Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7321/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, nagyon cuki a babád :) Ő is pont úgy fekszik, azaz ül mint az én babám :) Nyakukban a lábuk :)


M.

2014. márc. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7322/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
73%

Jaj de aranyosan ül a babád Évi :-)

Az jutott eszembe, hogy milyen szerencsések vagyunk, hogy mire terhesek leszünk (én,Irszi, Kicciri, mert Kriszti már az ) mindenben fogtok tudni segíteni, mert nekem például fogalmam sincs arról a 9 hónapról még, és tuti nagyon parás kismama leszek:), és mindentől frászt kapok majd.:-D

Ti pedig már kenitek vágjátok a témát, amihez én nem is tudok hozzászólni. :-D Puszi Nektek. <3

2014. márc. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7323/9202 anonim ***** válasza:
57%
Évi nagyon szép a babád :)
2014. márc. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7324/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok Drága lányok. ..


Nagyon ügyesek, szépek vagytok! !!! Kitartás!

El vagyok havazva. .munka, becsipodott derék=kórház, mensi :'( a dokitol nincs eredmény ...


Millió puszika!

2014. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7325/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hoztam nektek 15 hetes pocakfotót :)))


[link]


Vica

2014. márc. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7326/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszi lányok :) annyira szeretem :) csak meg kell vele beszélnem maradjon bent még vagy 8 hetet :)

Mindenkinek segítek szívesen amibe csaj tudok :) Lilla hidd el én is parás kismama vok és a babám is az Uh alatt egyszer mosolygott és többször ráncolta s homlokát :)

Vica alakul a pocid :)

Évi

2014. márc. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7327/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Évi nagyon cuki a kis Ádám!:))Egyem meg!:)Nem értek a lepényekhez de remélem minden a loegjobban alakul veletek.:)

Kicciri hát jobbulást neked hogy történ a baj?Hány napig voltál kórházban??Mi az h.nincs eredmény a dokitól??

Vica cuki a pocakfotód :))Imádom az ilyen képeket!:)Köszi h.megirtad,h.ennyi volt a progid!:)

Irszikém hogy vagy??

Lilla köszi az infókat hát neked is gyönyörő volt a progid!!:) Ez azért olyan megnyugtató nem hogy nem kell szedni semmit...vagy te szedtél ennek ellenére ha jól tudom??Mit mondtak minek kell szedni?Vagy azért volt ilyen a progid mert szedted a progipótlót?Kicsit bonyolult most ez nekem.Ugy veszem ki a szavaidból h.szedtél valamit...ird meg légyszi :)

Én meg betojtam Csajok ...már alig vártam h.teszteljek,hogy kiderüljön h.i lett és most meg legszivesebben nem tesztelnék mert félek az eredménytől...ha pozi lesz OK csúcsszuper de ha nega akkor meg jajjjj Istenem... szomorúság a köbön.

Megértelek Irszikém h.te se nagyon akartál tesztelni...az ember annyira fél az ujabb kudarctól...már hány éve Atyaég.

Ma vagyok a 9.DPO-n és inszem után 11 nappal.

Ja bocsi h.csak most irok de lejöttem Anyákhoz vidékre Anya is szabin volt és hát traccsolás ment ezerrel :)A Párom a este jön utánam :)

Puszi Midenkiek!!

DE miért félek most ennyire ??? :/

2014. márc. 29. 08:21
 7328/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti ez természetes hogy félsz :( tudod hogy most közelebb állsz az anyasághoz mivel egy inszemmel több az esélye mint spontán...nagyon de nagyon szoritok hogy végre mar két olyan csík legyen hogy csak na :)

Fogjuk a kezed es gondolunk rad mikor tesztelni fogsz :)

Ha azon múlna hogy kismamák legyetek hogy megsimogatlak titeket olyan jó lenne mert komolyan elmennek mindenkihez :)

Azt se értem hogy miért van ez hogy ilyen nehezen sikerül nekünk :(

Vagy pl.azon is gondolkoztam hogy Meli és az én babám is csücsül ...régen is ilyen gyakori volt hogy a babák nem fordultak meg??

Be vagyok tojva a csaszartol mert évek óta nem tudjak mitől szédülök és nem tudok simán vízszintesen fekudni :( éjszaka is csak magasan tudok :( szóval ezt majd a dokitol megkerdezem vmennyire a fejem meg lehet e emelni :) sajnos apa nem lehet bent nem mint külföldön :((

Na szóval mindenkinek hajra :)

Meli amit írtál a lepény infarktus vagy micsoda az mit jelent???

Évi

2014. márc. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7329/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti, szorítok hogy végre neked is pozitív teszted legyen :) Közel a cél, érzem :)


Vica

2014. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7330/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Évi és Vica köszi a bíztatást!:) Évi ne is mondd én nem szoktam szédülni csak most h.leszoktam a cigiről...első pár napban elég gyakran megszédültem.De már bő egy hete biztos nem.Erre ma reggeli közben-után 9 órától kb.egyfolytában olyan szinten szédültem/lök hogy borzasztó!!

Pedig nem akarok rágyújtani egyáltalán...hát azt tudom megmondani hogy hányszor nem szédültem hány percig,mert többnyire megállás nélkül tart. :(

agyamra megy.Néha mikor nem szédülök olyan jó kititsztul minden és mosolygok minden normális lesz és nem szalad körülöttem...aztán ujra kezdődik.

Vajon meddig tartanak még az "elvonási tünetek"?Lehet hogy el leszek akár hónapokig és ujra jön ilyen szédülhetnék?Ez azért rémísztő most cseppet.Nem baj majd kiheverem csak gondoltam elpanaszolom nektek milyen f_s ka_a napom volt ma.

Évi én is félek ám a szülés minden fajtájától :)) DE KIBÍRJUK!:))

Ja!!!Beszéltem a Proffal megint telón mert csütin mondta h.hivjam fel pénteken.Végül is azt mondta hogy hivjam ha sikerült meg akkor is ha nem ugye :) és ha nem sikerült akkor folytatjuk :)

Jajj voltunk ma sétálni a gyermekkori barátommal Zsoltikával -rendesen irigyeltem hogy neki nem kell azon izgulnia hogy terhes lesz-e vagy sem :))Hát ugy röhögtünk :))Tökre ugy érzem én is hogy annyira nem akarok ezen izgulni rágódni,de nem tudok mit tenni...léleben már Anya vagyok és amíg meg nem érkezik hozzám a Kincsem addig szedvedni és vágyódni fogok utána...

ez van Csajok.

na megyek szédelgek a konyhába nem sokára befut a Szerelmem :)

2014. márc. 29. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!