Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7121/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Irszi?? Minden rendben?
2014. márc. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7122/9202 anonim ***** válasza:
57%

Már én is ideges vok :( aki tud Irsziről vmi írjon vmit hogy mizu vele

Évi

2014. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7123/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Na ez az már én is 10 percenként nézem , hogy írt-e már :-$

Irszi remélem jól vagy!!!!

2014. márc. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7124/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Itt irt Irszi :))

Évi

2014. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7125/9202 anonim ***** válasza:
57%

Elolvastam nagyon örülök Irszikém hogy rendben minden :-)


Vica 10 hetes:)

2014. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7126/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Oooooo Irszi ez fenomenalis!!!!! :-) :-) :-) :-)

Igazán nagyszerű hír GRATULÁLOK! Akkor talán hétfőn vissza kapod Őket! ? Amúgy hogy döntik el hány "baba" beultetve?

Vigyázz magadra Drága Irszi ♡♡♡♡

2014. márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7127/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Irszikem elolvastam mi volt veled huuuu tok jo h.vegul is minden jo lett es a picinyeid fejlodnek szepen :)) A kis dragak!:)<3Szurkolunk az 5.lurkonak is h.hozza be a lemaradast!!Nem sokara mar a mehedben buliznak tovabb es jossz a hatalmas pozitiv teszteddel!!!IGEEEEN!!!Ez az!Ugyi voltal nagyon!!:)Higy erzed magad nem faj semmi?<3

Kiccirikem hat sargatesttel arra jutottam h.elvileg ott kellene lenni ha volt tuszorepi...de akkor nekem marha ritkanehet mert meg egy doki se latott nalam olyat egesz eletemben.Erdekes...majd mondom a profnak inszemkor.

Nekem nagyon faj a cicim most mar tegnaptol...eddig is fajt ugye de mar nagyon furcsa kellemetlen mintha egne es le akarna szakadni kb.Ovu utan par nap mulva kezdodott most meg mar mintha be lenne gyulladva belul...gongolom rz egy ilyen ciklus es ujjabb atveros jel.De nem dolok be neki.Amugy semmi extra.Ha 28 napos lenne a ciklusom akkor hetfon (03.03)-an kellene mejonnie.De ha azt szamolom h.mikor volt eros ovu(-nak velt) fajdalmam akkor ra 14 napra szerdan(03.05)-kellene megjonnie...nem tudom mi lesz...lehet meg se jon csak sokara bar nem szokott egymas utan 2 ciklusban kitolni velem.Meglatjuk.Puszi Csajok mindenkinek!<3Lilla remelem jo sok vodkanarit ittal!:))Tenyleg mi a helyzet a munka keresessel?Remelem talalsz valamit majd amit szeretni fogsz!<3

2014. márc. 2. 09:06
 7128/9202 anonim ***** válasza:
73%

Sziasztok! Bevallom reméltem hogy valaki tudósít aki olvas:-) Annyi felé kell írnom, hogy nem győzöm! :-)

Hétfőn kapom őket vissza, valószínűleg kettőt, és egy lesz fagyasztásra. De lehet hogy kettőt tudnak fagyasztani majd, ez még kiderül.

Ha nem, akkor lehet hogy bepróbálkozok vele hogy visszakérem mind a hármat.... még meglátom. Kihordani max. kettőt szeretnék! De állítólag nagyon kicsi az esély a 3-ra, illetve nekünk több olyan ok is van, ami miatt lehet hogy a háromból nagyobb esélyünk lenne egyre. Majd kiderül! Meli, te is hármat kaptál vissza másodszor, ugye? Hány naposan?

Olyan jó hogy elolvastátok azt a jó hosszú bejegyzést amit írtam! Így mindent tudtok! :-)

Holnap 3-kor beültetés, drukkoljatok nekem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Irszi

2014. márc. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7129/9202 anonim ***** válasza:
73%

Irszi nekem a telefonba a te blogod külön meg van nyitva :) mindig olvasom :)

Örülök nagyon es szoritok hogy legyen 5 :))))

Nekem az egyik doki azt mondta minél tovább kint tudjak tartani es később beültetni annál jobb de lehet rosszul tudom

Bár nem értem miért lenne jobb

Tuti sikerülnie kell es te is jössz a pozitív tesztel :) tényleg ilyenkor mikor kell tesztelni????

Évi

2014. márc. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7130/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszike, ma rajtad a világ szeme!

Kérj vissza 3-at, a statisztika szerint 3-ból tuti marad 1 baba, kettőből vagy marad, vagy egy sem marad :(


Nagyon szorítok!


Én is úgy voltam, hogy pénteken volt a leszívás és hétfőn kaptam vissza 3 babát :)


M.

2014. márc. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!