Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7551/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Kriszti sajnálom a tesztet! Így most mentek lombikra? Tudom írtad mész endodokihoz... mindent bele! !!!

Vica sokat nőtt a pocid ♡♡♡ Csabika nem totojazik. Konnyű terhességed van?

Melinek szoritok, jó kezekben van és hamarosan babazunk Yuppiii ;-) Azért remélem minden rendben lesz velük!

Évi , figyu Ádám siman befordulhat meg! Majd amikor vajudsz az pont arra valo! Nem??? Szegénykém nemsokára meglesz Adi és jobban kell hogy legyél!

Irszi kérd vissza a babadat!!!

Klaudia örülök, hogy írtál ! Mikor kapunk pocakfotot;-)

Lilla most akkor Te hogy is állsz? Szilvi az a nagy kereku sport babakocsi nagyon jó! !!!! Lehet futni a parkban vele ;-)


Nálam TOTÁLIS semmi, délre megyek fogászatra. Eszem a mehpempot.

Mindenki ódakat zeng a neten róla. Kb azt látom, hogy icipicit hízok tőle. Elvileg tele vagyok nyomva vitaminokkal, de meg nem zummogok :D:D:D:D


Puszika

2014. máj. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7552/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!

Meli bízunk benne, hogy minden rendben lesz! Gondolunk rád, én sem értem, hogy miért nem császár? Egy faros babát megszülni hogy lehetséges??

Vica de szép vagy :)Szépen gömbölyödik a hasad :-)

Kriszti sajnálom nagyon, hogy negatív a teszted :( :-(

Annyira drukkoltam neked :(

Nem tudom mennyi idő múlva kapsz időpontot, engem ismerős vitt be úgyhogy nem tudom mennyi a hivatalos úton a várólista. :( Hívd őket hamar, mindegy hol tartsz majd a ciklusban.

Kicciri a méhpempő tényleg csodaszer :) Kitartás a fogdokinál:)

Én inszem után 9.dpo-n vagyok, nem érzek semmit, de a hőm 37,2 és amíg nem esik addig reménykedek:)

Hű micsoda szép fiú csapat lesz itt Fecó, Ádám, Csabika :-) <3

Puszi Csajok

2014. máj. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7553/9202 anonim ***** válasza:
57%

En egyszer sima cikusba duphastont szedtem de megjött hiába nyomtattam csak ket napos pecsetelessel...lehet inkabb tovább kellett volna szedni!

Kicciri nekem a fogyás allt meg mikor ettem a pempőt... Utana megint ment

Remelem szules utan jobban leszek :)

Bizony fiús csapat :) Klaudia a babatokat hogy fogjak hívni???

Évi

2014. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7554/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok kislányok! Krisztike, sajnálom nagyon!!!!

jó lenne már bakker valami jó hír megint, tőlünk is........

A 3. napi vérvétel az a 2-5. nap közöttinek kell lennie, szóval nem baj ha nem 3. napos :-) Nálunk legalábbis. Csak a 3. a legjobb :-) Nem csúszod le!!!

Meli, már megint...... hihetetlen, szegénykéim! Jó lesz már annak a babának ha kijön az anyucija óvó karjaiba!

TAlán a vérzékenység miatt lenne jobb a szülés, és mivel ő már a 3. szülésed, nem félnek annyira a farostól!

Meli -és többi kismama!!!!!!!!!!

Nézzetek utána a googleban a DINATAL szülészeti gélnek, és tessék leírni ide a véleményeteket! Én ha meglesz az esélye hogy szülhetek rendes úton, tuti veszek! De egy faros szülést el sem kezdenék nélküle!!!!!!!!!!!

Szilvis, szólj kérlek Melinek, hogy mi erről a véleményed! De nézd meg a kedvemért!!!!!!!!!

Én ritkán vagyok itt, de csesztessétek vele Melit, szerintem tuti dolog! Kilő a baba tőle! :-)

Nekem megjött, holnap hívom a Kaálit, kérek uh időpontot.

Szerintem egy hét kimarad, és a köv. hétfőn megyek majd. Vicus, csodaszép a pocid! Puszi lányok! Irszi

2014. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7555/9202 anonim ***** válasza:
57%
DINATAL GÉL : [link]
2014. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7556/9202 anonim ***** válasza:

Huu jól hangzik ez a gél de lehet ezt is orvosa válogatja, nem??

Évi

2014. máj. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7557/9202 anonim ***** válasza:

A mi kis csajunkat Fanni Zoénak fogják hivni :) Nekem igazán a Fanni tetszik ...az az én ötletem volt!!

Képet meg ma töltök fel ah.gép elé kerulök :)

2014. máj. 5. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7558/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Koszi az infokat!:)eloszor ma kerek a nodokihoz idopontot.

Jol hangzik az a gel Irszi!:)

De sztem az tud rola erdemben nyilatkozni aki hasznalta mar.De jo lenne mar ezen gondolkodni :))

Lilla akkor ma vagy a 10.dpon :)erzel vmit???:)

Leirhatod privibe a dokit koszonom :)Jo fejnek tunik!:)

Nekem meg nem jott meg mondjuk ez a 3.napja h.nem szedek progit lehet h kell neki vagy 5 nap is...de legalabb mukodott ezek szerint.

Tul jol...

Irszikem drukkolok nektek a Kaaliba!:)

♡♡♡

2014. máj. 5. 07:52
 7559/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti azóta nem csináltál tesztet?????

Ma voltam a cukor rendelesen utoljára :) picit emelve lett az inzulin de sejtettem... Szules utan 6hettel kell visszamennem :) cukor terheléssel ...

Évi

2014. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7560/9202 A kérdező kommentje:
Evi nem csinaltam feleslegesnek tartom biztos az utro miatt nem akar megjonni.De azerz ha 5.napib se jon meg csinalok tesztet.
2014. máj. 5. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!