Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7181/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Irszikem orulok h.jol vagy :))<3

Babas vagy nem kerdes!:))

Vica nem sokara 12!!!:)) hetes ultrahangra mesz!!!Hogy ropul az ido tenyleg nem semmi!:)Hipp hopp a karodban tarthatod a gyonyoruseges Babadat :) elvezd ki minden percet :)<3

Evikem jobbulast meg egyszer!Majd helyre raknak es minden jo lesz!

Lillllllla!!!!Elkezdtem felni az inszemtol :((( fajni fog szted?:((Azt olvastam olyasmi erzes mint a hsg-es az nekem maga volt a pokol :///

Lehet nem kellett volna elolvasnom de mar mindegy.Te mit vittel magaddal a korhazba?Nekem meg nem mondtak semmit gondolom majd akkor...elotte.Felek a kateter felhezestol mert akkor erzekenyebb lesz a mehszajam peteereskor...es attol h.fog-e nagyon fesziteni mikor benyomjak a spermakat :((Remelem olvasod es valaszolsz Lilla :) Koszi elore is!:)<3

2014. márc. 11. 07:29
 7182/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Vica tényleg lassan 12. hét, hu de jó, hogy szalad az idő:)

Irszi nagyon várom a pénteket :-)) hát el is várom, hogy azonnal megírd nekünk a jó híreket:)

Krisztikém el ne hidd, hogy olyan mint a HSG , na az nekem is szörnyű volt, nem lehet a kettőt egy napon említeni.

KB 20 mp lesz az egész, olyan mint egy rákszűrés nem fáj(kellemetlen mint minden vizsgálat de nem fáj) ne félj,én becsuktam a szemem, és próbáltam máshová képzelni magam, de mire becsuktam már készen is voltunk, alig éreztem valamit. :-)

Én ma vettem be az utolsó szem fogigátlót, remélem pár nap múlva megjön, és azt is, hogy eltűnt ez a ronda ciszta :(

Puszi Csajok Mindenkinek! :)

2014. márc. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7183/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztike!


Egy pillanatig ne félj az inszemtől. Nekem volt 7 is belőle és nem fájt SOHA!!! Még kellemetlen sem volt.


Semmit sem éreztem az ég világon, még görcsöt sem!


Csak a nőgyógyászati kacsát helyezik fel és egy nagyon-nagyon vékony műanyag katétert bevezetnek a méhszájadba.

Mivel nyitva van peteéréskor, nem fáj semmi!!!!!!


M.

2014. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7184/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok :)

Kriszti,nem tudom milyen az inszem de ahogy a lányok írják inkabb kellemetlen érzést gondolok mint hogy fáj...gondolj arra amikor majd felteszed a két csíkos teszted :) és hátha eltereli a figyelmedet.

Nekem megvolt az első nap a kórházba:)) hát mit ne mondjak azon kívül hogy napi 3szor van szív hallgatás és volt egy ctg semmit nem csinaltak tegnap :( cukromra se nézett senki...ma reggel volt vervetel és 7:30- tól kell mérjem a cukromat...megadták az időpontokat ...de ennyi.. Lesz majd szemészet ma vagy holnap de annyira nem örülök mert pupillát is tágítanak:( sose volt olyanom:( na de ez van ezt kell szeretni..

Holnap hatha mehetek vagy azután :)))

Puszi mindenkinek

Évi

2014. márc. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7185/9202 A kérdező kommentje:

Koszonom Csajok!<3<3<3Megnyugtattatok!!Akkor nem faj es nem kell felni!Remelem sikerul iss.Majd en is gondolok valami szepre gyorsan es a pozi tesztemre majd :)Minden jo lesz. ;-)

Lilla remelem en is h.eltunt a cisztad vagy amensivel jon ki!Gondolom utana ultrahang?!Nekem mar nagyon novogetnek a tuszoim erzem elegge h.novesben vannak ...remelem nem kessuk le majd.

Evi pupilla tagitas?Szent eg miket nem csinalnak?!Remelem a vegen sokkal jobban leszel az a cel!:)

Mindenkinek puszikat kuldok sokat!:))

Mar csak 5nap es ultrahang :)Szedunk mindketten E,D vitamint ,magne b6-ot,folsavat multivitamint a Dragam en meg Femibiont.Remelem jo lesz a vitaminoktol a spermakepe...most abbahagyta a gyogyszereket amiket szed az inszem miatt (faj is a sarkaszegenyne

2014. márc. 12. 07:17
 7186/9202 A kérdező kommentje:
Elkuldtem veletlen.Na mindegy rohanok dolgozni puszi Csajok!!!:))
2014. márc. 12. 07:20
 7187/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nekem csináltak pupilla tágítást, rémálom, nem fáj, csak borzasztó érzés, szemedbe csepegtetnek időközönként aztán én szinte nem is láttam semmit annyira kitágult, csak foltokat, fejem fájt, szédültem, de ki lehet bírni, csak vacak érzés. Hát akkor marha jól nézik a cukrod. Neked kell mérni vagy mi? Hát azt otthon is tudnád :(

Krisztikém drukkolok az inszemhez, Irszikének meg nőnek az ikrek :))

Én jól vagyok, egy kismamaújságba volt egy pelus nagyon cukiiii, tök jó érzés ilyen apróságot a kezembe tartani:)))


Vica 11+4 :)

2014. márc. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7188/9202 anonim ***** válasza:
57%

Remelem mégse tágítanak de meglátjuk...igen én mérem magamnak és kezd alacsony lenni így ndm értem mi a baj...most emeltek a ch-on...de nem sokat

Voltam uhon :) láttam a kis arcát végre :)) annyira cuki :) azt mondta az Uhos nő hogy nagyon szép formás baba :))))

Jujj cuki volt :) nagy pocival :))))) legalabb egy jó abban hogy láttam :)))

Évi

2014. márc. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7189/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, de jó hogy láthattad! Kitartás a kórházhoz!!! Vicus, azta, már milyen nagy a ti babátok is! :-)))))))

Lányok, becartam, csak vasárnap tesztelek!!!!!!!!!!!!!!!!! Eldöntöttem, hamarabb nem. Nem akarok megint alig látható vonalakat; az nálam nem jelent jót.

Szóval csak vasárnap! :-)


Hétfőn vérvétel, de leghamarabb délben érünk haza szerintem.


Krisztike!!! Az inszem nem féj, ne butáskodj! :-D Meg sem érzed, mert hatalmasra nyitva van a méhszáj!!!!!! :-) Nyugi! A katéter perig nagyon nagyon vékony, és nagyon nagyon rugalmas!!!!! :-) Tudod, nekem is volt! Tényleg csak a kacsát érzed, ahogy Meli mondta!!!! :-)


Én most sem éreztem semmit amikor visszakaptam a babáimat; pedig ez is olyan mint egy inszem, be a kacsa, aztán a méhszájon felnyomickolják a katétert (nem éreztem!!), és azon keresztül érkeznek a babák a méhbe!!! Katéter ki; egy óra pihi; és kész! :-) Az esélyed pedig óriási!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Egyébként jól vagyok; érzek ezt azt; de tök nyugodt vagyok, és ezt nagyon élvezem!!!!!!!!! Semmi extra.

Puszi lányok!

2014. márc. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7190/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jaj Irszike, pedig már visszaszámoltam egész héten a napokat péntekig, hogy végre teszteled a két csíkosat.


Miért kínzol???? Szabad ilyet????


Naaaa, légyszíííí tesztelj már reggel!!!!!!!


M.

2014. márc. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!