Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6931/9202 anonim ***** válasza:

Így van Klau, www.kepfeltoltes.hu -n kiválasztod tallózással a képedet és megadod alul az e-mail címedet, oda fogják elküldeni a képről a hivatkozást. és azt bemásolod ide nekünk, hogy gyönyörködhessünk a pocidban :)


M.

2014. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6932/9202 anonim ***** válasza:
0%

Köszi a segítséget :)

Évi picit elirtad nem nekem kell.az inszem :)

2014. febr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6933/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Sziasztok Kis lánykák!!

Meli olyan nagyon szép kismama vagy:-) És Klaudia várjuk a fotót rólad is:)

Krisztikém sajnálom nagyon, pedig úgy bíztam benne:(

Na de Closty és tüszőrepi után egész biztos sikerülni fog.

Nekem először úgy jött ki a tüszőrepi beadás ideje, hogy nem rendelt a körzetim reggel, de lesétáltam és egy másik rendelőben azonnal beadták, nagyon rendesek voltak.

A következő alkalommal szombaton reggel 8-kor kellett megkapnom, és ráadásul pont dolgoztam aznap 8-ra kellett mennem, elmentem az ügyeletre, a Révész utcába munka előtt, 5 percre van tőlem , és ott is beadták azonnal:)

Én 13. kerületi vagyok, ha jól Te 14., szóval bárhol beadják, derítsd ki, hol van a Ti kerületi orvosi ügyeletetek, ha esetleg hétvégére esne nálad is.

Most is inszem előtt, a körzeti orvoshoz sétáltam el, és soron kívül beadták:))

Semmit nem érzek egyébként, még a mellem sem fáj fura, pedig ovu után mindig szokott.

Nagyon várom a Valentin napot, mert akkor fogok tesztelni :) Amúgy mi nem nagyon tartjuk, de ha pozitív lesz, esküszöm minden évben megünnepeljük majd:-D

Irszikém Te hogy állsz volt repi, és fáj már a melled?

Próbálok pihengetni, amennyit csak lehet :)

Puszi Csajok, szép napot Mindenkinek!!

2014. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6934/9202 anonim ***** válasza:

Klau :) igen én Krisztinek akartam írni csak a telefon automatikusan téged írt és nem vettem észre:))) bocsika mindenkitől:))

Nekem a képfeltöltés.hu ott azonnal alul kiadja a linket és azt másolom ide..nem küld semmit emailre..

Lilla nagyon szorítok:) én akkor megyek majd a cukorgondozóba...mert elrontották az időpontomat..de érdekes hogy velem..lehet azért mert már nem a magánba járok a dokihoz de ha nincs miből kifizessem enm tudok mit csinálni...ez van..Holnap járom meg az otp-t elvileg jön a táppénz..utána védőnő a területi nógyógyásszal..majd dietetikus akihez fingom sincs minek kell járjak mert őszintén nem sok újat tud már nekem mondani...nah ez van

Ma neki állok a diétás fánknak mert nagyon azt kívánom,de remélem nem görcsölök be úgy mint a sült-krumplitól kétszer is..jajjj kegyetlen volt....majdnem hívtam a mentőt mert úgy összegörnyedtem hogy csak sírni tudtam a fájdalomtól...lehet ez edzés volt a szülésre :)) hehe

Évi

2014. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6935/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Évi de ügyes vagy, tudsz fánkot csinálni? Milyen lisztből csinálod, és hogyan? Leírnád nekem ? Azért várd meg amíg kihűl, nehogy megfájduljon megint a hasikád.

Én holnap életem első kocsonyáját fogom megfőzni. Nagyon szeretjük (sok husival), és még soha nem próbáltam. Már megvan hozzá minden. Remélem sikerül. 10 különböző receptet is elolvastam a Nosalty-n. :)Majd kombinálok.:)

2014. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6936/9202 anonim ***** válasza:

Lilla a kocsonya is nagyon finom :))) Fele durum és fele fehér tönkölyből csináltam...facebookon van egy olyan oldal hogy reform ételek :) ott pcosoknak vannak receptek :))

Durum lassú a fehér tönköly pedig lassúbb mint a sima fehér liszt :) remélem jó lesz

Itt a recept:Hozzávalók:3 dl langyos tej, 3 dkg élesztő, 5 dkg porcukor (vagy annak megfelelő édesítő, nálam 6 pötty Sweetab pici vízben feloldva, nyírfacukor kelt tésztába nem jó), (1 cs. vaníliás cukor, elhagyható) 5 dkg olvasztott vaj, 2 tojás sárgája, 0,5 dl rum (elhagyható, bár segít abban, hogy a tészta ne szívja magába az olajat), csipet só, 1 citrom reszelt héja (elhagyható), 50dkg liszt (fele durum, fele fehér tönköly) Ebben a sorrendben kenyérsütőgép üstjébe pakoltam és homogén tésztát gyúrtam belőle. (Sokáig nem szabad gyúrni, mert nagyon ellágyítja a tésztát.) Gép nélkül: a langyos tejben felfuttatjuk az élesztőt, majd a többi hozzávalóval tésztát gyúrunk. Kelesztőtálban duplájára kelesztettem, majd lisztezett deszkán jó ujjnyi vastagra nyújtottam és kiszaggattam. Letakarva 20 percet kelesztettem, olajat melegítettem. Vigyázni kell, mert ha túl forró az olaj a külseje megég, a belseje nyers marad, ha meg hideg, akkor magába szívhatja az olajat. A fánkokat úgy kell az olajba tenni, hogy a deszkán alsó felük kerüljön fölülre. Én nem szoktam a közepét benyomni, de persze ahány ház, annyi szokás.

Évi

2014. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6937/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Köszi Évi :-)

Kipróbálom mindenképp :-)))

Annyira nem tűnik nehéznek :)

2014. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6938/9202 anonim ***** válasza:
57%

Könnyű megcsinálni és nagyon finom...a legjobb szerintem nem sokkal különbözik a sima fehérlisztestől..ne ijedj meg az elején eléggé ragacsos de az olvasztott vaj összefogja..jó kis lágy tészta lesz és finom :))) én eritritet raktam bele:))

Évi

2014. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6939/9202 anonim ***** válasza:
57%

Halihó!

Krisztike, én most nem sajnálkozok, mert már leírtuk (tudom hogy titkon még nem; d észérvekkel igen) ezt a hónapot! Megjött: új hónap, új remény! :-)

Örülök hogy végre szóba került az inszem, szerintem sincs értelme várni, nincs mire.

Látod, várhatnánk mi is napestig....... Ez van; ezt dobta a gép, ahogy a férjem mondaná.

:-)

Klau, tök jó hogy lassan kiderül hogy a te pocidban ki lakik! :-) Meli, hatalmas a pocid! Nagyon szép! Talán hatottak a puszik, mert ma egész nap tekeredett és feszült és szúrt az alhasam; de a mellem még nem fáj! MAjd holnapra remélem! :-) Még kell egy kis drukk..

Évi, felírtam a tenyerembe hogy : REPED A TÜSZŐM!

Működnie kell! :-)

Kedves legújabb babavárónk: a Closti ilyen, én is rosszul viseltem: azt jelenti hogy reagálsz rá! Szép tüszőcskéid fognak érni tőle! :-)

Lillus édes, már ott osztódik ezer felé a kisbabátok a pocikádban! :-)

Kicciri, mennyibe kerülnek az otthoni tesztek? Úgy örülök hogy Atikád belement; legalább közelebb kerültök a megoldáshoz! Egyébként a LAbortórium kft-be is be lehet vinni az anyagot: menj be, és kérdezd meg: szerintem te elkéder a kis tégelyt; hazaviszed, amikor van benne cucc, akkor visszaviszed, és Atisnak ugyanúgy nem kell bemennie, viszont az hivatalosabb mint egy sima otthoni teszt. Az eredményt vagy e-mailban, vagy postacímre küldik.

Szilvike, Ginus: irigykedek rátok, és remélem jövőre már mi is a boldog édesanyák lelkes táborát fogjuk gyarapítani.... Puszi! Irszi

2014. febr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6940/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vicuska, nagyon eltüntél: mi újság???

Évike, ellopom a fánkreceptedet én is! :-) Irszi

2014. febr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!