Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7271/9202 Kicciri ***** válasza:

Meli Boldog Születésnapot!!!!

Voltunk dokinal, és közel állok a cserehez, mert Atit máshová vették fel. Az en dokim vagyis ahova jarok hulyek...Amit senki sem ért. ..

Na le is vették a vért aztán majd hivnom kell őket.

Évi biztos hogy én nem értek hozzá de szép a fotó gratulálok !

Puszika

2014. márc. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7272/9202 anonim ***** válasza:

Kicciri hajra :))))

Igen nem csak te nem látod :)) ismerőseim is csak ahogy leírtam úgy lattak de nem mindenki igy se :))

V alakba van a combcsontja és olyan mintha a popsija felől lenne lefotózva :) közepén a fehér a fütyije es a golyója kissé sötétebb...

:) Évi

2014. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7273/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Kedves Meli!

Nagyon boldog szülinapot kívánok neked!


Évi örülök, hogy minden oké, cuki a babád:-)

Kicciri látod sínen lesznek a dolgok:)Teljes hormonvizsgálatod lesz? Terhelés is volt?

Kriszti biztos sikerült a baba, majd meglátod:) A szédülés el fog múlni 3-4 cigimentes nap után. Én 2,5 éve szoktam le, és már nem hiányzik, el sem tudom magam képzelni cigivel:) KITARTáS hozzá! Ne add fel, csak az elején rossz. Aztán megtanulsz élni nélküle.

2014. márc. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7274/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Melikem boldogsagos szulinapot neked!!

Evi cuki a kis Àdàm de majd amikor kijon latunk tisztan ;)

Kicciri remelem jo lesz az eredmenyed!;)

Lilla koszi a biztatast!!:-))) Jomegy a dolog nem is gondoltam volna.Igazad van tegnap mar sokkal kevesebbet szedultem :-)

Mar kedd reggel 7 oratol nem szivom es erdekes de ejjel ebredek arra h.cigizni akarok akkor 5 percig rossz es elmulik.Nem ertem ejjel nem szoktam cigizni es pont akkor hianyzik?!:)) Hat oruletes.Mindegy ma mar nem ebredtem cigi-vagyra :))

Matol szamolom a dpokat Csajok.1.dpon vagyok :-):-D Lehet h.10.dpo korul ellovok egy tesztet...majd meglatom :) Vagy ti hogy latjatok?Mikor tesztelnetek?

Puszik!!♡

2014. márc. 21. 07:12
 7275/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Sziasztok!

Kriszti kaptál tüszőrepesztőt? Gondolom igen.:-)

Ne tesztelj, csak legkorábban a 14.dpo-n, mert még a szuritól pozitiv lehet a teszt.

Bár én mindenképp megvárnám legalább a 13. dpo-ot.

2014. márc. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7276/9202 anonim ***** válasza:

Még egyszer köszi lányok a köszöntést!!!!!


Krisztike, ha kaptál tüszőrepesztőt, akkor 1 ampulla pontosan 7 nap alatt ürül ki a szúrástól számítva, mert már én kiteszteltem magamnak.

A másfél ampulla ürült ki a 10.napra.


Tehát szerintem ha csak 1 repesztőt kaptál, akkor a betöltött 10.dpo-n azért már próbálkozhatsz egy tizes teszttel :)


nagyon-nagyon drukkolok!!!!!!


M.

2014. márc. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7277/9202 anonim ***** válasza:

Hajra Kriszti :) én is letettem 3 éve lassan :) mar nem hiányzik

Ma voltam a diabetologian...hát megint kellett emelni az inzulinon de sejtettem igy lesz...baratnőm is mkndta neki is mindig emelni kellett...na ez van..csinaltam egy kis pudingos dietas sutit :) mert a férjem főnöke adott nekem 1kg xilitet :) megígértem viszek neki :)))lassan indulok is :) szep hétvégét :))

Évi

2014. márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7278/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Nem kaptam repesztot:-) semmit csak clostit szedtem.

Koszi a tippeket Csajok!Probalok bizni!Mondjuk ma elbizonytalanodtam...vahh

Olyan reg vagyom ra...

Meg a bal oldalon...multkor az volt elzarva laparral nyitottak meg..

Remelem nem csukodott vissza :-/

Evi kuldjel fenypostaval sutit :-)<3

2014. márc. 21. 19:51
 7279/9202 anonim ***** válasza:
57%

Küldök :))) nyisd az ablakot :))))

Lenne egy olyan kérdésem hogy a leendő apukák mind megváltoznak????Az én férjem nem ilyen volt mint mostanában :( olyan érzésem van mintha nem kívánna :(( próbáltam többször felhozni de azt mondja hülyeséget beszélek :,( tudom nagyobb lettem de csak a baba miatt ....ó lányok nagyon el vok kenődve :((( azt mondja semmi baj pedig régebben többet simogatott...megmaszirozza a lábam most is de megis furcsa...néha azon gondolkozom nem e én kezdek begolyózni:(( sírni nem szeretek mert a baba is érzi :,(

Remelem mem haragszik senki hogy ezt megírtam

Évi :,(

2014. márc. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7280/9202 A kérdező kommentje:

Evi sajnos meg nem tudok errol nyilatkozni...hogy viselkednek a Kispapak :)Sztem ne aggodj.Biztos felt nagyon most meg a Babat is!Te meg a hormonok miatt is tulreagalhatod akar tudod...

Koszi a sutit :))♡

2014. márc. 22. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!