Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7581/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla :))) az tényleg szép hő :) Istenem :) nézd meg mire testvérednek meglesz a babája te leszel kismama :) jujj szupi <3

Na ez a labdagadas egyre rosszabb :( a lábfejemen kemeny párna van már:( a bokam mintha csámpás lennék :) pont mint a kutyám :) hihi

Na ma kimostam az utolso babaruhakat :) lassan vasalok addig sül a rakott krumpli :) férjem késő este ér haza :( alig látom

Azt hittem majd milyen sokat találkozunk erre a nagy fenét :(

Lilla tesódnak csak most lett magas a vérnyomása???

Vagy mar a terhesseg alatt is??

Azert kérdezem mert kétszer mertek 130 felett es mkndtak figyeljem...

Vica holnap gyere a hírrel hogy mit mknd a doki :)

Évi

2014. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7582/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lilla rem mihamarabb megirod.h. mi a teszt eredménye.... naon drukkolok
2014. máj. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7583/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én is várom :)))

Évi

2014. máj. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7584/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Lilla hat az en elozo dokim itt az Sztkban nagyon profi volt sztem,mert igy kezdtuk teljes hormonsorral aztan ez volt tobbszor is es volt h.csak prolaktint neztunk volt h.csak Tsh-t amikor es amit akartam.Minden jo lett de persze ugy h.en is utananeztem a neten h.mit irnak mi a jo a babahoz.

Ugyh.ugy ereztem minden ok...es sztem igy is van.De hatha mar nem vagy nem tudom...el akarok egyenlore menni endodokihoz,de azert jo lenne ha leirnad!Remelem ingyenes :) Koszi!De most egyenlore oruld ki magad majd nagyon remelem h.pozi lesz a teszted!Nem is lehet maskepp mar varom h.kuldjed a kepet :-D Noverkednek elore is gratula!:)

Vica irj h mi volt a dokinal majd :)

Evi elhiszem h.rossz h.alig taliztok a Paroddal de tudod most plane sokat kell dolgoznia jon a Babatok nem sokara :)Sajnallak a labdagadas miatt :-\ rossz lehet nagyon de mar nem tart sokaig ;-)

En meg tegnapp megittam 1uveg bort es 2 sort!:))) Jol be ....jol kibogtem magam.Hat jol esett.Mar reg volt ilyen nagyoooon Parom csak lesett :)))) hat ez van en se vagyok mindig eros en is kiborulhatok.

Mensim meg van rendesen amugy semmi extra.

Lillam gyereva pozival!Nagyon izgulunk!!♡♡♡poziiiiiiii legyen poziiii!!;)

2014. máj. 8. 07:15
 7585/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti néha kell hogy kikapcsoljunk :) nekunk is volt mikor elegem volt a sok negativból igy neki álltunk az italnak és akkor este jobb volt a lelkemnek :) annyira szoritok nektek hogy végre jöjjön megint a pozitív hullám :)

Kicsit az a félelmem ahogy egy babas oldalon irtak a pocakomhoz hogy időzített bomba :) és igen nem tudhatom mikor kerülök arra a műtő asztalra... Jajjj.. De igazából várom es biztatom magam hogy utana minden jó lesz :)

Tegnap hívtam az államkincstárt... Szinte nekem esett hogy honnan veszem hogy rosszul kaptam a táppénzt..na a vége az lett kiszámolta es csak akadt a szava es nem tudja miert vont le több adot a gép es nézzem a következő hónapot is mert rendszer hiba van...hóközivel kiküldik..hat erre mondom eszem megall :(

Lilla hol vagy???

Évi

2014. máj. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7586/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Sajnos negatív:(( ( Xepil szóval azt hiszem ez is megbízható, a hőm pedig még mindig 37,2 volt ma reggel. Tudom amíg nem jön meg van remény, de olyan jó lett volna:(( Nem szoktam de picit most beleéltem magam, ebben a pár napban és ez most nagy csalódás.

Drágák vagytok köszönöm a drukkot:)<3

Évi nővérkémnek már a félidőtől magas volt, pedig egyébként normális a vérnyomása. Döbbenet hogy a program elszámolja pénzedet, tényleg mindennek utána kell számolni.

puszi Mindenkinek :) <3

2014. máj. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7587/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ne add fel!!!!!!!!!!!!

Az jó hogy fent a hőd :))))

Szoritok ezerrel

Éci

2014. máj. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7588/9202 A kérdező kommentje:
Lilla nemar :((((
2014. máj. 8. 15:55
 7589/9202 A kérdező kommentje:

Bizzunk benne meg hatha nem jon meg!!!

2014. máj. 8. 16:01
 7590/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lilla.még nem jött meg! Amig fent van a.hőd ne add fel!!! Elhiszem.h. csalodtál... én nem.is szeretném beled beszélni a babát... de azért a remèny még ott van!!!
2014. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!