Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7041/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ezek nagyon jó hírek Krisztikém!

Együtt lesztek babásak Irszikémmel :):)


Vica

2014. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7042/9202 Emerencia76 ***** válasza:
57%
Sziasztok kislanyok! Krisztike de jo hir! Akkor hamarosan te is pozit tesztelsz! Iriszke neked is nagyon drukkolok am! Olvasom a blogod! :-D Vica ufy orulok neked! Kepzeld enbis holnap megyek uh ra :-D pont holnap kezdem a 12. Hetet. 27 en meg az istenhegyire megyunk. Kicsit felek mert meg mindig tunetmentes vagyok csak a cicim nagyobb valamivel dehat az lehet utrotol is. Szoval izgulok de biztis minden rendben lesz. Es ha igen akkor vegre elmondhatjuk a szuloknek is. :-D hogy fognak ok us orulni ! ♡
2014. febr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7043/9202 anonim ***** válasza:
57%

Emerenvia, tuti minden rendben van veletek :) Én szerintem kb márc 14-16-án megyek majd a 12 hetesre :)

Vica

2014. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7044/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Emerencia! Örülök, és rendben lesz minden! MAjd jönnek azok a tünetek; ahogy nő a pocid! :-)

Beadtam az első Gonalt csajok! Nem is éreztem! Tök jó volt :-) Hivatalosan is elkezdtem a lombikot! :-))))))))))) Irszi

2014. febr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7045/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Helló Csajok!

Irsziiiiii veled leszünk :-D minden pillanatodról tudni akarok! :-D

Kriszti ez nagyon jó hír örülök, mikor esedékes a mensi?

Vica kismama úgy örülök neked:-)


Én szerencsétlen vagyok :((((

Ma voltam vizsgálaton, és ciszta, tudtam úgy fájt a bal oldalam, olyan nagy, hogy nincs stimu, viszont fogigátlót kell szednem 1 cikluson át, ez segít. Durva fogamzásgátló....!!! 21napig, ha utána megjön mehetek újra.

Sajnos ez van:( A férjem sperma eredménye kiváló volt az inszemnél, hát sovány vígasz. Dr bácsi vigasztalt, hogy nagy az esély nálunk, majd a következőben.

Miért van nekem mindig cisztám Closty+ tüszőrepi után? Túl korán kapom a tüszőrepit? Nem tudom, szerintetek? Ötlet?

Meli mit gondolsz?

Hogy vagy egyébként? Apajelölt remélem babusgat már téged, most már közeleg az idő:)

Évi, Kicciri kislánykák minden oké ugye?

Emerencia minden rendben lesz ne aggódj:)

Gina örülök, hogy írtál:)

Puszika Csajszik

2014. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7046/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Emerencia de jooo majd irj h.mi volt ultrahangon <3

Irszikem vegre akkor elkezdodott!!:))

Lilla sajnalom a cisztat :( nem tudom mitol lehet...talan nem kapsz eleg nagy dozis tuszorepesztot?Anyukam 2* kapott eleteben.Eloszor egy adagot,masodszorra ket adagot-na ekkkor sikerultem en!Meg kell repednie sztem ha eleg dozist kapsz mert ugye a ciszta a meg nem repedt tuszo!

Nalunk nincs jo hif...a Paromnak sarkantyu betegsege lett (faj a sarka mer vagy fel eve,de tegnap volt hajlando elmenni orvoshoz)voltunk haziorvosnal,reumatologian,rontgenen es igy derult ki.Talpbetet (kb 10.000 lesz csinaltatni kell) Rontgenbesugarzast kap majd arra ma kerek idopontot 4-5 alkalommal lesz neki....es gyogyszerek az egyik 30 napig.../remelem inszemkor nem befolyasolja majd a fiukat/ 1:izomlazito 2:gyulladascsokkento 3:krem ...ugyh.ez van.Nekem most van peteeresem sztem tegnap nagyon szurt mar a jobb oldalam alig birta lepni ulni megmozdulni mindig nagyot belenyilallt.Hat mi mindent megtettunk a celert kisparna meg minden ahogy szokott hatha.Nem is ertem ha ennyire erzem a peteerest nyitva vannak a petevezetoim akkor miert nem jon ossze ...de ezt csak "odafont"tudjak.Csonhatrtya gyulladas van a Paromababan es keszuloben a ludtalp is lehet h.a gyulladas miatt rosszak lettek a spermai?!Ki tudja?!Irszi nektek is vmi goc volt azert nem jott ossze,igaz?Tenyleg azota most akkor nektek megtalaltak a gocot?Mar nem is emlekszem.Na ugyh.itt tartunk.Remelem addigra vmennyire elmulik a gyulladas es sikeres lesz az inszemunk.Ha rendes hozzam a mensim megjon idoben :)kb.2 het...Puszi Csajok!Legyetek rosszak ;))<3

2014. febr. 20. 07:15
 7047/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, szerintem kevés repesztőt kapsz. Én mindig másfél adagot kaptam. A ciszta azért marad vissza, mert nem tud megrepedni a tüsző. Az is lehetséges, hogy elég vastag falú a tüsződ, ezért nem reped meg :(


Ez nem jó :( Mert azt jelenti, hogy hajlamos vagy cisztásodásra. Sokkal nagyobb adag hormon kell a repesztéshez. dupla adag!!!! Ezt kéne tudnia ám a dr. bácsidnak is :) Azért legközelebb okoskodj TE is, mert csak így jutsz előrébb. Én is állandóan vitatkoztam a dokimmal, hogy mit kéne tenni, hogy előre lépjünk, és mindig igazam volt :)


Emerencia, örülj neki, hogy nem vagy rosszul :) Hátha megúszod ennyivel :)


Irszike, nagyon-nagyon drukkolok!!! Rajtad a világ szeme :)


Krisztike, nem tudom miért nem jön már végre össze a babátok :( Szegény férjecskéd :( Remélem, hamarosan jobban lesz!!!!


Csajok, Nekem az uracskám a héten Murauban síel. Imád síelni és teniszezni, már alig várta, hogy mehessen csúszni.

Csak hát iszonyatosan féltem Őt. DE már hétvégére hazajön :)


Nekem az éjjel a babóm megpróbálkozott függőlegesbe fordulni, hát volt nagy nyöszörgés. Mert szegény a fejét túrta fúrta fent a bordáimnál, de nem tudott feljebb jönni tőlük és a gyomrom nyomta össze teljesen, én annyira nyavajogtam, iszonyat fájt :( aztán rájött, hogy nagyon szűk neki úgy a hely és visszament keresztbe fekvésbe. Lehet, hogy végig így marad, mert valóban ha hosszában lenne, nagyon-nagyon szűk helyen kéne lennie.


M.

2014. febr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7048/9202 anonim ***** válasza:
57%

Tegnapi :)


[link]

2014. febr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7049/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla a clostyl nekem is cisztat csinál :( a repesztő szuriba meg bán vmi hogy lehet több kell mert én os csak egyet kaptam nyár elején es baba nem lett akkor...

Kriszti sajnálom a párod ;( jobbulast neki de vigyázzatok nehogy szteroidis legyen a kenőcs mert úgy tudom az mem jó

Irszi végre elkezdtetek :)))

Mindenkinek megy a drukk :)

Meli szép a pocid :) nekem eddig keresztbe van :)

Tegnap voltam a dokinal..nézett uhot es minden rendbe :) láttam a kukiját :)))))) arcát nem nagyon akarta megmutatni de amennyi látszott mar így is gyönyörű :))) szerelmes lettem :))))

Egyetlen baj hogy elkezdtem vizesesdni eleg rendesen :( mennem kell toxo panel vervetelre nehogy toxemias legyek :(( felén nagyon

Addig semmi fűszer csak sok fehérje folyadek es semmi lablogatas

Évi

2014. febr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7050/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, még nekem is totál keresztben van a babuckám :)

M.

2014. febr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!