Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7161/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Képzeljetek tegnap.voltunk a párommal 4D UH on. És végre kiderült h.kislányunk lesz :)

Szo szerint láttuk a nuniját :) a formáját :)

van cuki képunk is az arcárol. amint gép elé kerülök felteszem :)

Irszi van vmi fejlemény??

2014. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7162/9202 anonim ***** válasza:
57%

En is bízok az orvosomba ezért tettem le mert biztos neki van oka hogy ez van...na de csajok mától hivatalosan is inzulinos lettem...magas volt a cukrom reggel is de nem bánom mar mert nagyon rosszul voltam :((

Szep napot ebednel kezdem a szurit

Évi

2014. márc. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7163/9202 anonim ***** válasza:
57%

Azért nem jelentkezem csak ritkán, mert csak asztali gépünk van; sem laptop, sem a telcsin net. Üldögélni meg nemigen szabad még :-) De minden oké; pár naponta úgyis jövök! :-) Irszi

Évike, bárhogy is lesz; az úgy lesz jó; minden rendben lesz!!!!!!!!!!

2014. márc. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7164/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klau!!!!


Kislány!!!! Hurrááááá, végre egy kislány!!!!!

Gratulálok!!!!!!!!!!


Akkor Fanni lesz, mint az én lánykám?????


M.

2014. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7165/9202 anonim ***** válasza:
57%
Igen Fanni Zoé lesz :) olyan kis édes volt... ez a 4D UH nagy élmény volt.:)
2014. márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7166/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]



pici Fannink :)rem.feltölti rendesen

2014. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7167/9202 anonim ***** válasza:
57%

NAGYON CUKKER :)


M.

2014. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7168/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klaudia :) nagyon cuki a lányotok :)

Mi is akartunk menni de ma felhívtam a dokimat es kedden be kell feküdjek hogy beallitsak a cukromat bár a belgyógyász dokim mar adott es ma el is kezdtem de a nőgyógyász inkabb azt mondta legyen cukor profilaxis..vmi olyasmi hogy 2 óránként vesznek vert ...es ezáltal állítják be..hát ez van

Évi

2014. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7169/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ez is én voltam, csak nem írtam alá!! :-)


A Merckformint én is szedni fogom szerintem a terhességem végéig; vagy ha durvul a helyzet, akkor inzulin! :-) Nem gáz; én hiszek az orvosomnak! Nagyobb baj lenne ha nem szedném!

Lilla, szorítok! Visszaolvasni nem tudok még csajok; keveset ülök; inkább sétálok!


Velünk minden rendben, az ikrek ma 7 naposak (ahányadika van a hónapban; pont így jön ki), imádnak odabenn lenni!

Egyenlőre még jól bírom, izgatott vagyok és nyugodt; minden rendben! :-)

Meli, kellett Utróznod is? Nekem az a Crinon gél van, és az utró! :-)



Szóval minden oké; kezd kiakasztani a bizonytalanság....... azt hiszem :-) Tünetek a szokásosak; de a melleim most extrán fájnak; + szédülök néha a progitól. Ennyi :-)


Klau, nagyon édes a kislánykátok! Meglátjátok; enyémek leszenk az első ikrek ! :-)))))))))))))))) Irszi

2014. márc. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7170/9202 anonim ***** válasza:
57%
Boldog nőnapot csajok! Irszi
2014. márc. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!