok:)

Szegény Meli gyors gyógyulást neki.

Hát nem tudom Kriszti mi lesz, ha megjön hívnom kell őket, és majd vizsgálat után kiderül. Hogy én mit szeretnék? Nem tudom, kiábrándult vagyok nagyon...:( Majd eldől.

Még nem jött meg, semmi jele, de iszonyat fáj a mellbimbóm, szinte csak az, és a hasam úgy hogy meg akar jönni, a hőm 37,1 volt reggel még mindig. Nekem úgy szokott, ha leesik pl 36,5-re, akkor jön meg másnap. Szóval még várat magára. :(

puszi Csajok, szép hétvégét.

2014. máj. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7624/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Jaj elfelejtettem megköszönni a gratulációt kis unokahugomhoz :) <3
2014. máj. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7625/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla azóta nem csináltál tesztet??????Mondom nekem is később jelezte :)) csinálj kérlek :))))

Szilvi nagyon gyönyörű lányod van ;) igazi kis hercegnő :) igaza van Kiccirinek :) szegeny apuka :)

Altatasba volt a csaszar vagy gerincerzestelenítessel???

Huu megijedtem de mindegy már csak mi is legyünk rendbe :)

Jobbulast Melinek :)) várjuk a kepet :)

Hiuuu tényleg a hullócsillag :) kívánom hogy teljesüljön :)))

Én a gólyákhoz beszéltem tavaly nyáron :) férjem csak nevetett mikor mentünk anyosomhoz es láttam őket elkezdtem hogy kelep kelep hát nem jönnél felénk is ?????????Egy szep babát hozhatnal ne csak a tudodjatok kiknek :()

Akar hogyan is fogok szulni gondolatban tudom velem lesztek :) en pedig veletek :)

Sajnos a napokba olyan vok mint a mosott rongy :( nagyon rossz..aludnék állandóan :( de ha elalszok felriadok :( néha napközben 1-2 óra a megváltás :) este óránként ébredek :(

Bezzeg mikor dolgoztam olyan jókat aludtam a faradtsagtol :))))

Ma biztos megmondom paromnak menjünk vhova mert itt orulok meg utana pedig a kórházba :(

Évi

2014. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7626/9202 anonim ***** válasza:
57%

Érzéstelenitéssel volt a császár neki...

Jobb ugy mint altatásba...

A fájdalom,meg hát...ki hogy viseli,lehet hogy mi Melivel benne vagyunk a korban,de Meli azt mondta beledöglik,én 1 éve azt mondtam hogy ez a poklok pokla:(

Persze napról napra jobb lesz stb stb...

De ha választani lehetne,inkább vajudnék 24 órát...

Nekem van viszonyítási alapom,igy tudom mi a különbség.

Hát mindegy,ez van,de aki saját maga választja hogy császár vagy spontán,az tuti nem normális ha a császárt választja,vagy mazochista:)

Megpróbálom felrakni a képet a babáról:)

Nagyon édes,mint egy kis Manócska:)

Köszi lányok Lili jellemzését,igen,a szépségével semmi gond,gyönyörű,de sajna olyan rossz is....Elmondhatatlan sok hülyeséget csinál és rosszalkodik egész nap:)

Szilvi

2014. máj. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7627/9202 anonim ***** válasza:
57%

Itt van Fecus baba:))

Már most imádom:)))

[link]

2014. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7628/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ó de drága :) Isten hozott Fecus :)

Sok sok puszi

Évi

2014. máj. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7629/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jaj nagyon édes baba, Lilike is nagyon szép :)))

Elhiszem hogy fáj neki, de nagyon örülök, hogy minden rendbe velük.

Vica 21 hetes :)))

2014. máj. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7630/9202 anonim ***** válasza:
57%
Meli... naon szép babád van :) Gratula
2014. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!