Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7401/9202 anonim ***** válasza:

sziasztok drága kislányok!!!!


Ne harizzatok rám kérlek, hogy nem írtam, de alig jövök fel netre, szinte sosem. Ez a hét úgy telik, hogy az utódomat tanítom be egész nap megállás nélkül. MÉg 2-3 hét van, de nem fogok tudni mindent átadni neki.


Majd most rájönnek, hogy mennyi mindent csináltam :) :) :)


Szóval nem tudok netezni, de most felszöktem és olvastalak titeket!!


Mindenkinek nagyon drukkolok továbbra is!


A pocikám már 115 cm, óriási :) DE sajnos Fecus még mindig farosan csücsül, abban a beszorult pózban van, amiben már hónapok óta belekényszerült.... Tappancsai a nyakában nyújtva :(


Már alig mocorog szegény, aggódok is miatta. Szegény, miattam van helyszűkében :(


Remélem, nem lesz baja.


Iszonyatosan félek a faros szüléstől, nagyon féltem a babámat és bizony még mindig nem tudtam rávenni a dokimat a császárra :(


Semmilyen babaruhát nem tudtam még venni, nincs rá idő.


Már 3 hete költözködünk, 1 hete az új helyen lakunk, de még doboz hegyek vannak mindenhol, most hétvégén is cuccolunk át :(


Rohannak a napok, egyre jobban félek és egyre jobban fáradtabb vagyok, mert képtelen vagyok aludni éjjelente :(


M.

2014. ápr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7402/9202 anonim ***** válasza:

Lilla volt rajta száradási csík????

Ideges vok hogy Meli sehol :(( Szilvi nem tudsz róla vmit???

Voltam a diabetológisnál :) emelni kellett megint...május elején kell utoljára mennem es utana csak szules utan6 héttel

Évi

2014. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7403/9202 anonim ***** válasza:

Na most látom írtál csak mikor elkezdtem így maradt és most ment át :)

Meli nem értem miért nem császároz :( nekem azonnal azt mondta ahogy látta hogy nem nagyon fordul de szerintem mekem se fog már:(( én is nehezebben alszok :( olyan vok mint egy krumplis zsák :)

Raadasul elkezdett lent ott fájni de remelem semmi baj nem lesz.

En is felek nagyon :(((

Szerdán megyek a dokimhoz es akkor meglátjuk

Miért gondolod hogy miattad van ebbe a pózban???

Huu nekem egyre többet mocorog..azt hittem csökkenni fog de nem igaz mem is bánom mert igy tudom hogy jól van

Évi

2014. ápr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7404/9202 anonim ***** válasza:

Évi!

Az első szülőket ha faros császározzák,aki már szült,azokat nem!!!

De még mindig jobb spontán szülni 100x mint császározni egyszer!Tapasztalat,mindkettőt átéltem már!

2014. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7405/9202 anonim ***** válasza:

Igen ezt olvastam hogy aki szült azt nem mindig csaszarozzak na de ha nagy esetleg a baba akkor inkabb szoktak nehogy beakadjon...Meli mit mondtak a súlyára??

Nekem most nagyon fészkelődik hatha megis be tudna fordulni:)

Évi

2014. ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7406/9202 anonim ***** válasza:
Lillám épp azért jó, mert nincs rajta száradási csík! Képet szeretnék a tesztedről :)
2014. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7407/9202 anonim ***** válasza:

Én is:)))

Évi

2014. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7408/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla!!!képet :D


Vica voltam amúgy

2014. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7409/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hol a teszt???En megint elkezdtem hogy mem tudok aludni :( zsibbadok is meg tesomekkal egybe van a házunk es a falon keresztül hallom ahogy szegeny keresztfiam fullad meg az apja így aludni se tudok emiatt se..ez van

Szerencse a férjem tud :) lehet ma megcsináljuk a szekrényt a picinek vagy elkezdjük a szobát mert felek nehogy hamarabb kibújjon es ne legyünk készen ...

Szep hétvégét :)

Évi

2014. ápr. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7410/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Lefotóztam, de képen nem látszik,és én is csak az ablaknál látom. Szerintem szürkés vagy nem tudom, mert nehéz megállapítani,szóval tuti negatív sajnos.

Éjjel azt álmodtam, hogy pozitívat teszteltem, de jó volt :)

Aztán felébredtem :(

Egyszer talán majd valóra válik. Még mindig nem jött meg. Azért hétfőn tesztelek újra és ha negatív akkor hívom a dokit, h vizsgáljon meg. Nekem nem szokott ennyit késni, bár lehet a fogamzásgátló az előző ciklusban bezavart valamit.Nem tudom.

Meli örülök,hogy megvagy!!! Már nincs sok hátra kitartás!!!

Évike szegény neked se sok, esetleg füldugóval nem lenne jobb neked éjjel, akkor nem hallanál semmit. Én gyakran alszom vele, mert érzékeny vagyok a zajokra itt Pesten van bőven, és megszoktam olyan jó a csend. Főleg nyáron, ha minden nyitva, és ha a férjem horkol.Na az se egyszerű:(

Vicus kisfiút agy kislányt szeretnél? Tudom mindegy, csak..... :-D De úgy mégis legbelül mire vágysz?Persze ha nem titok. Én kisfiút de persze mindegy, csak... :-D

Puszi kislányok!!, szép hétvégét, csodás idő van! Megyünk vidékre, és kertészkedni fogok, meg kirándulni :)Úgy szeretek a jó levegőn kikapcsolni :D

2014. ápr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!