Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7211/9202 anonim ***** válasza:
0%
Hát megtapogattam a bokámat és a lábfejem... nem vizesedek... igy már tippem sincs mitől fáj. de nem tudom mit csináljak.vele......
2014. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7212/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nekem akkor fájt így, mikor rossz tartásom volt egy cipőbe, iszonyúan fájt, a lábfejem, bokám. Nem lehet esetleg ilyen nálad?


Jaj lányok, holnap nekem is drukkoljatok, mert megyek a genetikai UH-ra, izgulok, remélem minden oké velünk :)


Ja és csak késő délután tudok jelentkezni


Vica

2014. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7213/9202 A kérdező kommentje:

Irszikem a fr@ncba :-\ remelem a vervetel pozi lesz!Tudod h.a tesztek becsaphatnak <3

DRUKK!!

Vica minden jo lesz genetikan holnap gondolunk rad!:)

Klau akkor menj dokihoz...igy latatlanba se tudjuk mi bajod.

Holnap megyunk 10:15-re remelem jok lesznek a tuszok :-)

<3<3<3puszikak!!

2014. márc. 16. 22:26
 7214/9202 A kérdező kommentje:
Irszikem gyere majd a hirekkel!!Izgulunk erted drukkolunk!!<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3
2014. márc. 17. 07:29
 7215/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi de jó hogy olvasol minket :)) remelem ti jól vagytok :)

Klau nekem a lábszáramon elől a csontnál nyomta meg a doki és fehéres lett plusz tényleg olyan mint a memória habos ágybetét :)

Most mar a kórház óta a bokam is kezdi de nem eszek sósan és sok fehérjét viszek be...így jobb..

Irszi nagyon szoritok nektek :)

Nekem szombaton 5 perces alhasi feszüleseim voltak...nagyon betojtam de megpróbáltam pihenni es jobb lett...igy hogy itthon vagyunk teljesen be van indulva :)))) alig pihen és már el van ferdulve a pocim :))))

Szerdán megyek a dokimhoz pénteken a diabetologushoz..es ha szerencsénk lesz jovoheten 4d-re :)))

Gyere Irszi jo hírrel

Évi

2014. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7216/9202 anonim ***** válasza:
57%
Köszi Évikém jól vagyunk!Holnap nem kéne megjönni,de általában megszokott!De ha csoda történne azonnal szólok nektek!Szeptemberben vágunk bele újra,addig tart a pihi.Férjem úgy fogalmazott: "ki kell feküdni ezt a sok csalódást",de nagyon édes,mert szeptemberre szerzett nekem egy új orvost,úgy ajánlották neki! Puszi lányok,remélem Irszi jó hirrel jön! Livi
2014. márc. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7217/9202 anonim ***** válasza:
57%

Igen Livi teljesen megértelek titeket...megy a drukk nektek is :))))

De jó lenne ha holnap te is jó hírrel jönnél:)))

Ha nem akkor szeptemberbe azaz orvos biztosan segíteni fog :)

Puszi

Évi

2014. márc. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7218/9202 anonim ***** válasza:

Drága lányok, most értünk haza, csupa jó hírekkel A mi békucink óriásit nőtt :)))

Leírom az adatokat:

tarkóredő: 1,5 mm , tökéletes

crl: 70 mm, nem írta el, nem mérte rosszul, így 13 hét 2 napos :)))

bpd: 22 mm

hc: 77 mm

ac: 65 mm

fl: 9mm

Jó életjelenségek. Élő embrió, Normál helyen történt placentáció. Átlagos magzatvíz.

A biometriai adatok szerint 13+2 napos a terhesség.

koponya alakja normális, Orrcsont ábrázolódik, nyaki régió normális.

Mellkas alakja szabályos, tüdők normális echogenitásúak. A szív normál tengelyállású, a gerincen rendellenesség nem található, Ép hasfal és köldökzsinór eredés. Ép négy végtag. Gyomor, hólyagtelítődés kimutatható. Uterus fala normális, Mindkét óvárium szabályos szerkezetű, douglesban nincs folyadék.

Kép az sajnos nincs, de én mindent láttam, még a fülecskéjét is, a kis ujjacskáit, lábacskáit, pocakját :))))))


Vica 13+2 :))))


Irszi, mi van veled??

2014. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7219/9202 Kicciri ***** válasza:

Vica nagyon gratulálok! Csak így tovább aranyos kis babocad van. Lehet levagyok maradva, de fiú v kislány lesz?

Lányok mindenkinek kívánom a zebras tesztet meg a legjobbakat!


Én nagyon nathas vagyok, sokat is dolgozok, de én akartam :-/

Csütörtökön megyek dokihoz és tényleg racsapok az asztalra!

Millió puszi mindenkinek!

2014. márc. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7220/9202 anonim ***** válasza:
Még nem tudták megmondani Kicciri a nemét, talán jövőhét csütörtökön, akkor képem is lesz :))))
2014. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!