Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7351/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém sírj csak, az jót tesz, nem semmi hogy kibírod újabb tesztelés nélkül, én nem bírnám, de bárhogy is alakul, melletted vagyunk, drukkolok neked, hogy minden úgy alakuljon ahogy szeretnéd :)


Vica

2014. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7352/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem lehet hogy te a hormonok miatt sirdogálsz?:)

Azért ne temessük már el ezt az inszemet,mert nekem furi,hogy ennyit pityeregsz!!!Sosem szoktál,persze van egy határ mikor az embernél elszakad a cérna,de nekem akkoris furi,hogy folyamatos sirdogálás van,lehet a baba bántja a hormonjaidat Krisztikém?:)Korai volt a teszt én még mindig azt mondom!

Szilvi

2014. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7353/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szilvi amit mondd van benne vmi :)

Remelem hogy napokon belül jobban leszel Kriszti és szoritok neked

Velem semmi különös pihenek és alakítgatjuk a dolgokat.

Itt a 3. Trimeszterbe megint elkapott a nem tudok aludni időszak de ez mar lehet igy is marad :)

Szep napot minde kinek

Puszi

Evi

2014. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7354/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!!Koszonom h.vagytok nekem es h.vigasztaltok!!Nagyon szeretlek Benneteket!! Idaig sirtam.De volt amikor nem sirtam.:-\ ugy latszik nagyon nehezen fogadom el...sztem nincs mit szepiteni.Holnap delutan megyek dokihoz,addig meg tudok egy csomot sirni.Jol esik most szakadhatott el a cerna Szilvus.De nem vagyok semmi jonak elrontoja varom azert en is h.mit mond a doki holnap...mar csak azert is mert Ti annyira biztattok es tok igazatok van.Nem szabad feladni ha majd csak ne adj Isten megjon csutortokon.

Remeljuk a legjobbakat.

Lilikerol varjuk a kepet!!Sok puszi MINDENKINEK!!KOSZONOM Dragaim!:)♡♡♡♡♡♡♡♡♡

2014. ápr. 1. 19:16
 7355/9202 anonim ***** válasza:
70%

Na, hát erre kell idevetődnöm, hogy Krisztit megzavarták a terhességi hormonok??? :-) Dobd ki a francba azt a tesztet! :-) Nyugi!!!!!!!!! :-) <3

Semmit sem jelent. CSak sejteti a jövőt. Ennyi :-)

Szilvi, már elindult az a lány??????? Azta!!!!!! :-)

Melike, mikor szülünk????

Évike, kismamik, jól vagytok?

Nem kismamik NEM FELADNI, tényleg tessék rólam (és Meliről) példát venni! :-)

Egy üveg bor (én vagyok a nagy piás úgy látszik), egy jó bőgés, és másnap felállunk. De azt is csak ha megjön rendesen! Előbb nem :-)

Mi júni- júli. visszakérjük a fagyibabánkat; de persze mennek a vizsgálatok ezerrel közben. Góc nuku :-) Jó, mi?

Most kisírtunk a férjemnek egy kismedencei MR-t, egy hasi és egy kismedencei UH-t is. De a proktológia (fenék.ügy) is negatív, pedig a Kopa nagyon ezt mondta. Tuti hogy a prosztata körül van a góc, én már azt mondom. Majd kiderül:-) Április legvégén lesz meg minden; akkor megyünk a Kopához is, szóval május elején jövök a "jó" hírekkel, hogy hol a bibi, mit lehet tenni, és hogy van-e értelme visszakérni azt a kis árválkodó fagyibabánkat :-) Puszi kislányok! Minden jó lesz! :-) Irszi

2014. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7356/9202 anonim ***** válasza:
57%
Krisztike várlak a jó hírrel holnap!!!!!!!!!!!! :-) Irszi
2014. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7357/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi nagyon szoritok hogy végre meglegyen mar az a góc ...

Kriszti melletted vagyunk es en meg azert bízok a dologba :)

Mi jól vagyunk csak néha elfelejtem hogy a pocim kiáll es sikerul kicsiket ütközni :(

Szep estet mindenkinek

Évi

2014. ápr. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7358/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok:)

Krisztikém!Drukkolok a dokihoz ma!!!

Írj egyből ahogy végeztél:)

Irszi!

Elindult igen,2 hete:)

Lassan de biztosan kezdődik a futkározós korszak:)

Ma egy éves lett a pici babám:)

2 órakor végre megszületik:)

Rohan az idő lányok.....nem rég még egy csöpp volt,ma már kész kis hölgy:)

Puszi mindenkinek:)))

És itt a friss kép Liliről!Mindenkinek ilyen gyönyörűséges,csodaszép babát kívánok:)

[link]

Szilvi

2014. ápr. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7359/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kedves Lányok!

Lili tündéri gyönyörű isten éltesse nagyon sokáig:)

Kicciri örülök, hogy a párod is beindult:) Végre nem vagy egyedül, ő is akarja ez már fél siker:) Remélem minél hamarabb kiderül nálatok a sikertelenség oka. 31-re itthon kaptál időpontot?

Irszikém az a r...dt góc legyen már meg, reméljük prosztata, és el lehet tüntetni a dögöt, mármint a gócot:( Örülök, hogy jobban van a kis lelked:) Kitartás! :)

Évike huh de rossz forgolódni álmatlanul, ilyenkor még gyógyhatású szereket sem lehet beszedni, amik picit segítenek?

Meli Te hogy viseled?

CSajok Ti nem híztatok a gyógyszerektől? Closty és társai?

Vicus Te sem híztál?

Én igen azt hiszem, nem lehet más oka , mert nem eszek többet, és vigyázok is h mit , nagyon ritkán engedem el magam. pár kg de nagyon zavar, most diétázom nagyon.

Irszikém nem vagy egyedül a vörösborral, ha nálam elpattan a cérna, néha pattan a dugó is :) .-D

Kriszti hogy bírod cigi nélkül, ugye már jobb? Azonnal gyere, ha végeztél az orvosnál.

puszi csajok

2014. ápr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7360/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága Lillám, hát én már nagyon ramatyul bírom :(


Hetek óta nem tudok aludni éjjel, annyira fáj, keményedik a pocakom :( Kőkemény :(

Iszonyat vizesedik mindenem, és úgy érzem, akár már 2-3 hét múlva megszülök.....


33.hetes vagyok, ma megyek a dokimhoz


M.

2014. ápr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!