Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7521/9202 A kérdező kommentje:
Lilla hogy hivjak????:-D Hol rendel???:-D
2014. ápr. 30. 16:38
 7522/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ma voltam a területi nőgyógyásznál, azt mondta jó nagy baba megint és hogy amugy is csaszar kene legyen ha nem lenne faros.. Kérdezte a szemem de mkndtam az csak -2 nem olyan rossz... Na mindegy

Masszív ödéma lett beírva... Csak ugy szetroffen a lábam :(

Sokan mondjak hogy ó még befordulhat a baba..érdekes mert a ket nődoki aki vizsgál mind azt mondta eddig hogy már nem... 35 hetesek vagyunk :))))

Ma csalódtam a magán dokimba... Hétfőre volt időpont a kórházba mert tudom aznap rendel.. Felhívtam most épp nem de azt mondta megvizsgál mas az ambulancian... En mondtam hogy csak Benne bízok nem e lehetne vmikor hogy ő azonnal mondta semmi akadály kedden menjek... Na de ugy gondolom nem kellett volna mas dokira hagynia mikor neki fizetek.... :((( bár az is lehet hogy tudja debreceni vok es nem akarta hogy duplán menjek at.. Na ez van.

Évi

2014. ápr. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7523/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Evi lehet h.tenyleg jot akart a dokid vagy rossz napja volt...ki tudja...a lenyeg h.35!!!!!!!!! hetes vagy;)))) Mikorra is vagy kiirva?

Kitartas!Szules utan minden elmulik es puszilgathadod vegre a kis Adamot!;))♡

En itthon vagyok elvezem h.a madarcsicsergestol nem hallom a gondolataimat :-D Holnap kell nem megjonnie tesztet sztem nem csinalok.Ugy erzem nem sikerult.Hat ez van.Ma bogracsozunk meg minden :))inkabb erre koncentralok.

Szep majus elsejet kivanok!!;)

2014. máj. 1. 08:09
 7524/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi!

A két nődoki nagyon rosszul tudja:)))

Ugyanis a baba még az utolsó percben is megfordulhat a fájások között!

Sőt a fájások ösztönzik legjobban arra hogy forogjon!

Mellesleg itt az ellen példa és üzenem a 2 nődokinak hogy ennyire ne legyenek földhöz ragadtak:)))

Lili 38 hetesen fordult be:))

Erről ennyit!!!!:)

Szilvi

2014. máj. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7525/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom lehet azert is hogy kövér vok meg cukros hogy ez is rátesz egy lapáttal hogy császárt akarnak...pl.teruleti doki azt mondta úgyis az lenne... Hat célzott ő arra is hogy szemüveges vok...fene se tudja

Érdekesek ezek az orvosok.....

Férjem is dolgozik :( alig van itthon szegeny.. Ma a cukrom is kiugrott :(( lassan nem eszek semmit es akkor jó lesz...

1 nappal el lett számolva mert a drága védőnőm n számolta hogy május 31 napos így június 3-ra vagyunk igazából kiírva:) de szerintem nem var a doki addig..de majd hétfő helyett :( kedden megtudom mit szeretne :)

Szep hétvégét :)))

Évi

2014. máj. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7526/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi nem kell menned CTG-re? Figyi ha császárt mondtak az biztos mindkettőtök érdekébe mondták. Cukor miatt nem császároznak, engem se császároztak, viszont szőlőcukor és mentes ásványvíz legyen nálad.

Szerintem addig nem fogjátok kihúzni, 2 hét és meglesz Ádám, amúgy meg ne aggódj, mert már most is életképes a kis drága! :)

Lányok nekem még két nap és elérjük a 20. hetet :))))))

Évi, nektek milyen babakocsitok van? Meg a többi anyukának, Szilvi nektek?

Vica 19+5

2014. máj. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7527/9202 anonim ***** válasza:
57%

Tényleg Vica neked a cukrod hogy van????

Igen szerintem se húzzák a végéig... Nekem csak a doki kezdte el sorolni mi minden lehet plusz baratnomnek tényleg csak annyi hogy cukros es persze nagy baba volt ezért is csaszaroztak.. En mar nem tudom igazából tényleg nagy e mert a magán dokimnak mikor mkndtam hogy 4dn is azt mondtak elkezdi hogy igen???32.het végen volt 2100

Mar 20 hetesek lesztek :) jesszus akkor itt a fele :)))))) de jó

Mi kaptuk a kocsit és ez egy graco sport babakocsi amihez van hordozó is :) mindenképp ilyet szerettem volna :) na de az álmom egyik kocsija a bogus :) bolygokerekes es vazon cserélhető elemekkel :) de 80000 :(((

A másik ralf pool King vagy hogy kell írni :) itt is van vazon cserélhető es most lett volna 40000 de njncs ra pénz :( ez van.. Bár az is igaz ha megyünk vhova inkabb autót használunk igy a hordozó volt a fontos :)

Jon a rossz idő Ádám pedig érzi :(

Évi

2014. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7528/9202 anonim ***** válasza:
57%

Az én cukrom jó hála isten. Minden nap mérem 6 -7 fölé nem megy, múltkor szőlő után 4,6 volt :) Majd nemsokára lesz a terheléses, ott tuti megugrik.

Hát én annyi félét néztem babakocsiba, persze még csak neten, a Kunert, baby lux-t néztem, de batár nagy! Most volt a híradóba hogy a nő nem bírta összecsukni, nem fért fel a buszra se vele :( Amit kinéztem az a baby design sprint plus 3:1-ben, vagy Espiro Atlantic de tuti hogy meglátok másmilyet és az fog tetszeni :))

2014. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7529/9202 anonim ***** válasza:
57%

Az nagyon jó ha nem megy fölé...nekem most megint kezd rossz lenni...olya. Elegem van már de az nyugtat hogy mar csak pár het es vége...remelem utana jo lesz a terhelés 6 hetesen...

Azok is szépek :) a kunert stb. Is nagyon jók :)))

Majd egyszer ha sok pénzem lesz :))))

Évi

2014. máj. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7530/9202 anonim ***** válasza:
70%

Nekünk ilyen volt,pierre cardin:

[link]

imádtam,főleg hogy merevfalú mozese volt,bár konkrétan olyat is akartam.Ez is vázra szerelhető mindegyik,hordozó,mózes és sportrész!

És most ilyen van:

[link]

Ez peg perego pliko:)

Ezt is imádom:))))Nagyon jó babakocsi:)

Szilvi

2014. máj. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!