Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7101/9202 Kicciri ***** válasza:

Vica ez nagyszerű hír, gratulálok!

Sonka, toportyu :-) jó kis turós csusza bablevessel ez kell most nektek ;-)

Évi légy erős ma és ne hagyd hogy a védőnő elszomoritson! A párodnak gyors gyógyulást kívánok!

Kriszti akkor ket metformin között is van különbség :-/

2014. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7102/9202 anonim ***** válasza:

Halihó! Nem is tudtam hogy a HBA1C ezt jelenti; vagy erre is ad választ! Mindjárt megnézem hogy nekem mennyi volt!

Csajok, pénteken LESZÍVÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3

Tüszőcskék éregetnek; a nyh. tökéletes; úgyhogy péntek 09.30-ra kell mennünk; és 10.00.-kor leszívás!!!!!!!!!!!! Gondoljatok rám, hogy jó sok érett petesejtet tudjanak leszívni!!!!!!! Tudom, sokat akarok; de jó lenne ha még fagyibabánk is lehetne........... :-)

Lesz olyan tüsző ami még éretlen, de azokat ők megérlelik, mondta már most a doki. De muszi most leszívni, hogy a szép nagyon ne vesszenek kárba:-)

TEgnap már 3 szurit adtam, ma csak 2 kell, egy rendes időben, és a repesztő 22.00.-kor :-)

HCG, tehát előre "terhes leszek" :-) Vicces! A beülti majd kiderül: előre láthatólag hétfő vagy szerda! Puszika!!!!!!!!

Köszi mindenkinek, nagyon kell a drukkotok; nagyon jól esik hogy ennyit gondoltok rám, és hogy foglyamatosan azt olvasom hogy mennyire szorítotok!!!!!!!!!!!!!!!!!! Imádlak titeket! :-) Olyan jó hogy vagyunk egymásnak! Irszi

2014. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7103/9202 anonim ***** válasza:

Irszikém drukkolok a leszíváshoz és anyuci leszel!!! :))))

Vica

2014. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7104/9202 anonim ***** válasza:

Lányok kaptam levelet a munkahelyemről és az áll benne hogy a kiváló munkámért főigazgató dicséretet érdemlek, és ez fél havi jutalommal jár :))))))))

Közbe férjem is kapott ugyan ilyet, senki más az igazgatóságról, hát majd kiugrok a bőrömből :))))))))))))))

2014. febr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7105/9202 Kicciri ***** válasza:

Ó Irszi sztar★☆★ vagy! Gratulálok! Befordultal a célegyenesbe jaj De izgalmas! Naná hogy gondolunk rád! Most gondolj bele márciusban ott lesznek a babák.....


;-);-);-)

2014. febr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7106/9202 anonim ***** válasza:

Vica milyen érdekes hogy nektek százalékban adjak meg.. Nekem 4,6 volt de cukor szint visszamenőleg 90 napra... Fehérje nekem is volt ici picit magasabb... Most kaptam kupot a folyasra azt mondta ez a felfazasra is jo lesz hat kiváncsi leszek...

Örömmel tudatom eddig vizesedessel hivatalosan is csak 5 kilót híztam :))))))))) nagyon örültem mikor a védőnő mondta... Azt hittem tartok mar 7 kilónál..

Dietetikussal beszéltem a só mentes dietarol... Hát kibírjuk mar ezt a pár hónapot :))

Irszi tuti jo lesz minden :)))

Vica gratulálok :))

Éci

2014. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7107/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Szisztok Lányok!

Irszi nagyon örülök nektek, hát persze, hogy jó sok lesz, és kistesó is lesz majd belőle :-))) :-D

Csajok tényleg ennyi húst kell enni? Arra emlékszem, hogy szegény Melinek annak idején a fülén jött ki:)Ez a természetes fogantatást is jobban segíti? Csakúgy elgondolkodtam , mert én annyira nem szeretem, és nem is eszek túl sokat:) Krisztikém én sem értek annyira ehhez a sárgatesthez, nekem egy Closty és tüszőrepi ciklus után volt sárgatest cisztám . Szóval nem tudom, azért szeressétek egymást, 2 nap múlva sosem lehet tudni.

Évi sajnálom a párod jobbulást neki.

Egy picit fura, hogy fogigátlót szedek, mulatozhatok a barátnőimmel, szombaton buli lesz, cipekedhetek, felállhatok szex után rögtön :), le....om, hogy hányadik cn-on vagyok .-D Szóval vannak jó oldalai, már megszoktam több mint 2 éve h készülök a terhességre és mindig vigyázok magamra, hát most gyorsan mindent csinálok:)))

Hát Krisztikém nem tudom mikor lesz a következő inszem, azt beszéltük meg a doktorral, hogy végigszedem a gyógyit aztán ha elfogyott megjön, és amint megjön telefonálok, akkor megnéznek, hogy eltűnt-e, ha igen mehet a stimu:)

Mivel segíthetném szerintetek? Vbor :-D Aztán megyek fallabdázni, esetleg szauna? Jaj ezer éve nem voltam ott sem, mert mindig azt hittem, hogy terhes vagyok :-d :-)

Kiciri végül is csináltatok otthoni sperma tesztet? Mi újság van veletek?

Vica Meli Évi ezer puszi nektek és Mindenkinek!

2014. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7108/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Draga Evi es Lilla koszonom h.irtatok vmit a sargatestrol!!Hat folyton ezt bujom...de hogy nekem nem latott a doki meg soha nem mondta az tuti.Ezt majd mondom is a Banhidynak!!Hatha fontos...nekem mindig csak dominans tuszoket lat...Evi jobbupast aparodnak!Orulok h.keveset hiztal ugyes vagy!;)Lilla hat akkor most csapj bele a "lecsoba":))Nembtudom mivel tunhetne el a ciszta de sztem.ido kerdese es a termeszet elintezi nem kell az oda...felszivodik szrpen majd ne aggodj!Igyal ra vodkat!!!:))Ugyis mindig vigyazunk magunka na most elvezd ki a kovi inszem elott :-D

Vica orulok h.jol vagy!:)

Kicciri hat sztem az lehet a metforminnal h.nekem igy hat...de en elvezem reggel ugy kif*som magam h.egesz nap csodas nyugalomban van a pocakom :-D:-D fo a pozitiv hozzaallas,mi?;))

Irszikeeeeem!Hat annyira drukkolok neked hogy iszoooonyuuuu!!!:))Penteken a nagy nap!Mindannyian fogjuk a.kezed a karod a labad a mindened :)) vegre jon a leszivas!!:)Na nagyon drukkolunk szepseges tuszoket kivanok neked!

Aki jutalmat kapott annak es a ferjenek is gratulalok!Szazalek alapjan Vica?!

Rosszalkodjatok Csajok...mi nem sokara ragyurunk a Babara :) Persze csak ha vege a BL meccsnek :O:-P:-D

2014. febr. 26. 21:55
 7109/9202 A kérdező kommentje:
nehany szot frankon elirtam :-D:-D:-D megint... :-D
2014. febr. 26. 21:58
 7110/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém köszönöm :)

Hajrá hajrá baba!!!Sárgatest akkor van, mikor a tüszőrepedés megtörténik :)

Vica

2014. febr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!