Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6981/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Úgy szeretlek titeket, köszönöm a biztatást, a drukkot, drágák vagytok:-) <3

9.dpo, gyakorlatilag semmit nem érzek, a puffadás persze megvan, de már picit gyengébb.

14-én fogok tesztelni Irszikém, akkor lesz 14.dpo :)

Nem tudom, hogy bírom ki.

Úgy szeretném, ha végre most először igazán pozitív lenne:)

Vigyázzatok magatokra kismamák, nagyon szépek vagytok:)

Puszi

2014. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6982/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

http://www.youtube.com/watch?v=5yGcttGPMiI

Ezt pedig fiús kismamiknak szeretettel:)))

Irszi szeretem a babadalodat:)

Az enyém ez. Talán mert titkon fiút szeretnék, de igazából mindegy:)

2014. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6983/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok.olyan lassan telnek a napok :( Tegnap éjjel volt egy kis minimális hasszurkám meg most is van valamilyen szinten de nem fáj annyira.Olyan jo olvasni titetek.jo hogy itt vagytok és meglehet veletek osztani a gondomat :( elküldöm a jegyzetemet nézétek meg.Sajna hömérözést azt nem csinálom...a ciklus.hu szerint tegnap volt ovum.22.én tesztelek majd . osoem jön már el

:(

[link] marcsi

2014. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6984/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla nekem mem jon be semmi :((

Nagyon szoritok :) küldjük a fiús energiát :))

Évi

2014. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6985/9202 anonim ***** válasza:

Székesfehérváron voltunk; de még tavaly:-)

Klau; nem nyitotta meg a gép a fotódat!!!!!!!!!!!!!!!!!! Útálom, olyan lassú már:-(

Lilla, persze hogy gondolunk rád, aggódunk és szorítunk neked! :-) Sikerülni fog; már kismama vagy!

HA jókor csinálták az inszemet, tuti kisfiatok lesz, mert fellőtték őket jó helyre, és a fiúk gyorsabbak a befúrásnál is biztosan! :-) Cuki a fiús dalod! Én ezt Szinetár Dóra előadásában imádom!

Már csak kettőt kell aludni! Juppy! Irszi

2014. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6986/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nyilván nem mindenki olvassa a blogom (nem is kell természetesen; viszont nagyon örülök annak aki olvassa...), de őket sem szeretném megosztani a babadalomtól:

a barátnőm szerint kislánykánk lesz, el is nevezte Pötyinek.

Én meg beleéltem magam ebbe a Kislányka dologba, hiszen olyan közel van már a lehetőség, hogy édesanya lehessek... és beírtam a keresőbe hogy kislányka.

Egy tüneményesen édes, megmosolyogtató videót találtam egy kislánykáról, aki egy kislánykáról énekel -de még nem tud annyira jól beszélni, és különben is, ki emlékszik már a szövegre.. és miért is kellene hozzá ragaszkodni??? Nézzétek meg!!!!!!!!

Sok -sok szeretettel küldöm nektek kedves barátosnőim!


http://www.youtube.com/watch?v=DRdPCzymoIY


Irszi

2014. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6987/9202 anonim ***** válasza:
57%

:))) édes :)))


M.

2014. febr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6988/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok :)

Kepzeljetek ma vettem egy kombi kisagyat :)))a jofogason :)))

Szep polcos :)

Mostmár tényleg meg bán lassan minden :)

Veletek mizu????

Évi

2014. febr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6989/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szuper! Én még nem merek semmit venni. Iszonyat babonás vagyok. A betöltött 30.hét után fogok csak nekiállni nézelődni és vásárolni. Addig semmi :)


M.

2014. febr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6990/9202 anonim ***** válasza:
70%

Én is az voltam :) sőt néha vok is csak sajnos újra pénzünk nincs:( most meg gyorsan megfogtam ezt az alkalmat..eddig mi is mindent kaptunk :) csak egy rugdalozot es egy zoknit vettünk ;))

Pont tegnap egy sárga fehér csikosat :) erre önkiszolgáló pénztárnál fizettünk es nem csipogot hogy rajta az a nyavaja..persze ma becsipogott mikor visszamentem hogy vegyek le róla...tudjatok az a műanyag nyavaja...levették es jöhettűnk haza ;)

Tegnap Ádám lustizott..be voltam ilyedve bár néha kicsiket rúgott:) naa teljesen kinyomta magát bal oldalt :) rendesen dombom lett :)))))

Olyan drága...Kívánom hogy mindenki érezze at :))

Puszi

Évi

2014. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!