Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6951/9202 anonim ***** válasza:
57%

Aranyos vagy Irszi :)

A férjem jól van :) várjuk a nagy napot :) pár napja megígérte hogy bent lesz a szülésnél:))

A pcos oldalon nagy vitat váltott az hogy terhesseg alatt ki meddig szedje a Merkformint???Kivancsi vok itt akik szedik az orvosuk mondott e vmi terápiát..főleg Vica neked???

Én a 12. Hetig kellett szedjem és megkaptam azt hogy ha bajom lesz vagy a babának akkor tudjam be hogy én elfogadtam az orvosom ajánlását és ellenkezhettem volna..grrrr kicsit felhaborodtam mert tényleg néha azt hiszik ők az orvosok...ha a cukrommal rendbe minden remelem arra utal hogy a babával is...

Sok olyan kismama van akinek terhelés utan vagy később jönnek ra hogy magas a cukra..na akkor én meg örülhetek hogy előre tudtam diéta kell..

Na jól kimergelodtem magamat ne haragudjatok :(

Évi

2014. febr. 6. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6952/9202 anonim ***** válasza:
57%

Az a baj.csak az eredménnyel lehet menni uh ra. Az időpontot már rég kértem. Mert a.doki azt mondta max 2 hét alatt megkell.jönnie az eredménynek.

Alig várom h.végre lássam a babomat...erre lehet várhatok....

Ez nem elég...lebetegedtem :'(

Hányinger...hurutos köhögés.folyik az orrom és. hasam is megfájdult. Aludni sem tudok.:(

Szegény párom össze szedett vmit a melohelyen...akár h.került h.ne kapjam el...sajna elkaptam.

Most ezt h.kúráljam ki gyogyszer nélkül???

2014. febr. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6953/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klau!

Van egy olyan homeopátiás szer,hogy stodal:)

Csodákra képes!

Az ára se vészes,mert ezer ft körül mozog,kanalas,de jó a torok fájásra,köhögésre!

Azt szedtem én is!Mellette sok sok vitamin,citrom,méz...köhögésre hagymatea!

Viszont nekem kétszer vlt terhesen légcső gyulladásom,az utolsónal már nem volt elég a stodal,igy kaptam antibiotikumot,augmentint,azt lehet terhesen is szedni!

Na meg lázcsillapitót is!Kezd el a stodalt,az nem gyogyszer,de ha nem javulsz,akkor doki!!!Mert van amikor már kevés a homeopátia:)De vallom azt,ha időben el van kezdve akkor baromi sokat segit!

Évi!

Az én savam is kijött ennyi idősen!A szülésig én a poklok poklát éltem át!Semmi olyat ami savas nem ettem,ittam!Mikor meg lett Lili és betoltak a szobába,csak annyit tudtam mondnai,hogy "nincs savam":D

Szedtem a rennie-t,gaviscont,mindent amit savra lehet szedni,semmi nem volt jó...Agaviscon ize meg valami förtelem,de a cél érdekében lenyeltem,hatott kb 1-2 percig.Mikor a reklám ment a tévébe,szoktam mondnai a férjemnek,hogy az anyjuk pi...áját a gyomor tűzoltója:D

Mai napig szekál hogy tele van a hütő ezekkel a dolgokkal,egy csomo pénzt költöttünk rá és semmit nem ért...Ami nem azt jelenti hogy neked se fog érni,de nekem brutál mennyiségű savam volt!

A jó öreg szódabóna vált be,kiloszámra zabáltam....Undoritó volt,de inkább kibirtam mint a sav...Szóval nekem nem kell bemutatni,milyen éjjel ülve aludni és azt a maró érzést a torkomban...fujjjjjj....

A röhej az,hogy Lili 10 hós és most jött vissza a savam,ujra oda kell figyelnem hogy mit eszek,iszok.Viszont most már szedhetek savlekötőt,amit terhesen nem szedhettem,ugyanis több orvost kérdeztem és egyik sem engedett semmi ilyen dolgot!

Nézd meg mit eszel iszol,sokat segit...Na meg a lugos víz!

Lehet kapni a boltban lugos ásványvizet!Azt kell inni,vagy a salvus vizet kaja előtt vagy után,azt már nem tudom,de az is jó addig amig kevés savad van!

Irszi!!!!

Remélem megrepedtél,drukkolok nagyon!

Kriszti!Nem irsz mi volt a dokinál!!

Az AFP meg fog jönni addigra nyugi:)Mindig parázik az ember hogy nem,de megjön addigra nyugi:)

Szilvi

2014. febr. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6954/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Szilvus azert is nem irtam mert felidegesitettem magam nagyon.Nem volt a dokim megsem aztan egy masik doki irta fel a metformint es a clostit NEM!Tuszrepesztot sem.Magyarazott ott dietarol meg meddosegi kozpontokrol meg soermavizsgalatrol meg az anyja p*csajarol.Kozben mar majdnem bepisiltem mire sorra kerultem.Nah mindegy.Jovoheten felhivom a Banhidy professzort aztan vele kokettalok az inszemrol.Az en dokim mar csak egy heten egyszer van kethetente ultrahangozik csak...febr.25-re kaptam hozza idopontot...azert elmegyek rakszuresre es tsai...

Nagykn szep vagy Melikem!Akkora gyonyoru pocakod van!!!:))

Mindenkit imadok Csajok!Puszikak!!:)

2014. febr. 6. 07:35
 6955/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Drágák vagytok nagyon :-) <3.

Úgy szeretném, ha sikerülne.

Annyira fura, hogy 6.dpo és nem fáj a mellem:( , 3 napja fel van fújodva a hasam és nem tudom mitől. Egyébként nem érzek semmit:( Szerintetek nem gáz, hogy nekem nem kell Utrot szednem? A progim jó szokott lenni, lehet ezért? Van itthon bogyóm, beszedjem? Vagy inkább ne, jaj nem is tudom. Bromociprin szedek fél szemet esténként, de azt mindig.

Valahogy úgy érzem, h nem sikerült :(

Na majd egy hét múlva kiderül:)

Krisztikém hívd a professzort, ő csinálta a laparodat is ugye? Minél előbb, annál jobb. :)


Vica hát persze, hogy lesz szívhang, ez nem is kérdés:)


Évi milyen rendes a párocskád, hogy bent akar lenni majd veled a szülésnél:) Meli nálad bent lesz apa jelölt? :) És Klauia?

Mi is beszélgettünk már erről, az én férjem nem akar bent lenni,azt mondta inkább a folyosón rágja a körmét, mert kizárt dolog, hogy végignézze a szenvedésemet :)Nem bírná ki. Hát majd eldől... ha egyszer talán...

eljutok oda valaha.

Kicciri én is csak azt tudom mondani,hogy tuti jó apuka lesz, ha a cicát is ennyire szeretni, ja és ne aggódj a játék miatt, szerintem a férfiak örökké gyerekek maradnak. A férjem ha el akarom foglalni (mert pl. tanulok, és csendre van szükségem), akkor a kezébe nyomom az ipadet és 3 óráig csend van :-) Játszik, és 38 éves:)

A tesztet meg tényleg csináljátok meg, már csak azért is, mert tuti rendben vannak a srácok, és ez önbizalmat adna neki. Nem lehet, hogy fél attól, talán miatta nem jön a babátok? Irszike Te mikorra nem várod??

Ha lombok előtt spontán jönne, úgy örülnék neked:)

Puszi Mindenkinek Csajok <3

2014. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6956/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, az jó, ha fel vagy puffadva :) Bízzál már kicsit jobban a sikerben, ez tuti összejött most :)


Nálunk úgy tervezzük, hogy apa bent lesz. Az előző két szülésemnél anyu volt bent velem, nagyon jó érzés volt, mert mikor varrt a doki alul, akkor bizony anyu odaállt és diktálta neki, hogy még itt is és ott is vérzik, varrjon rendesen!!!!!


Most a párom akar bent lenni. Hát még nem tudja, hogy lehet, hogy kiabálni is fogok. Hiányozni fog anyu, mert bevallom Ő adott igazán biztonságot nekem, mert lazán szólt bárkinek, ha nem tetszett, ahogy velem bántak. Most úgy érzem, magamra maradok, de remélem a Jó Istenke Velem lesz és segít ezt a szülést is túlélni :)


A páromnak élmény lesz az tuti, de az is lehet, hogy hanyatt dobja magát és elájul még idő előtt :)


Irszike, a párom...hát nem mondhatom, hogy össze-vissza kényeztetne....de sebaj, ez van.....


Hiányzik is, hogy megsimogasson, ölelgessen, de valahogy már nincs semmi.

Vagy túl örege lett vagy nem tudom, de pont most vagyok érzelmileg sokkal érzékenyebb, most igényelnék több törődést és szeretetet és sok-sok simázást, de nem kapok belőle.


Olyan fura az egész...... az előző férjem jobban dédelgetett anno.......


Magányos farkaska vagyok :( Úgy érzem, majd ha meglesz a kicsi, minden egyedül kell majd végigcsinálnom :( Nem tudom még, hogyan fogok 4 felé szakadni :( Most még csak 3 felé szakadok.....


M.

2014. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6957/9202 anonim ***** válasza:

Lilla a puffadás is jó jel:) tudod Meli is úgy volt :))

VICA NA MIZU???????????TUTI RENDBE VAGYTOK CSAK ÍRJ MÁR:))))

Meli sajnálom hogy így van :( én pl.minden kis szaron tudok bőgni...hát néha eszem megáll:) azt hittem ez hülyeség hogy a kismamák olyan érzékenyek :) erre tessék:)

Nekem a párom sok mindenbe segít csak vhogy mostanában olyan fáradt és nem tudom...szeret érzem meg várja a kicsit de most lehet kicsit már berezelt hogy közeledik az idő :) én meg még ráteszek egy lapáttal hogy félek a szüléstől :))))

Remélem nem vágja magát hanyatt :))))

Ma voltam a kocsival felni ügyben erre kiderült a fékem se a legjobb...ááá ezt nem lehet igaz hogy mindig jön vmi...

Egyben szerencsém volt hogy egy csaj kézi mellszívót 1000Ft-ért és sterilizálót 2300Ft-ért rakott fel a börzére így meg is vettem :) 33300 volt plusz mellbimbó-kiemelőt kaptam ajándékba :) és mint AVENT-es:))))

Várom a fejleményeket és vki ugye igért nekünk pocakfotót:)) nah hol marad a kép???:))

Évi

2014. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6958/9202 anonim ***** válasza:
57%

Na Vica merre vagy??????

Alig várom írj de lehet majd csak holnap fogsz :(

Évi

2014. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6959/9202 anonim ***** válasza:
57%

Megjöttem lányok!!!!!Itt Vica! Most értünk haza


Megjöttünk az ultrahangról :)))

Csodaszép, 6,5 mm-es és van szívhangja, és gyönyörű, akkora mint egy borsószemecske:)))

Kértem az angyalokat, hogy most legyenek velem, ne hagyjanak el, segítsenek :))))


Bementem, doki mondja ugye terhes és 2 hete petezsák volt? mondom iigen :)) tök jó hogy emlékezett rám az 5000 betege közül, már ez jó pont


Azt mondta már valószínű lesz szívhang, vannak-e tünetek? mert ő bevallja már nagyon izgul, mondom és én mit szóljak? :))))

és néztem a monitort hogy legyen ott, és ott volt!!!! szép nagy, azt mondta élő embrió, hallgassam csak...felhangosította a szívhangját :))) ugye hallja? mondom igen :))))))) hát látszott rajta hogy örül, 6 hetes a terhesség

Kérdeztem, kérhetek képet? azt mondta máris, még a nyomtatót is megszerelte mert nem volt jó :))) Kaptam gyógyszereket, vitaminokat, 2 hét múlva vissza, váladéktenyésztésre .

Ilyen a mi kis köldökmanócskánk, férjem nevezte el így :)))

[link]

Apucija köldökmanónak hívja :)))))

Köszönöm a drukkot mindenkinek


Vica

2014. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6960/9202 anonim ***** válasza:
70%

Vica nagyon cuki a köldökmanótok :)))

Gratulálok és nagyon örülök :)))))

Vigyázzatok magatokra

Puszi

Évi

2014. febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!