Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7361/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Irszikem nem lehet olyat h.szed a Parod vmi nagyon eros antibiotikumot ami bmilyen gyulladasra jo es akkor eltunne a goc??Tenyleg ez mar nem emberi h.nem talaljak.Lehet mar csak rafogjak.Pl.en a multkor mondtam a dokimnak h.csinaljunk PCT vagy milyen tesztet tudjatok...azt mondta felesleges mert majd rafogjak h.nem jo es mar lesz is valami ok h.miert nem sikerul:))jaj imadtam azt a dokit.De tenyleg ne cigizzel mert attol nem sikerul(sok cigis meg tolja kifele a gyereket)foggyal le,hizzal meg,egyel ezt egyel azt,legyen hosszu hajad vagy vagasd le ahhhhhhhjjjj.Ertitek?!:/

Kicciri nagyon orulok h.a Parod is akarja mar na majd most fog sikerulni lehet h.csak ez az egy lelki gatja volt eddig a babasodasodnak tudat alatt!!Hajra!:)

Szilvus Lilike egy tunder!!Azok a szemek,szempillak!!Nagyon bajos!:))Istenke eltesse nagyon sokaig sok puszi neki szulinapja alkalmabol!!♡

Evi vigyazz a pocakodra ne utkozz sokat :))

Miota meg volt az inszem en is nagyon rosszul alszok borzalom.9 elott mar alszom mert nagyon elalmosodok Aztan ejjel meg lesek sokszor...hajnalba meg mar kuruttyolok.Biztos az izgalom.Te is lehet h.mar izgulsz a szules miatt majd es azert van az almazlansag.A tudatalatti nagy ur.Kitartas!

Melikem neked is kitartas.Irjatok h.kemenyedik a pocak na az gondolom nem jo mert nem mosolyogva irjatok...hat kitartas nem olyan sokara mar a karodban lesz a Bebink :) A mienk lesz Ő is :)))♡

Lilla hat a cigi...tegnap banatomba ragyujtottam es olyan jol esett!!!Sajnos.Nem akarok cigizni csak most a csalodottsag miatt gondolom nem AKARTAM nem ragyujtani.Mert csak dontes kerdese.

Erzem legbelul h nem sikerult es ennyi.Ba ugy ereznem sikerult nem gyujtottam volna ra az tuti.Jo most lehet h.gyenge vagyok.Igen.En is lehetek gyenge es kesz.Igy vagyok vele most.

Delutan megyek 16:15-re fogalmam sincs milyen lesz az uj doki csak ugy talalomra valasztottam ki a nevek kozul.Ha nem szimpi akkor van meg par akikbol majd valogathatok.Ma du.sztem felhivom a Profot is h.ha megjon csutin akkor penteken reggel mehetek -e hozza a korhazba a clostiert-de az is lehet h megprobalom feliratni a nogyogyasszal az sztkban.Akarom h.ma csinaljon ultrahangot is h.mi a helyzet odabent.Holnapra nem varon de majd azt mondom neki h.mara nem vartam.;) Muszaj okosba mert maganba kb.10.000 egy ultrahang.Itt is ugyanazt latjak.Sot mindig kapok kepet is a semmirol :-D

Szurkoljatok Csajok majd delutan irok ba vegeztem!puszikak!!♡

2014. ápr. 2. 11:27
 7362/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla én nem híztam egyik hormontól se. Gondolod attól hízol?

Krisztikém, ha úgy érzed tényleg nincs baba ne keseredj el, tudom hogy pocsék érzés, de lesz babád!!!! :)

Vica

2014. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7363/9202 anonim ***** válasza:
57%

Most látom amit reggel írtál elszállt :((

Szóval Kicciri hajra :) tök jó hogy a párod így döntött :)

Kriszti mindenképp írj mizu

Meli én a heten kezdtem ezt hogy nem tudok aludni de ahogy baratnőm mondana mar traktor gumiabroncs van a szemeim körül :)))

Most este fél 1-től fél 6-ig fent voltam és Ádám is...csak ugy cikazott a pocakomba innen oda onnan ide középre es bekemenyedett a hetekbe nekem is gyakran :( dokim mondta igyak konyakot ilyenkor es lám tényleg segitett szombaton metz akkor mar volt 1 órán belül 5 szor is.

Ma megyünk megvesszük férjemmel ami még kell es a heten a szobát is megcsináljuk :) mosom a rucikat tovább es akkor mar csak vasalas,pihizes jon ha tudok

Jah most 2 hete lement a víz rólam metz sok fehérjét ettem aztán vhogy kiment a fejemből most pedig megint nem férek bele a csizmába :(( ez van

Szilvi olyan szep lányod van :))))) boldog szülinapot neki :))

Évi

2014. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7364/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri, örülök hogy férjed és felébredt:)))Mostmár minden sinen lesz :)


Vica

2014. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7365/9202 A kérdező kommentje:

Na voltam.Hat semmi.Mnyhatrya 8.5 mm.Vicc.:( De legalabb a doki normalis nagyon.Adott vmi papirt egy csodaszerrol amit regen feketen hoztak be az orszagba jo dragan de mar nalunk is kaphato es 3 havi adagot erdemes szedni.10.000 Ft egy havi adag,de segiti a fogamzast.Azt mondta a doki h.ma volt nala egy no aki nem esett teherbe ezt szedte es most terhes lett ikreket var spontan :) Hat majd megkerdem a Profot pentek reggel h.mit szol hozza ha szedem es akkor szedem en csak legyen mar vmi csoda.

Ez egy por amugy reggel es este kell szedni.A neve;INOFOLIC.

KAaptam kepet is kettot.A bal oldai petefeszekben erik egy tuszo 18.5 mm-es.Rendszerint ugye nekem ciklus vegen is van dominans tuszom.Chhh.

Hivtam a Profot penteken megyek a clostiert es kertem tuszorepesztot Szivus mondta a Banhidy hogy OK :)Lesz az is :)

Most kicsit bizakodobb lettem.Majd a masodik sikerul igaz Csajok?Akartam renedelni teszteket is de nem kell mert eleg lesz egy is majd ami pozitiv lesz!!

Most sikerulni fog!!!:)

2014. ápr. 2. 17:31
 7366/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti baratnomnek is az Inofollical lett a baba :)))

Pcosok sokan szedik most en is jót hallottam róla

Szoritok nagyon:)

Évi

2014. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7367/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti sajnálom, viszont az ismerősöm is inofolictól lett terhes. Én még azt is mondom neked hogy húzzatok bele, mert a 18,5 mm-es tüszőt nem szabad veszni hagyni :))


Vica

2014. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7368/9202 anonim ***** válasza:
57%

Halihóóó, megjöttem, minden olyan gyorsan történt, odaértem 15 perccel előtte, ilyenkor összeszedem a gondolataim, elmentem most az egyszer pisilni, erre a wc-n hallom hogy kiáltják a nevem Szóval vártak rám. El voltam teljesen varázsolva, doki is :))) Megnézte az eredményeim, mindent jónak talált, aztán nagy csönd, azt mondja kérdezhetek...(gondoltam magamba se UH semmi?) hát mondom több kérdésem is lenne, de egy se jut eszembe, aztán nevetett. Kérdem, UH nem lesz? Azt mondja de lesz és még vizsgálat is, ugyanis megnézte a méhszájam teljesen zárt. Jött az UH, 10 cm körüli a gyerek, nézte hogy fiú vagy lány, de összezárta a lábát, azt mondta mintha fityegne valami a lába közt :))))) Lehet csak a zsinór :))))Nem lehetett róla fotót készíteni, mert mozgott keze lába egyszerre, lehetetlen volt, így végigmentünk mindenén még a kis talpát is láttuk :)))))))Szóóval lehet hogy kisfiúúúúúú , de ez kb 40%. 2 hét múlva a 18 hetesre megyek, ajánlotta hogy klinika helyett inkább 4D


Vica

2014. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7369/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica de jó :) kis kukis csapat ;))

Nekem most érdekesen mozog mintha befordult volna de lehet most is fordítva :( na majd 2 het múlva kiderül

Sokat keményedik a pocim :( a zuhanyzas kicsit segitett de le olyanokat nyilal hogy csaj na :(( közepén vagy a háta vagy a popoja kiemelkedik foleg mikor össze húzódik mindenem de nem tudom eldönteni hogy fekszik

Apum azt mondta szerinte normál szülesem lesz...hat lassan közeledik az idő...kerek 2 honap

Holnap megyünk anyosomhoz a szules elott utoljára szerint mert felek hogy ellenkező irányba van mint Nyíregyháza ;(

Szep hétvégét mindenkinek

Évi

2014. ápr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7370/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Vica de jooo!!:))♡♡♡♡Kis orokmozgooo!;)Jo lehetett latni Őt nagyon!!

Evi vigyazz magadra az utazason!:)Erezd jol magad Anyosodnal!:)

Nekem megjott tegnap reggel pont ugy ahogy az ovus fajas utan szaamitottam ra.Masodik cnap.Ma reggel megyek a profhoz a receptert.Remelem minden jo lesz.:)Puszikak!!:)♡♡♡♡

2014. ápr. 4. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!