Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7481/9202 A kérdező kommentje:

Vica gratulalok!!:)))Kisfiad lesz!!!:))tok jo egy csomo kisfiu!:)Lilikenknek lesz mibol valogatni!;))

Kicciri jol vagyok nem erzek semmit :-D Remelem hasznal neked a mehpempo!:) Tuti jo lesz sztem!

Lilla irj majd!

:-*:-*:-*

2014. ápr. 26. 06:53
 7482/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
70%

Sziasztok Lányok!

Vica hatalmas gratula!!! :)

Velem minden oké, megcsinálták délben az inszemet, most valahogy kellemetlenebb volt, mint az első :( Utána picit véreztem is, de épp csak egy hangyányit:(

Lehet azért mert most nem vagyok annyira lelkes.Pedig mindenki olyan kedves ott, és lelkes, a dokit is bírom nagyon, még ez a szerencse.

Tegnap pihiztem sokat, de aztán estefelé felkeltem, és húslevest főztem, mert úgy vagyok vele, hogy most más lesz. Nem fogok annyit pihizni, csinálok mindent, persze emelés, hajolgatás megterhelést nem. Utrot megint nem adtak, szerintem beszedem azt ami van nekem itthon :) ártani nem árt.

Kriszti érzel valamit már? Nem baj ha nem, mert ilyenkor még nem is kell :)

Évi olyan szép amit írtál, mindenkinek lesz babája ugye? <3

Kicciri kitartás a munkához, a méhpempőhöz!!

Puszi Csajok

2014. ápr. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7483/9202 anonim ***** válasza:
70%

Lilla igen hiszek benne hogy sikerülnie kell mindegyikőtöknek!!!!!!!

Irsziéknek is sikerul..biztosan mert azt nem tudom elfogadni hogy annak jon aki nem akarja aki meg igen annak nem vagy nehezen...inkabb a nehezen lesz de LESZ :)))) mindenkinek

Annyira boldog lennek ha ti barátaim sorba jönnétek a tesztekkel :) sokat gondolok rátok.Szeretlek titeket :)

Várom a híreket :)))

Évi

2014. ápr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7484/9202 A kérdező kommentje:

Lilla szuper mar allapotos vagy!:)) Tegnap volt amugy pici megjon erzesem es kicsit erzem a melleimet de amugy semmi kulonos.

Szurkojunk egymasnak :-)

Evi nagyon Draga vagy mi is szeretunk ♡ meg a kis Adàmot is :)♡

Na Lilla akkor kezdodik a varakozas :)

HAJRA MI!;)

2014. ápr. 26. 09:11
 7485/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
70%

Évi mi is szeretünk, de Drága vagy :-) <3

Krisztikém várunk....ez a legnehezebb, de neked már csak egy hét a ++++++++++ tesztig!:-)))

Azért én ma délben, amikor az uram még ágyban volt, belibegtem egy pici tangába, elcsábítottam, kicsit rásegítettünk az inszemre:-D

Irszi írása engem is nagyon felkavart, és elszomorított, de nem akarom elhinni, hogy nem lehet babájuk. Az örökbefogadás ma már necces, ritka az olyan baba, akit én szívesen, sajátomként nevelnék, ha értitek mire gondolok...., ne haragudjatok rám ezért de inkább egy kutya és egy macska :(( Irszikém miért gondolkodsz ilyesmin?? Akkor már nem volna jobb egy sperma donor? Akkor félig a tiétek, ezerszer jobb mint az örökbefogadás, Te anyának születtél, az biztos, neked nem szabad saját gyerek nélkül élned!!! Ne is add fel! A spermadonor jobb a válásnál, és az örökbefogadásnál is ezerszer! A húgom nekem felajánlotta, hogy ő szívesen lenne psejt donor, ha lenne velem gond, sőt ki is hordaná nekem, szóval ha sejtproblémám lenne én szereznék a családból simán. Ne haragudj de ezt el kellett mondanom. Viszont biztos meglesz most a baci, és kezelni fogják a férjed! Azt én sem értem, hogy miért nem lehet a lombikhoz egy-két egészséges spermiumot kiválasztani ? Biztos bonyolult és komoly dolog ez, és csak én gondolom ezt annyira egyszerűnek laikusként.

UI: puszi Csajok :)

2014. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7486/9202 anonim ***** válasza:
70%

Lányok, Kriszti, Lilla, Irszi, mindenkinek szorítok hogy mielőbb édesanya lehessen, és így lesz, higgyétek el.

Nem tudok feltölteni képeket a kepfeltöltéssel, ezért nézzétek meg a blogom, abba feltettem, és a leletet is leírtam hozzá.


Vica 19 hetes :)))

2014. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7487/9202 anonim ***** válasza:
70%
2014. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7488/9202 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7489/9202 anonim ***** válasza:
70%
Vica voltam
2014. ápr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7490/9202 A kérdező kommentje:

Hat igen Lilla mar csak 1 het.De sztem tesztelek elobb foleg a progi miatt mert ha pozi akkor iratnom kell...hetfon leszek a 10.dpon es szerdan mar delig melo es utazok videkre.A progi meg elfogy majd nehogy az legyen a baj...legszivesebben hetfon tesztelnek.Az 10 nappal van inszem utan es kb 12 nappal durvan a repeszto utan.Remelem mar nem a repesztot mutatna ki.Mit gondoltok teszteljek?

Vica nagyon sok infot irnak a Kicsikedrol :-) tok jo nem is tudtam h.igy csinaljak de ez nagyon jo h.minden porcikajat megnezik:-)jo hat ebben nem vagyok jartas :-)

Szepek a kepek nagyon!♡♡;-)

2014. ápr. 26. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!