Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7011/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Évike nagyon aranyos rugit vettél. Jaj de jó neked, hogy már ilyesmit vásárolhatsz:-)

Vica nagyon örülök nektek, írod a blogodat? Belinkelnéd még egyszer, nem találom, nem mentettem el anno.

Krisztikém egyet értek Irszivel, az a lényeg, hogy belőletek van az a baba, és nem a módja, ahogy megfogant:)

Nekem is voltak régen ilyen gondolataim, de az még akkor volt, amikor nem csalódtam huszadjára is:(

Mi a SOTE ARO-ra járunk. Ott ingyen van az inszem, illetve hálapénz van, én 20 e Ft-ot adtam, és persze nem mindig oda megyek UH-ra, hanem Murber dr magánrendelőjébe, szóval ott UH 10000, de rád van bízva nem kell oda menned. A gyógszerekért kell fizetni. Nekem csak Closty, de ami drága az a tüszőrepi Nekem Choragon kellett azt hiszem 12-14 ezer volt de 3db. az 3 ciklus, szóval igy nem vészes:)

Szólj ha tudok segíteni szólj, egyébként mindenki olyan aranyos, és kedves ott imádom őket;-)

Puszi Csajok Mindenkinek:)

2014. febr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7012/9202 anonim ***** válasza:
57%

Csak akkor írok, ha történik valami :)

[link]

2014. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7013/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Tegnap reggel irtam egy rakast de elszallt!:$


A lenyeg:Vica nagyon rohan az ido :))mar 9 hetes leszel pikk pakk :))ugy orulok nektek!:))

Irszikem amit irtal olyan jot rohogtem magamon tok igazad van!Inszem vagy lombik tok mindegy a mienk lesz meg ha ott se leszunk :Koszonom neked!:)<3<3mar nincsenek negativ gondolatok!Hivom a dokit egy ora mulva :)

Lilla naaaaaaaa?!?!?!Koszonom h.leirtad egyebkent!:))Nekem ugye a Sote 2-n csinalja majd a prof...remelem nem lesznek draga gyogyszerek. majd kiderul Ha annyi lesz mint neked orulni fogok:))Igy megmondtak neked hogy halapenz van?!!

Jaj nagyon drukkolok hogy pozit tesztelj!!Mikor ebredsz mar feeeeel!!!???:)))<3<3<3Tesztelj mar!:))Ugy varom!es kerunk kepet is rola!:))Drukkolok nagyon!!!

2014. febr. 14. 07:14
 7014/9202 A kérdező kommentje:

Hivtam a profot de mutoben van-egy novel beszeltem...azt mondta hivjam 11--kkr vagy delutan.Hat megyek dolgozni ugyh.delutan hivom.

Lilla remelem mar teszteltel es uszol a boldogsagban!!:)))Ha meg meg nem akkor fogom a kezed kozben majd es gondolok rad!:))Pozi pozi pozi pozi pozi legyen!!!:))

Ha tul vagy nagyjabol a boldogsagos sokkon iiiiiirj!:))

2014. febr. 14. 07:48
 7015/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Lánykák!

Negatív:(((((

Nem vagyok elkenődve még, amíg meg nem jön, 2-3 nap talán:(((

Majd akkor ráérek elkenődni :)

Köszönöm a drukkot:)

Krisztikém nem mondták, hogy hálapénz van, csak beszélgettem lányokkal ott, és tőlük kérdeztem, hogy mennyit , és hogy illik-e adni stb. Magamtól adtam, de ha nem adsz az sem baj persze:)Ha ez most nem sikerült a következő ingyen lesz nekem is :D :D

Bánhidy proff a SOTE II-n csinál inszemet? Ott is csinálnak? Nem is tudtam:)

Remélem minél előbb meglesz neked is:)

Puszi Csajok Mindenkinek

2014. febr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7016/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, sajnálom:-(((((((((( Hátha még pozi lesz pár nap múlva......

Vicus, szuper, tényleg rohan az idő!

Kriszti, örülök hogy jobb belátásra térítettelek:-) De gondolhatod; azért mi is megküzdöttünk a mi démonjainkkal annó ebben a témában:-)

Évike, tényleg élmény lehet vásárolgatni! Mikor áltok neki a babaszobának?

Meli, és ti? Tudom, a 30. hét után; de nem is nézelődsz?

Én megvettem a Gonal-f-et, 900NE, és vettem egy havi Femibiont. is. 34.500Ft-ot hagytam a patikában........ ÉS még csak most kezdem ugye...... Bakker! Drukkoljatok hogy hétfőn jöjjön meg, mert akkor szombaton lesz a 6. nap, amikor UH-ra és vérvételre kell mennem. Így nem kéne elkéretszkednem melóból; így nem tünne fel senkinek hogy más megint nem vagyok ott...... Hétfőn pedig vinném a főnökömnek aláíratni a védettséges papíromat..... Irszi

2014. febr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7017/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi hajra :)

Lilla én nem írok még semmit..hatha :))))

Kriszti jó lesz minden

Szurkolok nektek csajok nagyon :)))))

Évi

2014. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7018/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Lilla meg lehet pozi a teszted ugye?Ma is tesztelsz?Mikor kell menned a dokihoz?Igen a Banhidy csinal inszemet :) modta a mutet utan a multkor hogy ha nem jon ossze akkor menjek hozza inszemre :)en meg megyek.:) Hivtam tegnap es kedden randizunk reggel 7:15-7:30 kozott a klinikan :) eloszor most is mondta h.menjek a rendelojebe de en mondtam neki h.a klinikara szeretnek menni.Aztan mondta h.jo!:)Aranyos volt :)Menjen maganrendelobe akinek sok penze van!Majd ha csinal nekem gyereket akkor megyek :)vagy akkor se :)nem tudom mi lesz csak mar tartanank ott.

Irszikem jo sokba kerult a GonalF :/ de nem baj most ugyis sikerul es boldogsag lesz!:))Drukkolok nagyon!:))Azt olvastam h.kell spermavizsgalat megint majd mert allitolag fel evnel korabbi kell a Paromnak meg mar lassan 2 eve volt a vizsgalat...Majd a prof megmondja :)Megint azon izgul h.belenyulnak a fenekebe :-D multkor meguszta mert jo volt a spermaja :-D de lehet h.most ha masik doki nezi alapbol felnyul neki :-X szegenyke :-) hat ez van.A Babaert mindent :-)

<3<3<3

2014. febr. 15. 06:36
 7019/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Sziasztok Csajok!

Aranyosak vagytok nagyon :) Krisztikém ilyenkor már szerintem 1% az esély a pozitív tesztre:(

Vagyis olyan csodák, hogy csak "később lesz pozitív a teszt", nem velem fognak megtörténni az biztos :-D

Irszikém hétfőn remélem jön a mensi, bízom benne nekem is, és abban is, hogy nem lett cisztám, és nem kell kihagyni egy ciklust, és jöhet a következő:)

Egyszerre izgulhatnánk, és lehet Krisztivel is, ha kedden kiderül mikor indul a mókavonat:))nála is -)

Évike hogy vagy?

Meli minden rendben?

Vicus szegény biztos hányingerrel küzd :) <3

Kicciri régen hallottunk felőled!!

Marcsi sikerült a Clostys ciklusod, kiderült már?

Puszi Mindenkinek Csajok!!

2014. febr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7020/9202 anonim ***** válasza:

Csodák mindig vannak...nagyon szoritok mindenkinek :) annyira várom hogy gyertek a sok pozi tesztel ;)

Ma vettem egy szoptatos parnat :) azt mondtak jo vele aludni is :) hat remelem :) 2000 volt ..használt lenne de a csajnak nem jött be:)) így csak ott allt neki:)

Hát van vmi fura érzésem mistanaba..naponta pár másodpercig tartó görcs szerü vmi:(( olyankor figyelem hatha mozog de nem...így nem a babó csinálja..szekrekedesem van emiatt a diéta miatt :( arra is gondoltam hogy a belmozgas lenne ilyen furcsa hatással..hozom sincs de végre szerdán randizok a dokimmal így gondolom már ellenőrzi a mehszajat is...

Babó jól van :) apa is érzi mar :) anyu ma látta hogy milyen nagyot tud rúgni :)) annyira szeretem és minden nap elmondom neki...néha elpityeredek az örömtől :) hogy mennyit vártunk rá és hogy én azt hittem mar nem is jon....de olyankor megmondom azt is hogy örömömben sírok :))) tiszta dili vok :)

Meli ti hogy vagytok???Klau?????

Többiek hogy álltok???

Évi

2014. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!