Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7221/9202 anonim ***** válasza:
57%
Irszi!!!!!!hol vagy???
2014. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7222/9202 Kicciri ***** válasza:
57%
Vica nem "baj" az a fő, hogy egészséges ♡♡♡
2014. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7223/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica ez nagyon jó hír :()

Nekem most a jobb bordámat nyomogatja és közepén feszíti magát..mai nap kezdtük el a méretek alapján a 3.trimesztert :))

Irszi ne szomorits el hogy sehol semmi hír felőled :((

Évi

2014. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7224/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Vica csodás hírek, csak így tovább!

Kicciri csapj is az asztalra, és azért pihizz is ám:)

3.trimeszteres Évike kitartás puszi Ádám fejecskéjére:) Mondtam már, hogy az Ádám a kedvenc fiúnevem? :-D


Irszikém remélem a fellegekben jársz a boldogságtól, ünnepeltek apával, és azért nem írsz nekünk.

Puszi Mindenkinek, Lívi örülök, hogy jól vagy, Kriszti gyere holnap a méretekkel!! :-D

2014. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7225/9202 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem Irszinél nincsenek jó hírek, mert nem ír se ide, se a blogjába :((
2014. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7226/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!!Vica nagyon orulok!!!:-)))♡Csodas lehetett latni a Babocat!!Puszi neki!!

LIVIKEM HAJRA!!♡

Lilla de most akkor veled mizu?♡

Kicciri jobbulast kivanok!!Sok szerencset csutortokrd irj majd h.mi volt!!♡

Evi csoda aranyos lehet mikor oldalra "uszik" a kis Ádámunk :-D♡

Irszikem Dragam!!!Remelem ma jelentkezel!!♡

Voltunk tegnap ultrahangon :-)

Van 3!!!db dominans tuszom bal oldalon :-)))

21,20 es 16 mm-esek :-D nyalkahartya 11mm :-)) minden szabalyos szep es jo ezert ma reggel inszsminaciooooo!!!:-)Egy ora mulva indulunk 8-ra kell menni!Szoritsatok Csajok h.a gyulladas ellenere is jok legyenek a spermak!!:-)Anyukam mar tegnap kiabalta a telefonba hogy "lesz kisunokam,lesz kisunokam!!" :-) Ámen.:-)

Majd irom h.milyen volt!Puszi Dragaim!!Drukkoljatok nagyon!!!Koszi!!!♡

2014. márc. 18. 06:10
 7227/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti megy a drukk ezerrel ;)))) jujj de jó :)))))

Igen nagyon jó érzés ahogy ide oda ficánkol:) bár tegnap már kertem kicsit had pihenjünk :) nem gondoltam soha hogy ennyit fog bent mozogni,mert tesomnak szinte sose éreztem...na de mi lesz még???:))))) icánka ficánka :) apukája ha megsimizi mindent abbahagy úgy megynyugszik :))))

Irszi merre vagy???????????

Meli ti hogy vagytok????

Évi

2014. márc. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7228/9202 anonim ***** válasza:
57%

A drámai hatás kedvéért szeretném leírni hogy hogyan zajlott a tegnapi vérvételem.


1. reggel a vérvétel közben megkérdezték hogy milyen vérvételre jöttem!!!!!! Miért; mit fognak belőle vizsgálni?????? Mindegy.


2. XY mosolyogva behívott a szobájába (pedig itthon negatív volt a teszt, szóval én a legroszabbra készültem; nem értettem hogy miért mosolyog; mert nem szánakozó mosoly volt; hanem biztató, vidám). Leültünk, semmi, csak mosoly.

Elkezdett pumpálni a fejemben hogy mondja már: IGEN -NEM; IGEN - NEM, GYERÜNK!!!!!! Atya isten, hiszen mosolyog!!!!!! Csak nem??????


Elővettem a zsepimet, mert meg szerettem volna törölni az orrom, mire ezt sikerült mondani:


-"Hát készítheti a zsebkendőjét, mert (sajnos) nem sikerült!" Mosolyogva.

És esküszöm, nem is vagyok benne biztos hogy a sajnos tényleg elhangzott-e.


Próbáltam végigpörgetni az agyamban az óta többször hogy ezt lehet-e kedves hangsúllyal mondani; de nekem nem ment. Lehet hogy én vagyok hiper érzékeny; de nem így képzeltem a rossz hír bejelentését!!!!!!


És rettentő büszke vagyok magamra hogy ezek után nem sírtam el magam; de ügye az ezt megelőző két napban volt időm kisírni magam bőven.


Szóval ez nem egy happy endes sztori, de már csak ezért is érdemes csinálni otthon tesztet egy nappal a vérvétel előtt; mert ha én azt hiszem (azért egy kicsit még azt hittem...)hogy terhes vagyok, és ezt így közlik, akkor komolyan mondom, hogy egy világ omlik össze bennem, és hát rettenetesen összetörök; és szerintem.. nem is tudom...... csalódott vagyok; megmondom őszintén.

2014. márc. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7229/9202 anonim ***** válasza:
57%

Még annyi, hogy biztosan nehéz ezt nap mint nap meddőségre ítélt nők szemébe mondani; nyilván annak is nagyon megterhelő, akinek ez a feladata.

Nem tudom hogyan lehetne úgy mondani, hogy jó legyen, lehet hogy sehogy.


Nekem azt hiszem jó lett volna ha megsimogatja a kezem, vagy azzal kezdi hogy sajnálom; és hogy fel a fejjel, nem szabad összetörni; nagyon jók az intéznény statisztikái /kinn van a falon a 2013.-as statisztika; 45.5% a teherbeesési ráta; friss és fagyasztott embrióval is!!!!!! :-)/, vagy ilyesmi.

Azt hiszem ezt hiányolom.

Monotonnak tűnt; futószallagnak; gépiesnek.

Nem éreztem hogy ember vagyok, érző lény. Pedig fontos meglátni a páciens (darabszám; hús-hús) mögött az összetört, reményvesztett embert; akinek ők az utolsó reménye. Aki az 5 esélyből hogy gyereke lehessen, most egyet elveszített....

ez a bajom.


+ most jön a java!!!!!! "Elkaptam" az orvosom a folyosón, mert annó nekünk az andrológus az mondta, hogy biztosan lesz aki megcsinálja a lombikot; de úgysem fog sikerülni amíg nem oldjuk meg az andrológiai problémát: a férjemnek extrém magas a fehérvérsejt szám a spermájában; néha van benne baci és néha gennyi is; de az andrológus sem tudott velünk mit kezdeni (nem andrológiai probléma, a góckutatások negatívak, ezért is irányított minket a meddőségibe). Most volt annyi eszem, hogy nem vártam meg a 3 hónapot mire újra időpontot kapok; hanem mint említettem elkaptam az orvosom a folyosón... Kedves volt, kikérte az anyagom, és soron kívül behívott a szobájába.

Szerintetek mit mondott????

Hogy andrológiai konzultáció szükséges, addig amíg nem konzultáltunk, és nem oldottuk meg azt a fehérvérsejt -genny dolgot; nincs értelme az újabb lombiknak!!!!!! Kihez küldött vissza??? Aki ide küldött minket, mert egy év után sem tudott velünk mit kezdeni.

Értitek? Mondtam, hogy oké, de a doktorúr előtt van a papír, amit az említett andrológus írt, hogy nem tud velünk mit kezdeni, és jöjjünk ide. Leírta, aláírta, lepecsételte. Minek menjünk vissza? Ugyanezt fogja mondani!

Azt mondta az orvosom, hogy ha az az andrológus nem tud segíteni, akkor higgyem el hogy senki!!!!!! Na?????? És hogy konzultáljunk vele, aztán hívjam fel őt. F...sza.

De kérdem én (ez tőle nyilván nem mertem megkérdezni.....), akkor mi a francnak ültették most be ezeket az embriókat ha nem volt értelme??? Miért vettek el egy esélyt az 5-ből??? Miért fagyasztották le a 7 sejtesünket?????? Akkor azt is feleslegesen fizettük ki?????

Ha viszont volt ezeknek értelme, akkor miért kell most a következő lombik előtt az andrológiára rohangálni?????

Mérges vagyok, kétségbe esett, és tanácstalan.

A biológus szerint (őt is elkaptam....) rajtunk kívül eddig egy ilyen eset volt; de nem volt ilyen súlyos mint nálunk; arra pedig nem emlékszik hogy nekik végül sikerült-e a baba....

2014. márc. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7230/9202 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó megjegyzés: ha én nem kérdezek rá a folyosón, akkor ezt is csak 3 hónap (ha egyáltalán annyira szerencsések vagyunk hogy akkor eljutottunk volna a köv. konzira) múlva tudjuk meg? Addig meg csak megy az idő???

Hiszen ezt annó a leszívásnál, amikor a férjem mintát adott írták rá a papírjára, szóval akár aznap is beszélhetett volna velünk az orvos. Vagy felírják a kórlapomra, hogy ha negatív a hcg, akkor menjek be hozzá konzultálni ez ügyben... fuhh......


Lányok, én most ritkábban fogok jelentkezni -nem tudom hogy hogy alakul, hogy hetente, vagy hogy; de jövök. Szólok előre.

Rengeteg intéznivaló van most ezzel az andrológiai dologgal, és egyéb immunológiai kivizsgálásokat is el akarunk kezdeni. Oda kell raknom magam melóban is; mert mire eljutunk újra a lomikra, addigra lejár a védettséges papírom is. Szóval gáz az egész.


A blogom továbbra is vezetem; akit érdekel, ott olvasgathatja hogy mi van velünk; ide nem fogok mindig mindent részleteiben leírni, csak a lényeget.

aldottallapotban.blogspot.hu

Puszi nektek, imádlak titeket; és nem, nem hagyom el a csapatot; csak ritkábban jövök és kevesebbet írok egy ideig. Kell a lelkemnek is hogy megpihenjek....... Irszi

2014. márc. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!