Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7131/9202 Kicciri ***** válasza:

Irszi én is azt mondom legyen 3 és ugye a legjobb az lenne ha mind megmaradna. Tudom írtad 2 babara érzed alkalmasnak a testedet, de hátha. ....

Ma rajtad a világ szeme! Vigyázz magadra!

Lányok hogy vagytok?

Puszi

2014. márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7132/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok itt Vica :)

Küzdök a hányingerrel, de minden oké. Ma megyek a védőnőhöz, és meg is lesz a kiskönyvem :)

Irszikém drukkolok, Krisztike mi újság?

Gyorsan megy az idő, már 10 hetes elmúltam :)

2014. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7133/9202 anonim ***** válasza:

Irszi mindjárt 3 :)) ugye ma kapod őket vissza??

Hát lányok régen azt mondtam jó lenne ikrekkel terhes lenni de nekem elég ezek utan egy is az biztos :))

Pénteken megyek vissza a diabetologiara...sajnos rosszabbak a cukraim es érzem az inzulinom nagyon fent van :( alig kapok levegőt..lehet kapok inkabb inzulint de az is jobb mint igy szenvedni

Csajok kivel mizu???

Évi

2014. márc. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7134/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Megvan a kiskönyvem, úgy örülök :)) Nagyon szimpatikus ez a védőnő, sokkal odafigyelőbb gondosabb mint az előző:)

Megnézte a vizeletet, sajnos még mindig van benne pici fehérje, úgyhogy biztonságból holnap felhívom a háziorvost, hogy kell-e még egy olyan granulátum. Cukor, aceton ilyenek nincsenek benne.

A súlyom 68,1 kg ruhástól csizmástól. vérnyomásom 119/86, tökéletes, pulzus kicsit magas 99 volt.

Itt a kép a kis könyvecskémről

A szülés várható ideje az utolsó ciklus alapján szept 22, a magzati méretek alapján szept 27 :) Majd a 12 hetes UH méretek után kialakul hány hetes is. Most 10 hetes és 2 napos, milyen szép nagy lehet már :)


Vica

2014. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7135/9202 anonim ***** válasza:

Szuper hírek Vica, örülünk Neked!


Jaj, vajon Irszikével mi lehet????


M.

2014. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7136/9202 anonim ***** válasza:
Lassan túl van a beültin :)
2014. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7137/9202 anonim ***** válasza:

Örülök Vica :)))

Nekem is Uh alapján 5 nappal kisebb a babó :)

Irszi írj vmit :))))

Évi

2014. márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7138/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Vica GRATULÁLOK! Biztos nagyon jó érzés lehet! A hányingert ilyenkor szeretjük ;-)

Évi kitartás!

Puszika

2014. márc. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7139/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!

Irszi biztos pihen , és pár nap múlva jelentkezik :-)

Szorítok nagyon, és gondolok rád Irszi ! :-)

Vica a karácsonyt már hárman ünneplitek :-) de jó :-)

Krisztikém na mi újság megjött? :( Remélem baba miatt fáj a melled ennyire.:) de szép is lenne. Amúgy megvolt a vodkanarizós, bulizós éjszaka, huh de rosszul voltam vasárnap, nem vagyok én ehhez hozzászokva:) Munkát még nem kerestem, mert élveztem a szabadságot, de most elkezdem, még két hónap van az ellátásból addigra szeretnék valamit.

Évi sajnálom ezt az inzulint, pedig úgy figyelsz magadra, hogy mit mikor eszel nem? Én sajnos nem értek hozzá, de biztos rossz lehet nagyon. Mikorra is vagy kiírva? Nagyjából mint Meli ugye?

Kicciri mikor költöztök? Van már konkrét helyetek?

Puszi Mindenkinek!

2014. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7140/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla hàt a másnaposság tényleg nem olyan jó :)

Igen,Irszi biztos pihen..

Június 4.-re vok kiírva..a dieta lassan kikészít :( alig eszek de így mem tudom a baba mit kap belőle..bár szerintem felszívja ami neki kell es lehet nekem mem marad semmi azert vok állandóan éhes :(( Pemteken beszélek a dokival..lehet megis kapok inzulint de mar az SD érdekel csak legyen a baba rendbe és en se legyek olyan szarul mint pár napja

Évi

2014. márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!