Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7051/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok

Meli.naon nagy pocid van már :) aztaaa

Évi mitől kezdtél el vizesedni?? hanyadik hétben is vagytok???

Irszi naon.szoritok!!

Félidős lettem :) ahh már naon sokat.mocorog a.babom :)

mindjárt 4D uh rem.megtudom van e kuki v.nincs :)

2014. febr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7052/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nekem mostanában sokat csuklik :)) szegénykém

Ma volt a védőnő es azt mondta max 4 orat lehetek talpon...hát ez azert érdekes mert mikor orvosokhoz járok szinte oda a napom..

Meli te kiváltottad már a felicitas csomagot???

Klaudia verzes szerint 25 méretek alapján 24 de a dokim azt mondta mivel nem ket hétnél kisebb a baba igy a verzes szerintit kell mondani...

Ja a védőnő azt is mondta húzzuk ki legalább 30. Hetig... Remelem azert bent marad tovább

Évi

2014. febr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7053/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem váltottam ki, azt sem tudom, hogy hol kellene meg mivel???? Nem hallottam még róla, hogy van ilyen csomag...


M.

2014. febr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7054/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok lassan indulok az UH-ra, drukkoljatok, csak késő este érünk haza akkor tudok írni majd.

puszi

Vica

2014. febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7055/9202 anonim ***** válasza:
57%

drukkolunk!!! :)


M.

2014. febr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7056/9202 Emerencia76 ***** válasza:
57%

Sziasztok kislányok! megjöttem a dokitól minden rendben van a kis kölköcel :D CRL 55 mm NT 1,5 BPD21 HC73 AC59. 11+6 nap mensi szerint uh szerint 12+1 :D olyan boldog vagyok :D szégny doki vagy 45 percig uhzott mert nem akarta magát mutatni kölköcke :D mindig csak a hátát mutatta :D de jó volt látni ahogy bukfencezik meg takarja magát :D

Meli ! Csodaszép pocakod van!!! :D Iriszke Krisztike drukkolok :D

2014. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7057/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli nekem a védőnő adott az elején egy várandós csomagot amibe van a várandós kismama könyv es az utolso lapon van amit kő kell tölteni es hogy hova lehetnénk a csomagért..

Holnap megyek elvileg 6. Hó utan lehet menni

Tegnap kiderült elől tapadt a lepény...bár érdekes mert eleg hamar éreztem a mozgást es értem is nem mint tesom...neki is igy volt

Vica szorítok :)

Mondtam mar hogy az en védőnőm milyen egy dili???!ahhh kiakaszt mikor hülyeséget mond...

Évi

2014. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7058/9202 anonim ***** válasza:
57%

Most jutottam géphez, minden a legnagyobb rendben, a kis drága 21,2 mm-es csodaszép szívhanggal :))))Mérete alapján 8 hét 5 napos :)))))

[link]

Vica

2014. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7059/9202 anonim ***** válasza:
72%

Vica nagyon cuki a babátok :) úgy örülök :))

Évi

2014. febr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7060/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Emerencia es Vica!Nagyon orulok nektek h.minde OK!Hu Vica olyan jo volt nezni a Babadat a kepen :)))Milyen gyonyoruuuu fenykep ez Istenem!!:))Mar ugy varom h.nekem is ilyet adjanak :)

Melikem gyonyoru a Pocakod!:))

Olyan jo ilyen kepeket latni!:))

Tenap kivaltottam a clostit es vettem Femibiont :)

A peteeresemen meg tegnap "dolgoztunk",ma mar nem fogunk mert megyek haza Anyaekhoz a Parom szombaton munka utan jon.Arra gondoltam h.lehet ki is nyirom a spermait es ha igy van milyen jo lesz az inszem majd :)Remelem megjon idoben ha mar igy nem tud sikerulni persze a remeny hal meg utoljara.Bizom a csodaban ebben a honapban is!Mi sosem adjuk fel Csajok!:))

2014. febr. 21. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!