Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7171/9202 anonim ***** válasza:
57%

Neked is boldog nőnapot Irszi ;)és mindenkinek :)

Én az inzulintól nagyon jól érzem magam :)) végre nem vok rosszul :)

Megyek vásárolni ami kell a kórházba :(

Szep hétvégét mindenkinek :)

Puszi

Évi

2014. márc. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7172/9202 A kérdező kommentje:

asziasztok!Irszikem orulok h.jol vagyTOK!:)Puszi az Ikreknek!:))Nagyon szoritok!!!<3

Klau nagyon edes a Kislanyotok!!!Egyem meg!!!:)<3Puszi neki is!<3

Evi az a fontos h.igy majd jobban leszel!A korhaz nem jo dolog de legalabb segitenek rajtad!Jobbulast!Puszik!Adamnak is!!!:)

Szedem a clostit 4.ciklusnapon vagyok.Mar csak 9 nap es ultrahang :)Jovok en is a babasok koze :) :-D remelem :-)

2014. márc. 8. 09:01
 7173/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Évi örülök, hogy jobban vagy, a kórházban majd segítenek:) Kitartás!

agyon szép kirándulós nőnapos idő van! Mindenkinek szép napot!

Irszi drága ikreid biztos jól érzik magukat :-)))) Mikor lesz a nagy nap? a tesztre vagy vérvételre gondolok.

Kriszti hát persze, hogy Te is babás leszel.

Puszi a Kismamáknak(Irszi is) Szóval majdnem mindenkinek !! :-)

2014. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7174/9202 anonim ***** válasza:
57%

Na ennyit az inzulinról :((( tegnap megbolondult a cukrom es a mérőm is :( megint fulladtam :( már nem bánom hogy kedden befektetnek és be állítják csak messze leszek a férjemtől :((((( és családomtól :((

Évi

2014. márc. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7175/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Évi ez borzasztó lehet, szegénykém:(

nem is tudok mit mondani,tarts ki keddig, ott majd helyreraknak.

2014. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7176/9202 anonim ***** válasza:
57%

Igen ez nem olyan jó de azert hogy a baba rendben legyen inkabb szúrom magam..sok vércukor ellenőrzés miatt alsó hangon 6szor..inzulinnal 3 szor es egyszer clexannal...már tiszta lyuk vok :)))

Reggeli inzulin helyen lett egy nagy göböm :(((

Irszi cuki a pocid :))))

Évi

2014. márc. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7177/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok itt Vica!

Szerettem volna feltenni nektek pocakfotót de a kepfeltoltés nem engedi :(

Jól vagyok, növesztem a hasam :))))

Irszikém ikreid jól vannak? Még 1 hét és tesztelsz, én meg akkor megyek a 12 hetesre :)

Évi sajnálom hogy az inzulin se segít, hátha be tudják állítani.

Mindenkinek drukkolok, puszi


Vica 11+2 :)

2014. márc. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7178/9202 anonim ***** válasza:

Vica én láttam a blogodon mint az Irsziét :) cuki :)) ma kell befeküdnöm :(( remelem hamar vége lesz mert nem bírok ki több napot bent ;( raadasul mar végre most igy tűnik beállt a cukrom az inzulinokhoz..szóval ez van..

Szep hetet nektek

Évi

2014. márc. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7179/9202 anonim ***** válasza:

HAhó! Vica, puszi a Pincuridnak! :-))))))))))))

Évike, legalább rendberakják a cucud, jó lesz utána, meglátod! :-)

Kriszti szorítok nagyon hogy a Closti most végre babát hozzon nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Itt a tavasz, jönnek a babák sorban megint! :-))))))))))))))

Meli hogy vagy? Szilvike, ti? :-)

Én remekül ma épp; tegnap eléggé depis voltam, de emlékszem Meli hogy ki volt bukva; úgyhogy ahhoz képest még jól bírom :-)

Ikrek már rúgnak :-P

Pénteken tesztelhetek legelőször; akkor lenne értelme. Nem tudom hogy merek-e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hétfőn reggel vérvétel; de leghamarabb is dél mire hazajövünk! Ha jók a hírek, aznap szólok ígérem:-D Irszi

2014. márc. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7180/9202 anonim ***** válasza:
Próbáltam nektek feltölteni én is az első UH képemet; de nem engedi a formátum miatt -nem értem! A blogomon fenn van. Irszi
2014. márc. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!