Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7431/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok, itt Vica!

Krisztikém nagyon szorítok a tüszőidnek!! Lilla, attól a pici tejtől amit a kávédba teszel semmi bajod nem lesz, nyugodtan igyad. :)

Igen, tényleg sok mindenen mentünk keresztül, de én úgy gondolom, hogy itt mindenki egytől egyig átmegy sok mindenen. Élő példák vagyunk, hogy sikerül, nektek is fog! Évi esete se könnyű az állandó inzulin problémával, mindenkinek megvan a keresztje sajna, de nem engedem hogy valamelyikőtök egy percre is feladja!!!! :)

Jövőhét pénteken megyünk már a 19 hetes UH-ra :)))alig várom.

Ma voltam a házidokinál, mert egy kis baktérium van a vizeletbe, Évi én is Monurál antibiotikumot kaptam :) kezdődő hugyúti fertőzés, enyhe, de végzünk vele!!:)

Hazafelé lányok nem tudtam otthagyni ezt a zsiráfot, megígértem a kicsikénknek, ha megmozdul, kap valamit, hát íme!!!

[link]

2014. ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7432/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica nagyon cuki a zsiráf :)))

Ma voltunk a dokinal :) baba rendbe de az előzményekre való tekintettel a doki azt mondta 3 het múlva kezdjük az NST-t utana 38 hetesen pedig befektet...elküld altató dokihoz is mert mondtam a szédülést plusz faros a baby :( na de lesz ahogy lesz..csak vele legyen minden rendben

Évi

2014. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7433/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi az a roha..dt kullancs igen sok mindent tud okozni:( na de hatha igy meg lesz mar az ok es tudjak segíteni

Szoritok nagyon

Évi

2014. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7434/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Rovid leszek sietek :) Szoval orulok h.jol vagytok a zsiraf padig annyira edes hol vetted Vica??

Eredmenyek;10 mm a hartya.A legnagyobb tuszo 25 mm de van mellette 18-as es meg egy kb akkora.Megint a BAL oldalon!!!Penteken lesz inszem.Tegnap este 8elott beadta az Sztkban egy asszisztens a Choragont.1 adagot (3 van benne ugye.)Feltem tole de nem fajt nagyon rendes volt a no lassan adta :)Ugyh.ennyi diohejban.Nem tudom hogy lesz a pentek az spermanezo no beteg...a tuszorepesztoert maszkalnon kellett 3 gyogyszertarba...stb!nem volt egyszeru de ezek a vegeredmenyek.Pententeken megcsinaljak es kesz.Addig sztem ma kipukkad a 25-os de nem baj van meg 2 es egy is eleg.:-)Drukkoljatok holnapra :-) Koszi Csajok!!♡Puszii!

2014. ápr. 17. 08:44
 7435/9202 A kérdező kommentje:
Lilla en is akarok yorkiiit!:))Mar egy eve :) Csak nem lehet kutya itt az albiban :(Regen nekem se tetszett most meg oda vagyok erte :)))
2014. ápr. 17. 08:47
 7436/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém, ezek nagyon jó hírek, szorítok hogy találkozzanak a sejtek :))

A zsiráfot itt vettem a faluba a játékboltba:))

Vica

2014. ápr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7437/9202 anonim ***** válasza:
80%

Sziasztok! Cuki a zsiráf nagyon!!!!! Tedd a pocidra, hogy rendesen megnézhesse!! :-)

Évike, de fura hogy már itt tartasz! Lassan szülünk megint csajok!!!!!!! :-)

Krisztike, nagyon -nagyon szorítok az inszemhez!!!!!!!!!!!!! Tessék utána pár napot otthon pihenni (én négyet voltam otthon; én is így a hétvégével együtt)! :-) <3 Ó, végre eljutottunk idáig lányok!!!!!!!! Jön az a baba Kriszti!!!!!!!!! :-D

Durva hogy ennyien egyébként ilyen b@romsägokra kell hogy járjunk........... Szép kis világ ez! :-)

Melivel mizujs??? Ki mikor is szül???????


Igen, ez a kullancs dolog is durva; főleg hogy 3-4 év távlatából egyáltalán az eszembe jutott!!!!!!!!!!! Puszika!

2014. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7438/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Vica bírom a zsiráfodat én is:)

Évi mi ez a kullancs dolog??? Lemaradtam valamiről? Ugye nem téged csípett meg?

Kriszti drukk ezerrel, most minden oké lesz, Nagypéntek szerencsét hoz majd:-)Sikerülnie kell!!!

Na én is voltam ma dokinál:

-Ciszta eltűnt!!:-)

- Inszem lesz, 5.cn-on vagyok, ma kezdtem a Clostyt, de most 1 ampulla Fostimont is kapok hétfőn reggel.

Kriszti mennyiért váltottad ki a Choragont tegnap?

Nagyon ledöbbentem ma, mert az előző 3 ampullás doboz 12000 Ft volt, a Kálvin téren, most a férjem ment el kiváltani, egy kisebb patikába és igaz, hogy holnapra tudta csak megrendelni, de csak 6515!!! Ft. Szintén 3 db-os, ki is fizette a nyugtán is ez van(3 db). Létezik ilyen nagy különbség??? Oké, h frekventált a Kálvin stb... na de akkor is!

Fostimon meg nincs sehol:( még a nagykerben sem, gyógyszerész csajszi nem tudott rendelni, hát holnap vadászat, mert hétfőn reggel meg kell kapnom, és pont Húsvét.

Kriszti én már nézegettem ma kiskutyákat, még a férjem kell rávennem:) Annyira szeretnék szeretni valakit , aki cuki (baba, kutyus, macska...) :)

puszi Csajok

2014. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7439/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Ja és Irszikém igazad van... :(

Bár ne kellene ennyire küzdenünk:(

Sajnos sokan vagyunk, mindig elcsodálkozom a központban is :(

2014. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7440/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla nem engem hanem Irszi blogját olvastam hogy a férjet megcsípte régebben es azt beszéltük sajnos sok rosszat tud egy kullancs csinálni :(

En június 4 re lennek kiírva de szerintem hamarabb fogja a doki kivenni.. Lehet ezért is fektet be..

Sajnos sokan szenvedtünk szenvednek ezzel hogy nehezen jon a baba de biztos vok benne hogy ez a világ az oka :(

Éci

2014. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!