Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7291/9202 anonim ***** válasza:

Kriszti segítek az andrologusoknal :)

Ez tényleg nem igaz hogy nem tudjak mi mitől van...tegnap meghalt a szomszédunk es pár het alatt vitte el a rak :( erre is azt mondom hogy mindegy hülye kütyüt kitalálnak se erre sincs igazi gyógymód...eszem meg áll :((

Kepzeljetek fogytam..7kilonal tartottam most pedig ujra 5 kilónál tartok..nem tudom jó jel e de majd meglátjuk..cukrom rosszabb mint volt..ma elővettem egy új inzulint hatha a másik volt romlott vagy micsoda...

Ha nem lesz jó hívom a dokit..

Már most kezdek beretezelni hogy lassan irt a vége :) <3

Na megyek pihizek mert mostanában nagyon rosszakat álmodok

Évi

2014. márc. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7292/9202 anonim ***** válasza:

Mindenki eltűnt???

Évi

2014. márc. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7293/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Na voltam reggel...fel 8-ra,ahogy mondta a no

Hat csak nem jott felhivtam h.mi van.Nem vette fel,....majd fel 9-kor hivtam sokadjara.Hat nem jon mert magas a vernyomasa.Atkuldott a Tomo utcaba vmi masik nohoz.Ok levette a vert es kozolte h.2500 Ft

HEE?MEG JO H.VOLT NALAM KP.Ezt persze nem mondtak el inszemikor h.a proginezes penz

Kellemetlem volt nem keszultem ra

(altalaban alig van nalam kp en itt Pesten folyton fel vagyok keszulve a kirablasra sajna annyi ilyet hallani

..)

Na mindegy reggel hivom a Banhidy asszisztenset h.nezze meg a gepbe az erteket mert a labor telefonon nel ad tajekoztatast

Na ennyi.6.dpo -n vagyok ma es nagyon feszit a bal petefeszkem (ahol a 3 tuszo volt)

Igy delutan egyre erosebb remelem nem lett cisztam...

2014. márc. 26. 15:49
 7294/9202 anonim ***** válasza:

Évike, sajnálom a szomszédod. hát igen, ilyenkor arra gondol az ember, hogy örüljünk hogy mi legalább egészségesek vagyunk.......

Kismamák, örülök hogy jól vagytok!

Az andrológusok fejére való góc-borításban benne vagyok én is!!!!!!!!

A Gynevac nem csodaszuri, van akin segít, de van akinek 3 hónap múlva visszatér a baja:-(

21.000Ft/ doboz; és a doktornő szerint nekünk 4-4 dobozzal kell!!!!!! Az 170.000Ft!!!!!!!!!!!!!!! ÉS ha csak 3 hónapig jó -ha hat egyáltalán; és egyáltalán ajánlja valaki még- akkor nem tudom. lehet hogy elrakom utolsó utáni lehetőségnek.

Életem jár mindenféle dokihoz megint; de legalább megy. Köszi a biztatást csajok, elkél.......... Igyekszem jól tartani magam, de árnyéka vagyok önmagamnak szerintem. Nehéz ügy. Majd az idő segít......... emlékszem Meli te is hogy kiborultál amikor az első nem jött össze- megértem. Puszi lánykák! Irszi

2014. márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7295/9202 anonim ***** válasza:

Kriszti hajra :)

Irszi igen Meli is el volt keseredve emlékszem :( en akkor kerültem a csoportba :( de bízok abban hogy a következőre mar minden rendben lesz:) mostmár vki tényleg kezdhetne vmit ezzel a góccal...

Ma voltam a területi dokinal es azt mondta a méhem olyan fent van hogy hiába vok 29 hetes 32-33nak felel meg :) hát óriás baby lesz de mondjuk en es az apukája is 4kg felett születtünk :)

Holnap megyünk 4d ultrahangra :) alig várom

Évi

2014. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7296/9202 A kérdező kommentje:

Irszikem nagyon drukkolok nektek!!!

Evi biztos nagyon jo lesz a 4D

2014. márc. 26. 17:47
 7297/9202 A kérdező kommentje:

Elkuldte.Na szoval Evi varjuk az elmenyeket!!:))<3:-)

Mar mindenhol feszit a hasam nagyon...

2014. márc. 26. 17:54
 7298/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Dragaim!♡

Ma vagyok a 7.dpon...inszemi utan 9 nappal...

Hivom majd a doki asszisztenset,hogy mi lett a progeszteron eredmeny...

Majd irok!Fogalmam nincs milyennek kell lennie...de ok majd tudjak gondolom h.kell progipotlas.

Puszka!

2014. márc. 27. 07:06
 7299/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Kriszti :)

Szoritok nagyon :) jó magasnak kell lennie a proginak :) nekem terhesseg elott 1 vagy '2 hónappal 38-as volt :)

Kentem a progi krémet lehet attól is

Meli hogy vagytok????Mostanaban keveset írsz :(

Irszi olvastam a blogod hát jó sok helyre kell elmenni de abban igazad van hogy te is sokat szenvedtel..szurik..altatás stb

Remelem mostmár tényleg megtalálják azt a gócot vagy ha nem borítjuk az asztalt

Évi

2014. márc. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7300/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Krisztikém drukkolok, 1 hét és kiderül sikerült-e :)))

Irszi, továbbra sok erőt kívánok a továbblépéshez, szerintem a Gynevac a legutolsó legyen, túl drága és vagy jó vagy nem.

Én jól vagyok, növesztem a hasam :))))


Vica

2014. márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!