Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7091/9202 anonim ***** válasza:
57%

27+4 napos vagyok :) És a pocim úgy hullámzik mikor rúgdos :)

Nagyon kis cuki a babuckánk :)


M.

2014. febr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7092/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Meli gratulálok! ;-)

IRSZI MINDENT BELE!

Évi biztos nagyon jó érzés amikor a babo beindul ♡

Kriszti neked hatásos a metformin?

Lilla meglasd hamar túl leszel ezen a fogigatlos hónapon. Lehet pont ez kell hozzá :-/

Kismamák vigyázzatok magatokra

Xxxxx

2014. febr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7093/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Melikem tok jo h.mar ilyen nagy a Babooo!!:))

Jo lehetett latni a kicsikedet!:))

Kicciri nekem nem tudom h.hat-e a metformin...azt mondta regen a dokim h.pco-jellegu azett kell szedni h.konnyebben kiszabaduljon a "cukormazbol" de laparkor meg azt mondta a prof.hogy nem pco-s a petefeszkeim.Anno a jobbra mondta a doki.Ma meg ultrahangon a bal oldalit latta pco-nak...hat nem tudom mit csinal a metformin de hogy f*sok tole minden reggel amiota szedem az tuti.:) de nem zavar.

Megcsinalta a rakszurest es persze ott viritott a kepen az en gyonyoru dominans tuszom is jobb oldalon 17 mm-es.Hogy nekem mindig van ez mar elkepeszto...lehet ez elsorvad ilyenkor vagy nem tom.Multhet szerdan fajt a hasam nagyon...nem igaz h.akkor nem volt.De hogy en hetente novesztek tuszot Anyaaaam!!Aztan fogadjunk megint latna egyet a ciklus vegen is.Megmutatta nekem is mindig lesem a monitort es ott volt persze.Ha mar megvolt a peteeres vajon akkor minek no meg egy masik vagy akkor nem volt?!Ahh nem tom de erdekes.Ha meg volt gondolom ez elsorvad vagy mit tudom en nem ertem az egeszet mar.De valszeg sose ertjuk meg mi miert zajlik a testunkben erhetnek meg meglepetesek az tuti barkit amugy.Erdekes.Hat 3 nap mulva repedhet azt mondta a doki.De majd a lutealisom remelem igazolja az ovus fajdalmamat a multhetit.

Na puszi Csajok!En novesztgetem a tuszocskemet... :()

2014. febr. 25. 15:41
 7094/9202 A kérdező kommentje:
Jaaa egyebkent a bal oldalon is nol egy tuszo csak nem az a dominans most es mnyhartya:7 mm
2014. febr. 25. 15:43
 7095/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti et érdekes...ha ennyiszer van peteeres miért nem jön a baba???a progiszinteddel így mizu???

Évi

2014. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7096/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Kriszti a fosinga az azért van mert még szokik a szervezetet hozzá.

DE hatasos és ez jó hír! Figyu nem tudom de a tuszoid meg is repednek?

Az biztos hogy ezek tuti jó eredmények ;-)

2014. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7097/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt Csajok!Evi a progira azt mondta a doki mindig h.jo...hat nem tudom akkor mi van.Kicciri a metformint mar szedem csaknem 2 eve,nem hiszem meg szokik...hat igen jok az eredmenyek csak epp latszatja nincs.Gyonyoru a mehem,a minden,van dominans tuszo.Azt nem tudom h.sargatetestet meg sosem latott a doki...nektek latott mar?!Allitolag tuszorepedes utan ott lellene lennie nem???Az ultrahangon!!Ennek hiaba olvasok utana nem ertem :(
2014. febr. 26. 07:00
 7098/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nekem sargatestet csak a terhesseg alatt látott... Mar en se tudom pontosan hogy alakul az biztos hogy amiből kiszabadul a petesejt az lesz az de hogy azonnal vagy csak a megtermekenyülés utan na ebbe mar nem vok biztos.

A merkformintol nekem is volt hasmenésem foleg ha több cukrot vittem be.akar Liszt akar cukor formájába..

Ma megyek a védőnőhöz ...alig várom túl legyek rajta utána pedig a dietetikus is vár:( parom pedig itthon fekszik betegen :( fáj a dereka és szédül :( annyira sajnálom

Évi

2014. febr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7099/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi ne hagyd abba a blogot:( en szeretem olvasni mi van veletek

Szoritok nagyon...

Évi

2014. febr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7100/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok, itt Vica!

Megjött a vérképem, kicsit magas a fehérvérsejt számom a vérbe, vizeletbe, úgyhogy kaptam rá gyógyszert, hugyuti fertőzésem van. Nem vészes, még az elején vagyok, de már kaptam rá gyógyszert és kikezelik :)))Koleszterinem alacsony, úgyhogy több zsíros dolgot kell ennem, sonka, szalonna, töpörtyű.:)))Ja és a HBA1C értékem 3,3% ami kitűnő, mintha nem is lennék cukorbeteg :)

2014. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!