Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7191/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszikém akkor tesztelj, amikor úgy érzed. De én nem bírnám ki :))))))Halvány csíkod nem lesz, mert két babucid van :)))

Vica

2014. márc. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7192/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Lánykák!

Évi nagy élmény lehetett látni a babád arcocskáját, legalább történ valami jó is:) Meddig leszel bent?

Irszikém elhiszem, hogy félsz,akkor tesztelj, amikor jónak látod, bár én sem bírnám ki:)

Mindenképp írj azonnal, ha megcsináltad:)

Nekem megjött már tegnap, jaj de jó, hétfőn megyek orvoshoz, hogy mi újság itt bent a cisztával. Remélem már semmi.

Puszi Csajok, szép hétvégét mindenkinek.:-)

2014. márc. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7193/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok :)

Ma jöttem haza végre :) csináltak bent több ctg-t :) cuki volt mert állandóan rúgta a fejet menjen onnan :)))

Jartam a diabetologian ahova hívtak 2 het múlva de szerdán találkozok a dokimmal és megkérdezem hogy biztos kell e 2 helyre járnomrtz ez igy nem igazán értem :(

1300g a mért súlya :) szóval nem csodálom hogy azt mondtak szep formás :))

Mindenkinek szoritok :))

Puszi

Évi

2014. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7194/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, milyen nagy már! :-)

Köszi lányok a biztatást; a támogatást! Most már nagyon rám fér; kezdek baparázni!!!!:-S

Leghamarabb holnap tesztelek; de nem tudom hogy merek-e. Igazából még attól is félek. Pedig ismertek; nem vagyok egy félős típus. Hogy lehet ezt kibírni, Meli???

MA 3* voltam éjjel pisilni; szóval ez sem a tesztenek kedvez! :-( Majd meglátjuk. Lehet hogy beijedek, és csak hétfőn jövök a vérvétel eredményével...... iszonyatosan félek a csalódástól!!!!!!!!!! Lehet hogy meg kéne várni hogy 3-4 hónap múlva nő-e a hasam :-D és az lenne a teszt :-D Irszi

2014. márc. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7195/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!Istenem Evi Adam mar 1300gramm olyan nagy mar tenyleg!!:-)Nektek kismamaknak is ilyen gyorsan telik az ido?vagy csak en erzem ugy?Szinte most vlt a pozi tesztek es mar lassan szultok :-))

Evi akkor most jobban vagy?

Irszzikem megertem h.felsz!!Mar nagyon izgulunk de nalad nem jobban :-) Varjuk az eredmenyt!!Sztem sikerult.:-)<3Nem is lehet maskepp!!!Lilla biztos elment a ciszta ugyh.johet az inszem megint!:-)

SZilvikem nagyon hianyzik h.nem irsz semmit :-( irj valamit hogy vagytok?Lilike?<3

Gina te is!!:-)<3

Emerenciam?Mi ujsag?:-)<3

Klau????

Vica lassan mar vagy mar vagy is 12 hetes??:)

Tegnap hivtam az andrologus not.Hat tok cuki volt.A Parom szedheti a gogyszereit de a gyulladasa sajna befolyasolhatja a spermakat de nem biztos majd megmondja akkor.Hetfon hivom az ultrahang eredmennyel.:-)Drukk Irsziii!!:-)<3

2014. márc. 15. 07:46
 7196/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok itt Vica :)


Igen Krisztikém pont ma vagyok 12 hetes babócám méretei szerint, ciklus szerint 13, de maradok a méretesnél. Hétfőn megyünk az UH-ra alig várom, képet tuti nem kapok, itt nem adnak, de egy hét múlva megyek vissza az én dokimhoz, és ott tuti kapok :)))

2014. márc. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7197/9202 anonim ***** válasza:
0%

sziasztok.

Irszi én annyira szoritok :)

Csajok h.vagytok??

Én naon jol vok folyton mocorog az èn kis csajom :)

Picit aggaszt h.2 het alatt hiztam 2 kg ot. igaz eddig csak ennyit szedtem fel pedig mar 24 hetes leszek 3 nap mulva :) a drága védőnőm azt mondta vigyázzak h.mit eszek. De nem eszek sokat szval nem értem a hirtelen a plusz 2kg ot ami feljott :D

és meg vmi naon fáj a bokám...es a lábfejem. Szerintetek mitől???

2014. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7198/9202 anonim ***** válasza:

Nem kezdtel el vizesedni???Nekem kb akkor kezdődött 23. Hét és én észre se vettem mert úgy eloszlott mindenhol...nem lokalizalodott a bokara...most mar annál inkabb foleg a kórház utan rosszabb lett :((

Irszi na teszteltel???Izgulok értetek nagyon:)

Évi

2014. márc. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7199/9202 anonim ***** válasza:

Irsziiiiiiiiiiiiii!!!!

Gyere máááár,napok óta téged várlak és izgulok:))

Tudom hogy pozi az a teszt,csak ird már le,akkor nyugszom meg:))

Szilvi

2014. márc. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7200/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Klau lehet h.tenyleg vizesedsz es attol van...Orulok h.jol van a kis pocaklako :-D:-)

Irszikem mikor jossz mar tukon ulunk :-)

2014. márc. 16. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!