Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7231/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Drága Irszi!

Nem tudom mit mondjak annyira sajnálom, és együtt érzek veled. :''''''((((

Amit leírtál felháborító, ha tudták, hogy így nem jöhet össze, akkor miért csinálták meg?????

Kívánok sok erőt nektek, h mihamarabb túl tudjatok lépni ezen, és megtaláljátok végre a megfelelő orvost, aki segíteni tud a férjednek.

2014. márc. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7232/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Irszi! Kimondhatatlanul sajnálom :'( :'( :'( :'(

Ahogy megismertelek megjobban ralepsz a feherkopenyes bandara;-) Nagyon helyes. Nagyon sok erőt és kitartást kívánok nektek teljes szivembol! Ne feledd még 4! lehetőség vár rátok!

♡♡♡♡♡♡

2014. márc. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7233/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága Irszi! Végtelenül sajnálom :((( Nagyon átérzem a fájdalmadat, és hát nem tudok én sem okosat mondani :((

Remélem, Te rájössz a hogyan továbbra és találtok megoldást! Kell, hogy legyen valami!!!!!!!!

Fel a fejjel, gyógyulgasson a kis lelked és menj tovább!!!!!!


És persze gyere azért néha ide is, mert mi nagyon várunk!!!!!!!


Vica, gratulálok az eredményhez, tökéletes!!!!!! :)


Évi, növesztgesd a kisbabádat :) Hányadik héten is jársz? Mikor mész legközelebb UH-ra????


Krisztike, nagyon-nagyon drukkolok!!!!! Sikerülni fog az inszem!!!


És TÖBBIEK!!!! MIndenkinek tiszta szívből drukkolok, hogy babásodjon!!!! Bízzatok magatokban és a mielőbbi sikerben, mert meglesz!!!!!!!!!!!!!!!


ÉN egyre nehezebben viselem a napokat. 31.héten járok. És kemény jóslófájásaim vannak. Tegnap 10 percenként jöttek, már azt hittem, indulni kell a kórházba :(

Biztos a szeles idő tett be :(


Jövőhéten csütörtökre akarok 4D-s UH-ra időpontot kérni és ha minden jól megy, akkor most szombaton randizunk a leendő szülésznőnkkel, aki megmutatja a szülőszobát.

Ha nagyon félelmetes lesz, hazáig meg sem állok, úgy fogok elszaladni :)


M.

2014. márc. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7234/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi annyira sajnàlom :( de bízom benne h.találtok egy normális orvost aki tud segiteni!!!!

Évi már 31. héten jársz? ha minden jol megy lassan babázhatsz :)

Remélem ezek a jósló fájások abba maradnak.... elfér még a kis drága odabent !!

Nyugi minden rendben lesz

2014. márc. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7235/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága Irszi!

Rendkívül sajnálom az egészet, ha most olvasol, nem tudom mennyire tehetitek meg, vagy oldhatjátok meg de Budapesten van az egyik legjobb andrológus, egyik ismerősömnek is azt mondták csak lombik a férje spermái miatt, elmentek ide, kikezelték a férjét és spontán terhes lett.

Ha megengeded tiszta szívből ajánlom őt neked, ha kell megírom privátba neked.

Vica

2014. márc. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7236/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Irszikem sajnalom :-((( megertem h.ki vagy akadva :-( de ez mar hihetetlen h.keptelenek segiteni nektek :-(

Irj amikor szeretnel mindent megertunk,hozzank.tartozol!

Evi es Meli!!Koszonom nektek a drukkot!!♡ Edesek vagytok h.szoritottatok.Hat minden a legnagyobb rendben ment.A Paromnak hiperszuperek lettek a spermai szerencsere a gyulladas ellenere is :-)))) azt mondta a nő,hogy nagyon nagyon jo a motilitasa :-)

Tenyleg nem fajt Csajok!!Felraktak es eszre se vettem kesz voltam!!;) Jovohet szerdan 21.ciklusnapon vert vesz a nő es megnezzuk a progi szintet :-) Ennyi. Most varunk aztan remelem orulunk!:-)

2014. márc. 18. 11:45
 7237/9202 anonim ***** válasza:
57%

Örülök Krisztikém hogy túl vagy rajta, nagyon szuper :))))drukkolok nagyon neked. Most kell szedned valamit? folsav, utrogestan vagy duphastont?


Vica

2014. márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7238/9202 anonim ***** válasza:
Krisztikém,most neked szorítunk,Irszi sajnálom!Nagyon sok kitartást,és akinek meg rendben minden annak pedig sok örömöt hozzá!Vigyázzatok magatokra! Livi
2014. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7239/9202 Kicciri ***** válasza:

Atikam most tölti a papírokat az orvosnál! !!!!!!! El sem hiszem! Végre lesz orvosa :-)

KÖSZÖNÖM NEKTEK A SOK POZITÍV ENERGIAT!

2014. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7240/9202 Kicciri ***** válasza:

Kriszti ez nagyszerű hír! Veled vannak a kis Drágak ;-) kívánom hogy sikerüljön!

Kismamák kitartás ! Hamarosan kibujnak a kis uszobajnokok és beindul az élet :-):-):-):-):-)

2014. márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!