Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7371/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon elkeseredtem lányok :((

Elkezdtem bevásárolni erre ma megkapom a fizumat es kevesebbkmt az első táppénzem :((( fele annyit kaptam mint szoktam pedig csak 4 napot voltam kórházba :(( en mar mem értem mi van de azt se tudom igy az ember hogy vegye meg amiket kell :(((

Évi

2014. ápr. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7372/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!

Krisztikém sajnálom nagyon:(( , de küzdeni kell ennyi.

Évi ilyen sok lenne a különbség? Huh de durva, szegény elhiszem pont most amikor nagyon kell a pénz :(

Vicus el sem tudom képzelni milyen érzés lehet látni a babádat, de biztos leírhatatlan :) <3

Melikém kitartás már nincs sok hátra :) elhiszem, hogy a vége felé már nem leányálom a terhesség :(

Nekem is lassan megjön, ez a fogigátló utáni ciklusom, ha megjön megyek dokihoz, pár nap még azt hiszem, mert nem olyan volt a vérzés, mint máskor, és fogalmam sincs melyik nap számított első ciklusnapnak. Ezért nem is mentem vizsgálatra, mert nem tudtam eldönteni, hogy ez most rendes vérzés vagy nem? Fogamzásgátlóval kapcsolatban nagyon tapasztalatlan vagyok.

Csajok akik az Inofolictól lettek terhesek pcos-esek voltak? Inkább nekik segít? Én nem vagyok az de azért lehet jó lenne nekem is?

Sok jót olvastam róla. :)

Puszi Lánykák Mindenkinek:)

2014. ápr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7373/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Evi sajnalom a penzt:-\szemetseg ez.Egy kismama nem jokedvebe megy tappenzre hanem altalaban indokolt esetben...nem igy kellene nekik fizetni ezt a jellegu tappenzt de hat most mit tudunk tenni?!:-\

Fel a fejjel majd lesz vhogy.

Lilla koszi!Mar nem vagyok szomoru mar amikor nega lett a teszt a 10.dpon en mar felkeszultem a mensire es jo sokat sirtam tudjatok...mostanra mar kijott az osszes konnyem.Na jo tegnap meg bomboltem kicsit...:) de mar jol vagyok.Voltam reggel a profnal a closti receptet otthagyta a portan nekem mert keszult a mutobe.Kivaltottam 2 dobozzal irt.Multkor is mondjuk 2-vel irt de csak egyet kertem szentul bizva a sikerben.Most pont forditva csinalom kivaltom mindkettot hatha ezert sikerul;) meg ha esetleg nem sikerul akkor lesz bogyesz a kovire majd.Vettem vitaminokat is.Inni fogom a deci vorosboromat is.

Inofolocrol nem is kerdeztem a dokit...de lehet h.jovoheten megrendelem.Itt a patikaba meghozzak masnapra majd mar bementem megkerdezni.12.000 Ft 60 adag.A neten is ennyi ugyh.teljesen jo lesz a patikaban :) Sztem nem szamit h.pco vahy pcos valaki sztem barkinek segithet.Lilla probald ki te is sztem nyugodtan.Nem veletlen hogy sokaknak segig,miert ne lehetnenk koztuk vegre mar mi is.Nem?De!:)

APRILIS 16.-AN MEGYEK TUSZOMERESRE :) Most kertem idopontot a Tömő utcaba :) Jaj remelem ez az inszem konnyebb lesz-lelkileg idegileg.Mar "tapasztalt"idegeskedes lesz :))):-P :-O :-*

2014. ápr. 4. 11:16
 7374/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, nem tudom hogy számolják, de úgy tűnik a kórházi még kevesebb :(

Neked mennyi volt a bruttó béred?

Lilla, csodálatos érezni, látni ahogy kalimpál a kezével, lábával, ti is nem sokára megismeritek ezt az érzést. Mivel a doki szerint jobb lenne a 4D a 18. heti genetikára és ha megtehetjük, hát bejelentkeztem és április 25-én mehetünk :)))) Kapunk 2 b színes fotót, és 30 perces dvd felvételt az UH-ról, valamint szakorvosi leletet Dr. Lintner Balázshoz megyünk :)))))Ott aztán megmondják hogy fityeg-e vagy nem :))))))Néha már olyan, mintha érezném, meg tudom különböztetni mikor van ébren, és mikor alszik, pici dobbanások, lufi szerű vándorlások :)))

Kriszti, kihez jársz a tömő utcába?

Lilla neked kezelik a Pco-d?

Vica

2014. ápr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7375/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Vica én nem vagyok pcos-es. A nagyon enyhe IR -emre sem kaptam metet :( , mert egy másik terheléses eredmény meg jó lett. Bár mondta endokrin dr néni, hogy ha nagyon ragaszkodom hozzá, akkor csinálunk egy "jó" ;-) terhelést újra, arra felírhatja. :) A petefészkeimben nincsenek apró kis tüszőláncok, és az LH FSH arányom is jó volt mindig. Azt mondták többen is (orvosok), hogy nem vagyok PCoc-es. Régebben ezzel "zaklattam" az orvosokat, hogy tuti az vagyok :) Bár semmilyen látható tünetem nincs, de ugye nem jelentkezik minden mindenkinél. Azért én sportolok, és diétázok is folyamatosan :)
2014. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7376/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ezt a pcost sajnos sok orvos nem ismeri fel :((( Lilla küld el a cukor es inzulin eredmenyeidet :) hatha látunk rajta vmit

Felhívtam a munkahelyem ott nagy nehezen annyit mondtak a berszamfejto gép kiakadt es több adót vont le...de nem tudjak mikor fizetik ki

Erre azt mondom koszon szépe

Raadasul ahogy megszülök hogy mindig egy hónappal később fizetnek azt mondtak egy hónapot vissza kell fizetni...mondván előre szólnunk kellett volna hogy táppénzre megyünk... Hallotta tok mar ilyen hülyeséget?????eszem megáll

Évi

2014. ápr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7377/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Hogy vagytok? ????


Vettem mehpempot, de ez kapszula :'( 600 mg van minden egyes kapszulaban. .. 20 van meglátjuk.

Mivel új a dokim és meg nem mentünk el, mert úgyis megyek haza és fáradt vagyok ezekhez. ..szóval nem szedem a metformint valahogy úgy érzem nem bírom elviselni. Tudom páran nem ertetek egyet, de most tisztulni akarok. Van amikor az ember érzi, hogy nem jooo ez így. ..


Beadtam az önéletrajzomat üzletvezető helyettesnek, hátha lesz valami. Az fix óra fix pénz. Nameg a pozíció. Majd meglátjuk mi lesz.


Viszont Ti nem irtok Drága csajok? ???

Puszi

2014. ápr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7378/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Vicus, de jó!!!!!!! Cuki lehet! Istenem, milyen picike azzal a 10 cm-ével!! :-) <3

Tényleg kis kukis csapat jött össze!!! :-) A következő kislány lesz, na ki szeretne kislányt??? Tessék belehúzni! Húúúúúúúú! :-D


Én jól vagyok (á, nem is..), semmi sem történik, csak múlik az idő. Majd ápr. végére meglesz a kismedence MR és az UH-k is a férjemnek, és a Kopához is visszamegyünk. Szóval most semmi, de 2-3 hét múlva egyszerre lesz egy csomó dolog. Remélem kiderül végre valami, mert nagyon tele van már a...................................

Évike, ez a pénz dolog nagyon szemétség. Ez van. Akkor is ennyi lesz amikor majd otthon leszel a babával -szerintem.

Én is nagyon félek tőle, és persze rosszabb ha hirtelen kapsz kevesebbet. Nem könyvelték el???????

Én arra is gondoltam, hogy lehet hogy ha sikerül a lombik, akkor vissza sem megyek már dolgozni....... Főleg ha nem a mostani (nyári) sikerül, hanem ősztől tavaszig. Akkor nekünk melóban rengeteg a baci!!!!:-( Nem érdekel a pénz. Most láttam hogy a zöldségek szárát is fel lehet használni sok mindenhez, majd eszek reteklevél levest :-)

Ki kell bekkelni valahogy.

Nálunk is kevesebb a pénz; és még durván félre is kell rakni belőle. Arról nem is beszélve, hogy a férjemnek sem túl biztos a munkahelye szerintem; szóval ki tudja mi lesz nálunk is........ Jelenleg -kapaszkodjatok! 70.000-Ft-ot hoz haza. NA?????????????????

Szóval semmire sem elég; de nem tudunk mit csinálni. Örülök hogy eddig nem rúgták ki, de annyi helyre kell mennie vizsgálatokra, hogy lehet hogy kirúgják hamarosan. Csak reménykedünk hogy nem. Szóval ennyi. Szívás. Old meg valahogy, csak segítenek a szülők a kajában, és akkor a többit meg úgyis meg lehet kapni innen -onnan. Mi kell még nektek egyébként?

Én a szülésen is gondolkodom, mert ragaszkodtam volna magánorvoshoz; de a pénz nagy úr. Lehet hogy nem lesz. Iszonyú összeget spórolnánk vele........... Csak a genbetikai vizsgálatot, és a 4D-t csináltatnánk maszekon. De addig még el kell jutnunk.........

Kriszike, nekem is meg fog jönni, már pecsételek. :-/ Irszi

2014. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7379/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok :) ma jöttünk haza anyóstól

Lefürödtem es jöttem hozzátok :)

Azt mondtak begolyózott a gép és nem jól bérszámfejtet :(( több adót vont nem volt csaladi adó kedvezmény ...mondtam is hág koszonom mert 57000-ből a hitelt es csekkeket se fizetem ki...majd hóközivel utalnak vmennyit...a másiknak semmi fizetést mem küldtek...3.nak nem ment be a táppénzes papír...szóval érdekes magyarázatokat mondanak :(

Ma hallottam hogy több kismama is van pl 2nek csak lombikkal sikerült :)) de sikerült :))) ne adjátok fel :)

Mi most leszünk verzes szerint 32 hetesek :) nagyon nagy a pocim...hatalmas...alig férek be a kocsiba :)) lassan vezetni se tudok

Venni még olyat kene hogy fésü,korom olló,szivacs a pelenkazóra

Cumisuveget tesom mar vett ajándékba :) de mivel mamos mem jo az avent mellszívóhoz igy ahoz a poharakat kell meg venni..ilyesmik hiányoznak..

Igen a magam doki drága valószínű mi is kölcsön kérünk férjem főnöketöl es törlesztünk :(((((

Kicciri úgy csináld ahogy érzed de szerintem a merkformin fontos ha rossz az inzulin nekem mindenesetre folyamatosan kell emeljen az inzulint :((( na de mondtak ahogy a hormon nő ez egyre rosszabb

Éhgyomri cukrom brutális rossz lett de kiváncsi leszek holnapra..

Szep hetet mindenkinek :))

Évi

2014. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7380/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok, itt vagyok én is.

Holnap megyünk az AFP-re és lesz egy teljes vérképem is. Minden oké, néha már érzem a kis mocorgómat bizonyos időkbe :))))

Kicciri én biztos nem hagynám a merckformint abba, az nem hormon hogy kiürüljön, ráadásul ha újra felborul az anyagcseréd azt nehéz lesz visszarendezni. Persze, ha te így döntesz abba én nem szólok bele. De szerintem több kárt csinálsz mint hasznot, csupa jó szándékból mondom, hidd el.


Vica

2014. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!