Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7241/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi nagyon sajnálom :(( én is ki lennék akadva ha ilyet csinaltak meg mondanának nekünk :(((((

Hátha Vica ismerőse tényleg tudna segíteni :) szoritok nagyon.

Kriszti örülök nagyon :))))))

Kicciri végre :))))) jujj de jó

Én most a 28. Hétbe vok és reggel vmi ici pici kemény kocsonyásos vmi jött :(( kb 1mm volt de én azt is észrevettem ....szombaton is voltak vmi furcsa fájásaim az alhasamba meg ma is :((( remelem mem akar kijönni még mert van bőven ideje:)) Meli milyenek a jósló fajasaid,????Ilyen mint nekem???olyan görcsös es pár másodpercig tart???

Hajra lányok ne adjátok fel!!!!!!!!!Sikerulni kell mindenkinek !!!!!!!!!

Évi

2014. márc. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7242/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, nekem elég kemények a josló fájásaim. 10 percenként jöttek tegnap, és kő kemény lett a podakom és csúcsos lett a fájástól.

Pont olyan volt, mikor vajúdtam a fiammal és rajtam volt a fájásvizsgáló.....


meg is ijedtem, hogy mi lesz, ha nem marad abba :(


M.


Krisztike, hurrá :) most drukkolj a srácoknak, hogy irány és ugorjanak a petéidre :)


Kicciri, örülök, hogy végre sínen van az Atid :) Ez az, végre Ti is előrébb léphettek :)

2014. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7243/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kriszti örülök, hogy minden rendben ment:-)))

Biztos sikerült!! Drukk a századikon. :-D

Velem nincsen semmi, majd a következő ciklusban. Tüszőrepit nem kaptál tegnap? Utrot nem kell szedni ?

2014. márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7244/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hű Meli akkor vmi hasonló amit érzek...elsőnek alul érzem a keményedest utana a kis feje nekem is teljesen kicsúcsosodik...szombaton nekem is volt 10 perces és párszor 5 is de megpróbáltam lefeküdni és oldalra fordúlva jobb volt..nehezen elaludtam és így abba maradt...ma is volt mikor többször es volt mikor kevesebbszer...na holnap meglátjuk mit mondd a doki....én beszélek neki hogy maradjon csak ott :))))

Évi

2014. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7245/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszi lányok! Kicciri, nagyon örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kriszike, drukk a kis tüszőcskéknek! :-) Puszi! Irszi

2014. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7246/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi a kocsonyás valami lehet nyákdugó is, tojásfehérjés nyúlós nyákod nincs véletlen? Mikor néztek méhszájat utoljára?


Vica

2014. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7247/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli enyhültek már a fájások?

Évi Meli nektek mindig rendesen feküdt a baba? Csak mert 24 hetes vok és eddig farosan fekszik a babom :(

2014. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7248/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Irszi!


Itt Beus! Sajnálom és nagyon ki vagyok akadva. Azon gondolkodom, hogyan tovább Nektek? Hisz a dokitok a legjobb volt (K.Zs.), üres köröket futni újra felesleges. Ha ő "feladta" érdemes-e hozzá visszamenni? Kimondottan erre a problémára kéne keresni a neten, hátha találsz hasonló cipőben járó férfit, és jó dokit. Egyszerűen nem értem, durr bele, aztán meglátjuk mi lesz alapon nekiindultak? Utána meg elküldenek, hogy vizsgáltassátok ki a férjed problémáját? Előtte kellett volna, lásd mi: eddig mi is csak orvoshoz és papírokért, eredményekért rohangáltunk. Április 1-jén megyek vissza, kíváncsi vagyok kitalál-e még valamit a doki, vagy adja a recepteket. Hát kész vagyok, és tényleg az idő csak megy...egyikőnk sem lesz fiatalabb. Sajnálom, sok puszi!

2014. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7249/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

[link]

Sok szeretettel!

2014. márc. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7250/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica de szokott lenni...már jó ideje jön ez a tojás feherje vmi...eddig nem nézte a mehszajat de holnap remelem megfogja.

Nekem is a baba faros...fent volt a feje lent a popója...holnap Uh utana írok :)

Évi

2014. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!