Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7341/9202 A kérdező kommentje:

Lilla most mar ertem az egeszet :) nem tudom miert nem kaptam repesztot,lehet h.legkozebb kapok.Majd kerek.Egyebkent a nagy cicifajas ma reggelre szinte teljesen elmult...na lehet h.most esett le a progim...hjaj nem tudom..

Vica koszi a tippet!;) Amugy kedden megyek delutan nogyogyaszhoz tudjatok.Ő gondolom ugyis elkuld vizelet vizsgalatra szerda reggelre es akkor pont 3 nap mulva leszek.

Nezzek meg ők en most elkonyveltem a negat...igy nem olyan nehez kivarni :-)

2014. márc. 30. 15:07
 7342/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém!

Korai volt az a teszt 10 DPO-n!!!!

Nekem a 11-12.napon volt egy 10-es teszt olyan,mintha a körmömmel megsértettem volna,szóval csak egy csík volt és ennyi....14.napon reggel volt über halvány a 10-es teszt,de iszonyatos halvány,férjem se látta csak én:)

15.dpo-n mutatta a digitális hogy pozi 1-2 hét:)

A cicifájásom nekem is elmult,Melinek még mondtam is hogy nehogy baj legyen:)

De a cicid se fáj folyamatosan végig!

Tök esélyes vagy te lány:))))Korai volt a teszt!!!!

De ha.....mégis nega lenne,akkor repesztőt kérj mindenképp,hisz tutira kell hogy menjen a doki és azzal be tudja lőni a repedést pontosan!

Nyugi:)

Nekem is itt a két csíkosom és már majd 11 kiló:)

Puszi mindenkienk:)

Azért mert nem írok,mindennap olvaslak benneteket,csak hát Lili minden időmet kitölti,nagyon nehéz,hulla vagyok,de megéri:)

Jaaaa és a legnagyobb hír!!!!!

Lillus múlt héten elindult,szóval sikerült az egy éves szülinapjára megtanulni járni:)

Igaz még mint egy robotzsaru ugy megy,de lassacskán beindul:))))

Szilvi

Képet hozok nektek:)

2014. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7343/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szilvinek igaza van :)

Ó de cuki a lányod :) elképzeltem ahogy elindult :) emlékszem a keresztfiamra :))) cukik :)

Várjuk a kepet :)

Évi

2014. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7344/9202 A kérdező kommentje:

Szilvus imadlak!!;))Telefonon olvastam most amit irtal akkorat nevettem a "robotzsarun" hogy a Parom majdnem tavozott oldalt a falon at ugy betojt :-D:-D:-D:-D

Nagyon aranyos lehet a mi kis Lilikenk aki mar jarni tud!!Nagyon ugyes ezer millio puszo neki!:))♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Koszi Szilvus h.irtal igen tudom hogy volt el is konyveltuk a negativot...es hogy orultunk Istenem de jo volt aztan!!:))Jo emlekek nagyon :)♡

Akkor remelem a legjobbakat es ha nem jott ossze akkor kerek repesztot is.Mindent kerek remelem a Banhidy nem dob ki az ablakon :))

Puszi Szilvus Nektek!!tudod!-mindig!!!!!:-):-*

2014. márc. 30. 21:35
 7345/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!

Mi ez a csond?Hogy vagytok??

Mi tegnap du visszajottunk Bpestre.:( Olyan jo volt otthon.:-D

Amugy rosszul irtam csak szerdan megyek nogyogyaszhoz.Azt hittem ma megyek de kozbe megneztem :)) A cicim azota megint faj,tesztet nem csinaltam es nem is fogok.Tegnap jol kibogtem magam este es gondolom ez csak a kezdete a nehany bogesnek amivel a sikertelenseg jart.Ja es 12.DPO-n vagyok tehat csutortokon kell nem megjonnie.Ma vagyok az inszem utan 14 nappal.Amugy ez nekem annyira stresszes Csajok h.nagyon.Ha meg lesz a 2.(remelem kibirom)akkor leallok az inszemmel egy idore az tuti.

Irjatok h.ki hol tart hogy vagytok?!

2014. ápr. 1. 07:52
 7346/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kitartás Krisztike!


Én 7 inszemet csináltam végig, meg két lombikot. De mentem tovább,amíg nem kaptam meg a babát.


Neked is keménynek kell lenned, sírd ki magad minden kudarc után, de menj tovább!!!!!


Ha harcolni kell a babáért, hát harcolunk!

Mi itt vagyunk Veled végig!!!!!!


Meli

2014. ápr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7347/9202 A kérdező kommentje:

Koszonom Melikem!!♡♡♡

Nem birok dolgozni menni se...egesz nap pityergek csak...most nagyon nehez de majd tul leszek rajta.

Ilyenkor legjobb kisirni magunkat sztem...

2014. ápr. 1. 11:09
 7348/9202 anonim ***** válasza:
57%

Mi is együtt sírtunk apával minden hónap végén :(


DE nem jelenti azt, hogy az első inszem nem sikerült, hogy a köv.hónapban ne sikerülne!!!!!


Légy nagyon bizakodó!!!!!!!!!!!!!! Másképp nem megy.


Sírd ki magad, hogy a kis lelekednek könnyebb legyen!!!!!


M.

2014. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7349/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Krisztikém sírd ki magad, de ne add fel. Nekem is csak 1 inszem volt, de romokban voltam én is, amikor megtudtam, hogy nem sikerült:(, tudom mit érzel. :(

De neked még nem biztos!

Holnap kiderül!

2014. ápr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7350/9202 Kicciri ***** válasza:
40%

Kriszti! !! Nem szabad feladni pont most? ??? Sird ki magad és jobb lesz! Az orvosok azért vannak, hogy rajtunk segítsenek, és ha ehhez nehéz út is vezet , akkor is menni kell tovább, mert olyan NINCS HOGY NE CSINÁLJANAK GYEREKEKET NEKÜNK! !!! erre esküdtek fel és ha gyakoris amazonokkal kerülnek szembe megduplazzak a tudasukat! (Lásd Irszi! ) mostantól Ő a nyakukon tartja a magassarkut!

Itt vagyunk csajok és támogatjuk egymást! !!!


Nem voltam kórházban napokig, ez csak ügyelet volt. Már jól vagyok, köszönöm. A vér eredményem normális! ;-) Mivel Húsvétra megyek haza igy április 31-re kaptam időpontot (vicc) szóval ma orvost valtok.

A szenzáció az, hogy az én Drága Atikam beindult gyerek ügyben. Megyunk kórházba meg társai ♡♡♡♡♡

Köszönöm lányok a sok jó biztato mindent amit kaptam tőletek! !!!

*-*

2014. ápr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!