Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7301/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Tegnap voltunk végre UH-on :)


A nőci egyből azzal kezdte, hogy a pici babucink szinte nyomorog odabnet, totál beszorult ebbe a helyzetbe és már nem fog innen kimozdulni, mert nincs helye.


Az egész méhlepény bele van nyomódva az arca egyik felébe.


A kicsi arcának másik felébe pedig a köldökzsinór van belenyomódva. Túl hosszú a köldökzsinór, és mint mikor egy köteg kábelt jól összegubancoltok, nah olyan az egész. Egy kupacba össze-vissza van tekeredve. Egy köldökzsinór csomó az egész, ezért sem tud moccanni, mert akkor azonnal összecsomózza


Szóval úgy van már hetek óta, hogy csücsül, arcában egyrészről a lepény, másrészről a köldökzsinór kupac, és a két lába nyújtva a törzse előtt, a fülénél


Amin még sopánkodott, hogy a baba pocakmérete (AC) 2 héttel el van maradva, csak éppen 30 hetes a méret alapján, mert állítólag már most totál meszes a méhlepény, annyira érett, mint 38 hetesen szokott.


A kicsi éhezik állítólag, nem kap kellő vért


A feje viszont szépen nőtt, most elvileg 33 hetes méret, holott 32 hetes vagyok.


A lelkemre kötötte, hogy mivel jóval nagyobb a kicsi feje, mint a mellkasa és pocija, még véletlenül sem szabad farosan hüvelyi úton megszülni, mert garantáltam beszorul a nagyobb fejecskéje, mert a törzse nem fogja tudni kitágítani az utat..........


Azt mondta, hogy mivel a lepény elöregedett, így hetente kéne nézni a pici súlyát és áramlásvizsgálatot csinálni, és ha nem hízza meg a heti 25 dkg-ját, akkor legkésőbb 3 héten belül ki kell venni a picikét......


Nem erre számítottunk, főképp nem arra, hogy ezt 20 percen keresztül sopánkodva mondja el



Mindegy, egy képet azért kaptunk Azon nagyjából a pici fél arca látszik, mert takarja a lepény a fejét.

Úgy néz ki, mintha egy bírói paróka lenne rajta


DE nagyon kis cuki, az apukája pisze nóziját örökölte.

Ilyennek képzeltem IMádom! És rettenetesen féltem Őt.


És nem fogom megszülni farosan!!!!!!!!!!!!!!


Valahogy ki kellen bírnia még legalább 4 hetet a drágámnak.


Érdekes, hogy a fiamnál is a 36.héten elhalt a lepény, úgynevezett lepényi infartusom volt.

És most is ez lesz kilátásban, nagyon résen kell lenni.



files/1511/i0008962.bmp (bmp)


files/1511/i0008967.bmp (bmp)

2014. márc. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7302/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli már nekem is első fokban érett volt 28 hetesen es ma megyünk 4dre...hat nekem is csücsül így a doki azt mkndta jobbá császár ...na tegnap a területi doki azt mkndta 32-32 hetesenek felel meg olyan nagy..meg fundusa 8 ujjal a köldök fölött...

Kiváncsi leszek mit látunk mert nekünk is a lepényt szereti...mozgolódik de tuti nem fordult mert mindig ugyan ott nyomja ki magát és lent rugdos este ami kicsit fáj...

Igen az áramlást ilyenkor gyakrabban nézik ...ha ma nem lenne jó Tuti hívom a dokit..

A kepet nem látom :((

Évi

2014. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7303/9202 anonim ***** válasza:
57%
2014. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7304/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jujj de cuki :) ez ugye mar 5d felvétel???

Nagyon aranyos :)))

Évi

2014. márc. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7305/9202 anonim ***** válasza:
57%
Nem, ez egy sima 3D felvétel. Nem 5D-s volt tegnap, csak átvágtak :(
2014. márc. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7306/9202 A kérdező kommentje:

Jajjj de édeeees!!!:)) Meli nagyon cuki a Baba :)Szegénykém birja még biztosan!!

Köszi a drukkot Csajok.Hát 35.5 lett a progim,amit a Prof.nagyon "meglájkolt" :) telón beszéltem vele és mondta h.nagyon biztató is lehet,de most rendelt nem ért rá annyira és hivjam és holnap délelőtt megbeszéljük a tovabbiakat..azt mondta.Milyen továbbiakat???

Lilla neked milyen volt a 21.napi progid?

Vica és neked?Meli?Vagy akiknek még nézték?

A lényeg h.jó h.meg tudja ez a szint tartani a babát-mondta az andrológusnő a telefonba.Tök aranyos :)Azt mondta nagyon jó a progi.Ennek legalabb örülök remélem tö rtént is m egtermékenyülés és tegnap óta azért feszit a hasam mert "borzalmas":) begyazódás van folyamatban :)

A cicim ahogy az előző ciklusban is nagyon feszül,érzékeny,konkrétan fáááj...lehet h.a múlt ciklus óta normális csak a progiszintem??Ki tudja.

Várom a csodát...

Puszilok mindenkit!!:)

2014. márc. 27. 15:15
 7307/9202 anonim ***** válasza:
57%

Azt hittem mert olyan szep tiszta a pofija

Pont a napokba láttam 5dt

Utálom ha az embert átvágják :(

Évi

2014. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7308/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti szoritok nagyon :) ez jo eredmény:) nálam az volt a baj hogy 21. Napon leesett es pecseteltem de mikor kismama maradtam egyetlen jel ez volt hogy nem volt :) de igy is 28. Napon negatív volt csak 38. Napra lett pozitív de közte nem csinaltam mert elfogadtam hogy nem és kész... Emlékszem reggel munka elott csinaltam es nem is sírtam annyira a férjem elott inkabb a kocsiba útközben közbe pedig ott volt a babám csaj korai volt :)

Most megyek uhra :) Szorítsatok

Évi

2014. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7309/9202 A kérdező kommentje:
Évikém köszi h.megirtad a progiszinted :)!!
2014. márc. 27. 15:29
 7310/9202 A kérdező kommentje:
Közbe irtál megint!:) ...hát reméljük akkor nem esik le a szintem :) DRUKK AZ ULTRAHAGNGRA :)Irj majd h.mi volt!:)
2014. márc. 27. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!