Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7451/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hová lett mindenki??? :(

Mi lebetegedtünk :(( férjem kezdte most az en torkom is kezd fájni :((

Szerencsére hozzánk mar locsoló nem jár :) így lehet kimegyünk a szabadba egy kicsit :)))

Szep húsvét hétfőt mindenkinek :))

Meli merre vagy????

Évi

2014. ápr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7452/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Ma voltam orvosnál, és pénteken lesz az inszem:) 3 tüszőm van, szerencsére most nem egy oldalon van mind a három . Próbálok bízni benne, hogy sikerülni fog, de most valahogy olyan feleslegesnek tűnik ez az egész. Lehet hogy a hormonok, vagy az idő, de nagyon magam alatt vagyok:(

Kicciri a méhpempő nagyon jó, kívánom hogy segítsen neked. :) Évi jobbulást nektek !! Remélem már jobban vagytok!:)

Kriszti Mi újság hogy vagy?

puszi Csajok Mindenkinek!

2014. ápr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7453/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok itt Vica! Már nagyon várom a pénteki napot, békucimmal biztos minden oké, mert egyre többször érzem őt mozogni hála az égnek :)

Kriszti, mi újság?

Meli tényleg nagyon eltűnt :( Lilla az jó ha most nem vagy annyira lelkes mert lehet pont így fog sikerülni, drukkolok nagyon :))

Vica 18+3

2014. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7454/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Vicus köszönöm, biztos minden rendben a pindurkával :))))
2014. ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7455/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Hű Évi, ez ám a poci! :-) <3 Micsoda babalak! :-)

Mi ma voltunk az infektológusnál; annyit ért, mint h@lottnak a csók. Elegem van az orvosokból!!!!!!!!!!!!

Jövőhéten megyünk a Kopához.... Már semmiben sem bízok :-(

Krisztike, rajtad a világ szeme, hogy van a legújabb babánk???????????

Irszi

2014. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7456/9202 anonim ***** válasza:

Irszi aranyos vagy :)

Mit mondott az infektológus????

Kérlek ne add fel...tudom hogy sikerülnie kell!!!!

Évi

2014. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7457/9202 anonim ***** válasza:

Most olvastam a blogod Irszi :( ez borzasztó

Nekem mondom egy fül orr gegesz vetette le hogy régóta Szedultem es ne tudtak mi a bajom..ha jól emlékszem allergia vizsgálatra mentem es ő vetette fel hogy nem e csípetteg valaha??!mondtam de es hogy jo dagadt egy példány volt...szerencsére negatív lett...esetleg tudom biztos mem olcsó de vmi magán laborba mem nézik ezt meg??!

Évi

2014. ápr. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7458/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Dragaim!Bocs h nem irtam egy hangyaf@sszőrnyit sem...de Husvet...sutesek....rokonok...na meg a rossz ido Lilla en is amiatt voltam magam alatt.Penteken lesz inszemed szuper!!;)Lehet h.a masodik ilyen h.feleslegesnek erezzuk.En is igy voltam vagyok vele.De igaza van Vicanak hatha most eppen ezert sikerul!:)Hajra!!;)

Kicciri egyed a mehpempot az nagyon jo en is akarom :)Evi csodaszep a pocakod :-D igazi kismama pocak :))♡ gyogyuljatok meg ebben a lokott szelben meg lehet fazni konnyen sajna.Multheten en visszavettem a teli szovetkabatot 2-3 napig es nagyon jol esett :) most mar persze ujra poncso :)

Irszikem kitartast nektek a Paroddal elhiszem h utalod mar a dokikat :-\ jaj ez olyan borzaszto :-( Legyel mar babas annyira fogunk orulni hogy sztem mindenki bogni fog itt a boldogsagtol!!:)

En szedetnem a Parommal a FER 14-et amit Meli Parja is szedett es allitolag a Closti is jo nekik a spermakra.Meg rengeteg vitamint...jo tudom bonyolultabb ennel sokkal a dolog de hat valamit csinalni kell.Nem lehet alloviz...vagy nem tudom csak probalok segiteni..:'(

Vicus mozgolodjon is egyre tobbet a kis Huncutka a pocakodban :)Orulok!!:)♡

Melikem hogy vagy legyszi irj nekunk valamit!♡

Hat velem semmi...most nem faj a cicim peteeres ota .. nem tom mi lesz.Dobalom fel a progi tablettat.Azt talaltam ki h.a munkahelyen nem teszem fel csak ha hazaerek 4-kor,fel 5-kor..nekem nincs kedvem ott dugdosni.Remelem nem csinalok vele bajt...Aki mar hasznalt ilyet lehet?Napi 3* kell ugye.Reggel este itthon felrakom es a "deli" az meg 4-kor van??

Remelem nem gaz.

De ha azt mondjatok ugy nem jo akkor dugdosom ott is :-)

Hjaj meg csak szerda van penteken lesz egy hete az inszemnek...sok ido meg mire kiderul de most legalabb (egyenlore es remelem igy is marad)nem stresszelek :-)

Puszi Mindenkinek!:-*

2014. ápr. 23. 07:22
 7459/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti, nem is kell stresszelned, hiszen most aztán sikerült, meglátod!

MAjd úgy is fogsz az utolsó napokban.... :-D

A Feer 14 nem jó nekünk, mert a gennyre nem hat :-) egyébként meg a vitaminoktól sokkal rosszabb lett a spermaképe, szóval ki tudja mi használ nekünk........ :-(


Szorítok nagyon! Puszi!

2014. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7460/9202 A kérdező kommentje:

Koszonom Irszikem!♡

Jo de akkor nem tudnanak olyan antibiotikumot irni ami minden rosszat elpusztit??Mondjuk szedne jo sokaig es akkor hatha vege lenne ennek a remalomnak.Tudom h.mar szedett de erosebbet tobbet tovabb...n tudom de hogy a dokik se tudjak az mar gyalazat.Tenyleg.

Jo sok normaflorral szedne hogy ne pusztuljon el a belfloraja.

Valamit muszaj alkotni mert ugy sajnalom h.nem sikerul nektek :'(( En nagyon drukkolok de mar latod ideges is vagyok majd en odamegyek es jol megfojtom az orvosaitokat :-X :-( mar ott tartok neha.Mert az ember probal rola bizakodoan beszelni meg lelket onteni beled...vagy egyszeruen csak "inkabb"nem beszelunk rola.De en annyira merges vagyok :-\ Mar olyan reg akarjatok egy csomo mindent megvetettek mar a babatoknak...Addig ugyse nyugszunk mig nem sikerul.Mindent bele Irszikem es cainaljanak mar valamit konyorgom uzenem nekik mert orvosgyilkos leszek :-) Hajra Ti!:)

2014. ápr. 23. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!