Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7151/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Kicciri de szép helyre készültök, huh de irigy vagyok :) <3

Vica 20 kg-mal nehezebb voltál? Döbbenet, akkor már szedtél metet? Miután elkezdted a a diétát mozgást gyógyszert utána fogytál ennyit?

Én úgy érzem hízok a hormonoktól pedig nagyon figyelek arra mit eszek, és próbálok naponta reggel 20 percet tekerni, nem tudom ez elég-e? Bár most fogigátlót szedek, de tuti hizlal engem az is :-d

2014. márc. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7152/9202 anonim ***** válasza:

Irszi pihenj sokat és nagyon szurkolok :)))

Vica ez a merkformin mindig vitat kelt mert nekem a belgyógyászom es házi orvosom is leállította de most mit meg nem adnék ha visszakapnam mert itt a 27. Hetre teljesen megbolondult az inzulinom :(( holnap megyek a dokihoz es beszélek vele ha kell akkor legyen inzulin de mar a 160ch-t se bírja a szervezetem :(

Kicciri ne hagyd abba a gyógyszert :)) ha a dieta nem is megy annyira akkor is jobb mintha nem lenne.

Higyjetek el a dieta gyógyszer es mozgás sokat jelent...én is csak 20 perceket tekertem..:)))))

Szoritok mindenkinek :)

Szilvi,Gina,Kini es többiek hogy vagytok!????

Puszi most főként Irszinek es a babáknak :))) de küldjük mindenkinek :))

Igen Ádám folyamatosan új dolgokat csinál :)))) most is ugrál ahogy nektek írok :)))))

Évi

2014. márc. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7153/9202 anonim ***** válasza:

Lilla igen 20 kg-val kevesebb, akkor is szedtem a metet de keveset, napi 500 mg. Mivel láttam hogy nem javulok max 1-2 kg ment le magán endokrinológushoz fordultam aki először felemelte 3x500-ra, később a kontroll után napi 2100mg-ra és ez igazán segített, jobban érzem magam :)

Évi nekem mondhat bárki bármit egyszer már elvesztettem egy babát mert abbahagyatták a metet velem, azóta ragaszkodok hozzá, szerencsére az endokrinológusom is :)

2014. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7154/9202 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tojnak rád, én lehet keresnék másik dokit, mert nem csak a teherbeeséshez szükséges, meg a baba megtartásához, hanem megvéd hogy cukorbetegség alakuljon ki nálad később
2014. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7155/9202 anonim ***** válasza:

Vica nekem eddig 3 orvos mondta le kell tenni mert a babánál bajt okozhat....pcos oldalon volt aki szedte mégis toxémiás lett...szóval ilyenkor én már azt se tudom mi a jó,de holnap addig ki nem jövök míg vmit nem ad,mrt ahogy 6 fölé megy a cukrom majd meg fulladok annyira ver a szívem:((( ha 5 alatt van akkor érzem magam a legjobban....reggel már az éhgyomrim 5,3 volt ami már nincs határon belűl...kíváncsi leszek holnap mennyi lesz és mit mondd a doki....egyetlen bajom ha inzulin lesz a vége be kell e feküdni...????

Évi

2014. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7156/9202 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy ha jól emlékszem neked terhesség előtt is nagyon magas volt a terhelt cukrod nekem pedig akkor pont jó volt....na de az biztos következő terhességnél nem hagyom magam de holnap se fogom mert ez így nagyon nem jó se nekem se a babának:((((((
2014. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7157/9202 anonim ***** válasza:

Évi, én ezt Kiccirinek írtam, nálad tudom mi a helyzet. Egyébként a merckformintól nem kap toxémiát, azt a magas vérnyomás és a sok fehérje a vizeletbe okozza. Én egyet tudok nekem attól ment a baba mert abbahagyatták, a másik orvos sőt a háziorvos szerint is érdemes szedni, semmi baja nem lesz. De mindenki eldöntheti mit hogy tesz, mert megoszlanak a vélemények. A pco szindróma oldalon kitérnek erre rendesen, ott is inkább támogatják mint ellenzik. Sőt van merckformin bébimozi is akik végig szedték terhesség alatt :)


Vica

2014. márc. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7158/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Lilla koszi az infokat!Jovoheten elmegyek a hazidokihoz h.adjon beutalot akkor.Remelem nem fogja azt mondani h.majd a nogyogyasz ad.Ha azt mondja majd atjelentkezek egy masik dokihoz.Ezzel mar ugyis tele van a ...zsakom meg egy kis papirt(pl.zarojelentest)se lehet neki beadni ki kell varni a sort.Tiszta furcsa.A mellette levo szobaban levo dokirol meg hallottam (meg lattam is)h.nala gordulekenyebb a rendeles.Ha ez nem ad majd az ad.Mensizek rendesen 3.cnap kezdem a clostit!:))Azert is nem vagyok olyan szomoru h.megjott mert vegre elfogadtam hogy nem lehetek terneszetes uton terhes es varom mar az inszemet.Lehet h.rosszakat olvastam de azt irjak ritkan sikerul az elso...hat majd meglatjuk.Remelem sikerul ha nem akkor meg ezert nem keseredek el es johet a masodik majd.Lilla en akkor ahoz a nohoz megyek akit mondtal :))annyira koszi!!!:)<3Majd akkor megmondja mit szedjek mit ne szedjek...Bar eddig nem volt gond a hormonjaimmal a dokim szerint minden jo erteken van.Csak most h.nalam nincs soha sargatest gondoltam utana jarok hatha tenyleg progi problemam van es lehet h.itt van mar csak bibi.Ha ez kiderul a 2.inszem mar biztos tuti jo lesz!:)De aztan lehet h.a Banhidy is felir vmi Utrot vagy vmit es sikerul megtartani vegre a terhesseget.Lehet h.megfoganok en csak nem bir beagyazodni.Most is ugy eretem h.elindult bennem vaami aztan a 11.dpon mashogy ereztem magam ugy,higy ereztem h.nem jott ossze.Addig remenykeddtem aztan mintha elvagtak volna bennem valamit.Jo lehet h.butasag de en hiszek a megerzeseimnek meg sosem hagytak cserben.

Kaptam idopontot!Marcius 17 (hetfo,13.cnap) 10 ora 15 perc tuszomeres kovetkezik!Mar mindketten ki is vettuk tegnap a szabit!:))

Aztan meg meg valamekyik nap mondtu a munkahelyunkon szerencsere nagyon jo helyunk van ebbol a szempontbol h.akkor megyunk amikor akarunk,rugalmasak maximalisan.Hajra Closti es hajra inszem es hajra Viktor es Krisztike :))))))

Puszi a Kismamainknak!Irszikenek is!;)Puszi azoknak akik meg nem,de nem sokara babasak lesznek!!!!:)

2014. márc. 7. 07:21
 7159/9202 anonim ***** válasza:
57%

A Merckformint én is szedni fogom szerintem a terhességem végéig; vagy ha durvul a helyzet, akkor inzulin! :-) Nem gáz; én hiszek az orvosomnak! Nagyobb baj lenne ha nem szedném!

Lilla, szorítok! Visszaolvasni nem tudok még csajok; keveset ülök; inkább sétálok!


Velünk minden rendben, az ikrek ma 7 naposak (ahányadika van a hónapban; pont így jön ki), imádnak odabenn lenni!

Egyenlőre még jól bírom, izgatott vagyok és nyugodt; minden rendben! :-)

Meli, kellett Utróznod is? Nekem az a Crinon gél van, és az utró! :-)

2014. márc. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7160/9202 anonim ***** válasza:
57%
Irszike, azért igazán jelentkezhetnél!
2014. márc. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!