Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7391/9202 anonim ***** válasza:
100%

Ma voltam a területi dokinal...azt mondta 34 hetesnek felel meg a baba a méretei alapján :) hát bér legyen a talpán aki tudja most mennyi vok..verzes szerint 32 de regi méretei szerint csak 31...

Érdekes mar ez ma de a dokim majd megmondja :))

Évi

2014. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7392/9202 anonim ***** válasza:
57%

2. napja érzem, hogy szinte szúr, húzodik a bal oldalam, ha felülök, ha oldalra fordulok,mint amikor régen fel voltam fázva a petefészkemnél. Folyás, görcs, vérzés nincs. Csütörtökön voltam dokinál, méhszáj zárt, vizelet tenyésztés full negatív, doki szerint méhszalagok, magnéziumot megemelte, sok folyadék, újra kért vizelet vizsgálatot. Nektek volt ilyen lányok?


Vica

2014. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7393/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nekem elől fajt a holyagnál sokat és volt hogy 3 napot nyomtam az ágyat...nekem is a magnezium segitett..

Húzódás és petefeszeknel is sokszor volt furcsa érzés..most kaptam monuralt en is mert +++genny bán a vizeletembe de a folyas se nagyon alakul hiába a klion pedig egyutt se vagyunk a férjemmel :((

Évi

2014. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7394/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lehet neked antibiotikum kellene, a genny az gyulladás, monurál csak kicsit jó.


Vica

2014. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7395/9202 anonim ***** válasza:
57%

A monural is antibiotikum sőt egy jó erős de mar klion kupot is használtam kétszer meg a kórházba 3napot azaz23 napig mégse jó :((

Jovoheten majd meglátom a dokim mit mondd..

Évi

2014. ápr. 10. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7396/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi;((( igazad van a pszichológussal kapcsolatban..

Jól értem hogy Juditnak se sikerült a lombik???

Kérlek ne adjátok fel...én hiszek bennetek hogy sikerülni fog

Tudtatok meg vmi új eredményt???

Meli nagyon eltűntél :( csak nincs vmi baj???

Évi

2014. ápr. 10. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7397/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi reméljük hogy rendbe jöttök :)

Hamarosan itt a vége :))


Vica

2014. ápr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7398/9202 anonim ***** válasza:
57%

Igen már közel van :) Meliről vki tud vmit????

Hova lettetek?????

Évi

2014. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7399/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Evi szegeny jol megszenvedsz :( mar nincs olyan sok hatra hajra!!;)

Vica nem tudom mi lehet de biztos csak tenyleg a szalagok nyulnak.Pihenes es a mag.ezium biztos segit!

Lilla!Most em leehet h.azert nem jon meg mert sikerult vegreee??Mit gondolsz mit erzel?:))Mikor kell nem megjonnie??

2014. ápr. 10. 19:56
 7400/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Vigyázzatok magatokra kismamák!

Hogy vagytok ma? Remélem minden rendben.

Tényleg Meli minden rendben ugye?

Kriszti gondoltam rá bevallom, és csináltam is egy tesztet ma reggel, ami negatív, de mensi még mindig sehol:(

Te mikor mész UH-ra?

Vica Facelle tesztet csináltam, amit ajánlottál te is, biztos sokat csináltál már belőle. Szóval azon szokott lenni száradási csík? Én ilyet most csináltam először.

Puszi Csajok

2014. ápr. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!