Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7631/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Édes kis pindur Feci baba:) de drága :))))) <3

Évi tesztelek ha már késni fog, elvileg holnap van a nem várt napja:)hátha hátha úgy járok ahogy Te is :))) de jó lenne:)

2014. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7632/9202 A kérdező kommentje:

Liliiiiiiii!!!!:))))Jaaaaj Szilvi olyan gyonyoru ez a kislany!!Szepsegesen gyonyoruseges!!!!!!!Gratulalok hozza!!:)

Hat a kis Fecoka meg egy kis Dragaaaa!Egyem meg a szep pofikajat!Milyen nyugodtan pihenget a kis draga!:)

Vegre lathatjuk!!Jujjjjj de vartuuuuuuk!!!:)))♡♡♡♡♡♡♡

2014. máj. 11. 15:55
 7633/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon szoritok Lilla :))))))

Évi

2014. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7634/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!


Nagy nagy elnézést kérek tőletek,hogy nem jelentkeztem. Remélem nem haragszotok rám!

Elsősorban gratulálok Melinek Fecó babához, jó egészséget mindkettőtöknek. több mint 2 hónapja nem voltam itt és sajna még olvasni sem tudtam jönni, valaki majd összefoglalna nekem?

Február végén eladtuk a házunkat és vettünk is másikat, de a régit 2 héten belül át kellett adnunk az ujjat azt meg fel szerettük volna ujjitani ,így a szüleimnél laktunk március 7 töl és 2 hete tudtunk be költözni a sajátunkba. mindent én intéztem a felujjitás körül./anyag beszerzés, szakember fogadás/. Sikerült is 8 kg lefogynom. Erik babó már május végén 6 hónapos lesz, oldalára fordul,de még át nem. tündéri kispasi és a nagyobb fiam aki 3 éves imádja. Jokat gagyarászik. az 5 hós mérésen 7400g és 66 cm volt. :) Mindjárt probálok képeket hozni róla. Igerem mostmár probálok kicsit sürübben jönni, igaz van még tehendö a ház körül.

Puszi mindenkinek.

Gina

2014. máj. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7635/9202 anonim ***** válasza:
57%
2014. máj. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7636/9202 anonim ***** válasza:
57%

Gina :)))) nagyon cuki Erik baba :))) szépen fejlődik :)

Később írok ahogy lesz idom ha addig vki nem írja össze mik történtek :)

Puszi

Lilla gyere a jo hírrel

Évi

2014. máj. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7637/9202 anonim ***** válasza:
57%

Na Lilla mi lett az eredmény.??? már nagyon kíváncsi vagyok :)

Gina nagyon cuki a fiad :)

Meli már nagyon várom a beszámolót h.mi történt veled és h.milyen érzés h.a karodba tartod a várva várt babát :)

2014. máj. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7638/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Köszönöm szépen a drukkot, aranyosak vagytok.:)

Sajnos megjött :˙(, nem túl erős még, de kezd pirosas lenni.

Ennyi volt az álmodozás :(((

Gina tündéri a fiad :) <3

puszi lányok

2014. máj. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7639/9202 Kicciri ***** válasza:
57%
Ooooo Lilla :'(
2014. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7640/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem es nem es nem es nem :(((((((a fene vigye mar el azokat a menzeszeket!!!!!!!!

Ma volt a Bőrgyógyászaton ahol elmondtam kismama vok es Kiütések vannak rajtam...delbe elküldtek hogy holnaprnjek vissza..mkndtam nekem nem jo mert dokihoz megyek es lehet be is fektetnek

Nagyon mem érdekelte...csak akkor nem értem hogy ha 6-ig vannak kit néznek meg ha mem az ilyen fontos eseteket???

Holnapra szurkoljatok hogy ne kelljen bent maradni még :)

Meli en is várom a beszámolót :)

Évi

2014. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!