Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7141/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok itt Vica!

Krisztikém mi újság?

Lilla igen, már hármasban ünnepeljük a karácsonyt :)))

Mivel volt még kis fehérje a vizeletben, kaptam megint Monural granulátumot :) Közben meg találtam egy helyet ahol lehet rendelni vizelet ellenőrző tesztcsíkot amivel nézhetem otthon mi újság :))

2014. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7142/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Vica annyira orulok h.ilyen pozitiv es boldog vagy!:)Olyan jo h.vegre sikerult neked atyaeg es mar hipp hopp 10 hetes is vagy!:)<3Puszi a Pocakodra es mindegyik Kismamaera :-)<3

Lilla annyira tudtam h.rosszul leszel vasarnap :-) de ez ilyen es ez kellett most neked!:-)Pihizz csak meg nyugodtan nem szalad el a munka :-)Csak mar legyen babad az a lenyeg!:-)<3

Kicciri tok jo h.koltoztok jo lesz a kornyezet valtozas!Hogy valt be az uj fonokd?Remelem aranyos veled?!:-)<3

Irszikenk mintha azt irta volna h.lombik utan csak wc-re kel majd fel...mintha.Biztos nagyon vigyaz magara!Nagyon jol teszi!Majd egyszer csak ir nekunk :-)Most agyazodnak be a kisbabai :-)<3

Ja nalam semmi amugy a mellerzekenyseg maradt de mar legalabb nem fajdalmas csak erzekeny.Varom a mensit...

Puszi Csajok!:-)

2014. márc. 5. 07:16
 7143/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ma kaptam meg a Torch szűrés eredményét, leírom mi szerepel rajta


Cytomegalovirus CMV IgM : 0,2 negatív

Cytomegalovirus CMV IgG : 0,01 NE/ml negatív

Cytomegalovírus fogékonyság, szeronegativitás


Herpes simplex 1 IgM: 0,6 negatív

Herpes simplex 1 IgG: 0,9 negatív

HSV1 fogékonyság, szeronegativitás


Herpes simplex 2 IgM: 0,3 negatív

Herpes simplex 2 IgG: 0,8 negatív

HSV2 fogékonyság, szeronegativitás


Rubeola IgM: 0,01 negatív

Rubeola IgG: 0,8 pozitív

Rubeola átvészeltség, vagy vakcináltság


Toxoplasma gondii IgM: 0,1 negatív

Toxoplasma gondii IgG: 250 IU/ml pozitív

Toxoplasma fertőzést átvészelt, IgG maradványantitest


Mivel sokat nem értek hozzá megkérdeztem itt mit jelent, de szerencsére jót :) A rubeola és toxoplazma ellen védett vagyok, átestem rajta, a többi kettőn nem, de nem is vagyok fertőzőtt :)


Vica

2014. márc. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7144/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok :)

Vica ilyesmit nekem is neztek:) EBV,CMV,Toxoplazman atestem en is...

Vagyis tavaly en akartam megneznetni :)

Ma voltam a bankba es rendeztem a hitelemet de az kicsit rosszul érintett hogy életbiztosítást is kellett kötni 120000Ft miatt....

Nekem a szapora szívverés nagyon meg van :( néha rosszul is vok:(

Ádám 2 napja ringlispirt jatszik :)))) ma az is látszott ahogy vagy a kis lábát vagy a kos kezet kinyomta es ugy elhúzta :) meg is ilyedtem hogy miket tud már :)))))

Pénteken megyek a diebetologiara..kiváncsi leszek mit mond doktornő ...

Ti hogy vagytok???

Évi

2014. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7145/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Bizony, pihenek! :-)

Két hat sejtes babát kaptam vissza, és lett egy fagyibabánk is!!!!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))))))))))

Minden szuper, földöntúli boldogságot érzek, és hogy szétrobbannak a melleim a sok progeszterontól amit kapok! :-)

Puszi lányok; pár nap múlva jövök újból! A gyerekek is üdvözölnek titeket! :-) Irszi

2014. márc. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7146/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Vica szupi h.jok lettek az eredmenyek!:)<3

Evikem csuda aranyos lehet Ádám ahogy lubickol a pocodban!:))<3

Nekem tegnap ebed utan nem sokkal meg is jott a mensim.Jepentem a mellfajdalom se jelent semmit,meg akkor se ha nem szokott ilyen lenni!:-\ Na mondtam h.akkor volt ovum amikor nagyon fajt a hasam!Napra pontosan akkor jott meg amikorra kiszamoltam a kegerosebb hasfajas utani nap volt az 1.dpo.-tegnap meg a 14. Nehogy mar annyira eros ovus fajdalmam volt es ne akkor legyen az ovu!Hat de!:)Ennek amugy orulok,regen nem ereztem igy meg.Mostanaban csak.Szerintem a mutet is nagyon jot tett nekem!Azert is erezhetem mert helyen van minden.

Most el akarok majd menni endodokihoz is.Nem tudom h.ahoz nogyogyasz ir beutalot,vagy en csak ugy is elmehetek?Mindenkepp sztks-hoz akarok menni!Lilla te voltal mar endodokinal?Vagy aki tudja h.hogy mukodik leirnatok Csajok?Koszonom!!

Ma kerek idopontot marcius 17-re petesejt meresre.Hala egnek hetfore esik a 13.ciklusnapom :)

2014. márc. 6. 07:20
 7147/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Sziasztok Csajok!

Irszi ez olyan csodás, most tapadnak meg a kis babáid :) Vigyázz magadra nagyon, mi drukkolunk.

Vica örülök, hogy jók az eredményeid, ezek aztán a jó hírek, Ádám is szépen lubickol :)

Kriszti (sajnálom, h megjött) én is sokszor bedőltem a mellfájdalomnak, de azóta rájöttem minden ciklus más,vagy fáj vagy nem, ezekre sajnos nem lehet hagyatkozni. Akkor most inszemed lesz? jaj de jó. Én voltam a SOTE II. belgy-endok-án.(Szentkirályi u.) Nekem ott ismerősöm van, de a hivatalos út: Körzeti orvos beutaló, és időpont kérés. Belinkelem neked:

[link]

Adler doktornőt ajánlom ;-)Nagyon alapos mindenhová el fog küldeni, és minden vérvételt el fog végezni, és nem mellesleg kedves nagyon. Viszont csak akkor mehetsz vérvételekre, ha nem szedsz semmit éppen:) Nem tudom hivatalosan mennyi a várólista, de biztos hosszú lehet, úgyhogy szerintem kérj időpontot most, és ha inszem után mennél, akkor már talán mehetsz is :) de hát úgysem fogsz, mert sikerülni fog:-))))

Nagyjából ennyi.

Meli jól vagy?

Puszi Csajok Mindenkinek!

2014. márc. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7148/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Irszikem, pihenj sokat és vigyázz magatokra! Puszika a hasadra ;-)

Vica ezek akkor jó eredmények nagyon :-)) mikor mozdul meg a baba?

Évi minden nap új csodát mutat a kis Adamka ;-) Teljesen úgy hangzik mintha alig ennél. Jó kis bableves marhaporivel meg utana valami könnyű kis suti és már jobban is leszel!!!! Küldök neked legipostan egy jó kis nyami sütit az üzletböl X-))

Kriszti most hogy így megjött kinyílt a kapu a következő szinthez. Babas leszel Te is idén! !!!

Lilla jobban vagy már? Abszolúte jól csinaltad ;-) nálam is legurult egy sör tegnap----- mensizek is ezerrel;-):-)


Költözni nem most fogunk sajnos. Előbb gyűltünk kicsit aztán ide megyünk [link]

Nem most lesz sajnos.

A főnökömet nem szeretem. Nem jól van az hogy kb 8hónap alatt 2 üzletet is kapott vezetni....

Ki fogtok akadni, de leálltam a metforminnal ..les**arom az egészet. Meg a vénusz csepptől is az ellenkezője történt. Egyik barátnőm mondta hogy én fordítva vagyok bekötve.

Most kitakaritom a testemet minden hormontól. ....


Pusszancs

2014. márc. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7149/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszike dejóó, tapadjanak csak :)

Kriszti sajnálom hogy megjött, de hajráá!

Kicciri az előző babám 17 hetesen mozdult meg, a mostani hamarabb fog, egyrészt nem első baba, másrészt 20 kg-val könnyebb vagyok, harmadrészt pedig tudom már mit kell figyelnem :)

Nagyon rosszak voltak az eredményeid amire merckformint kaptál? Én azt nem hagynám abba, az nem hormon, viszont ha nem szeded az egész eddigi szedése felesleges volt, és újra felborítod az anyagcseréd. Nem vagyok én senki hogy okoskodjak, de hogy metformint nem hagynám abba az hót biztos. Amúgy mennyit szedtél és milyen értékekre? jártál vele kontrollra?


Vica 10+5 :-)))

2014. márc. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7150/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Oooo Vica nagyon Drága vagy! Akkor elhiszem jobban figyelsz most :-/ nem lesz semmi gond! !!!!

Nálam semmi eredmény meg kontroll meg ilyenek nincs. Vagyis nem volt tesztelés semerre sem. Mondta a doki PCOS kértem rá gyógyszert 2x500 -at írt elő. Abból szedtem 3x500-at

Április óta 1ciklusban voltam vervetelen ...... Nem érdekli őket. Igaz a dietat Sztem nem úgy csinálnom ahogyan kellene de ez ennyire számít? Olyan egészségesen eszek hogy már az a gond. ...

Azzal is van bajom, hogy úgy érzem nem érdekli őket. ..nyilván nekem kellene menni mert hát kinek fontos ez ???

:-(

2014. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!